Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nooo... to umawiamy sie na Niedziele? Godzina najlepiej przedpoludniowa...

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja zobacze jak z praca u mnie... Jak mam wolne postaram sie byc. :drunk:

Opublikowano
  • Autor

JA tez sie postaram tylko jaka godzina wam pasuje??[br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 16:07 _________________________________________________Nie ma chętnych na ten jutrzejszy spocik??

Opublikowano

Wpadłbym gdyby nie te święta!

A tak to musze wozić moją panią od miejsca do miejsca, jakieś placki z nią robić, i kto wie co jeszcze...

Ale jakby było wiadomo gdzie i o której (najlepiej koło 12-13) to sier postaram być

Opublikowano

Ja miałem tyre :disgust: Wrócilem dzisiaj o 14 :thumbdown:

Opublikowano

WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM ŚWIETOKRZYSKIM ZAJAFKOWICZOM :a4fan:

Opublikowano

DzięęęKuuuuJeeeeMyyyy !! :tongue4:;)

PS : i z tym oto postem (2-setny ) stałem sie uzytkownikiem :bicz2:

Opublikowano
  • Autor

Wesołych Dla wszystkich i oby na spotach pojawiało sie nas coraz więcej w 2008 roku :thumbup:

Opublikowano

Wesołych wesołych świąt :th:

I jak działo się coś wczoraj w Kielcach był jakiś spocik?

Opublikowano
  • Autor

NO właśnie nic sie nie działo :thumbdown: coś klubowicze zaspali, albo czasu nikt nie ma, ale może w nowym roku coś się znów rozkręci :thumbup:

Opublikowano

Zimno jak diabli :/ Nikomu sie nie chce i tyle : przyznawac sie :D Bedzie cieplej to i sie rozkreci pewnie ;)

Opublikowano
  • Autor

Podziękowania dla Bryni i wzajemnie wesołych świąt pzdr :a4fan:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2007, 15:37 _________________________________________________Witam może jakiś spocik czy coś bo przymarło nam trochę :thumbdown: kto chętny?? :a4fan:

Opublikowano

Czemu by nie :th: ale coś w tym roku jeszcze?

Opublikowano

Ja jade zaraz do kielc :D Albo jutro ;)

Opublikowano
  • Autor

No jak dla mnie może być i w tym czy w przyszłym byle niedługo :polew::thumbup:

Opublikowano

Cos ty : ekipa sie za cholere nie zbierze widze ;) Lipka... Zimno to sie tyłka nie chce ruszyc na dwór i sie nie dziwie ;)

Opublikowano
  • Autor

Witam :afro: co tu taka cisza jak tam ludzie w nowym roku??? :a4fan:

Opublikowano

No cisza tu u was straszna......zero spotow......zero ludzi w tym watku.... :mysli:

Ja nie wiem co sie z wami stalo.....a tak ladnie sie zapowiadaly spoty kieleckie :rolleyes:

Opublikowano

Z cyklu : tak ladnie zarło i zdechło :D Ja tam tu zawsze zaglądam ;)

Niunia zrobiła mi dwa psikusy : najpierw zjarały mi sie zegarki a potem zblokowało immo :/ ALe juz ja ogarnąłem :D

Tak BTW : zegary z pełnym fisem mozna dostac jak sie poszuka za 80 zł :> :decayed::naughty::kox::dance: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Heh mi kurde tez wywinęła psikusa chyba padła mi pompka vacuum bo hamulec robi sie miękki dopiero na wyższych obrotach ehh

Nosb a do diesla tez widziałeś gdzieś po 80 pln?? :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.