Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koniec dołów :tongue4:

nie same psy jeżdża po tym świecie

trza pomyśleć o jakimś spotku (miedzianka?)

w sezoniu wiosenno - letnim zapraszam do siebie na stawy to się jakiegoś grilla strzeli

bo teraz to tylko offroad :polew:

no chyba że :naughty:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy czy audi pływa :polew: heh a tak na poważnie to jakiś spocik by sie przydał tylko mówić kiedy wam pasuje jeśli nie miedzianka to standardowo WTC bo ciepło już więc budzić sie.

Opublikowano

Cwaniaki bo mają sprawne autka :(

A ja musze mojego pazdzierza do zycia pobudzac :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Heh Nosb ja na ten tydzień planuje wyjąc skrzynkę i zmienić tego dwumasa:) , wiec tez na trochę uśmiercę autko. Heh a znasz jakis mądry sposób wycentrowania tarczy ?? W poprzednim aucie miałem wałek sprzęgłowy a do audi trochę ciężko, po poszukiwaniach w garażu znalazłem wałek od fiata 125p pasuję w tarcze ciekawe czy pasuje też w łożysko.

Opublikowano

wycentrowania tarczy ? :>

No rozbieraj... Ja juz mam dosc tych aut :/ Własnie ide wkładac do rodzicielki beTrójki silnik bo stary padl :/

A po niedzieli robie powoli moj: sprezarka doszła , głowica w remoncie (zawory,uszczelniacze,prowadnice :/ ) dól nowe panewki , pierscienie + honowanie cylindrów ... Kurde poszło kasy... Do tego olej , filtry uszczelki i masa innych dupereli...

a dodatkowo : tylni zderzak czeka poliftowy ;) przednie i tylnie lampy najprawdopodobniej w poniedziałek bede miał polifty :D moze wyrwe tanio tylnia klape poliftowa tez :) grill polifcik :) troche to poskłądam i tyle jesli chodzi o styling ...

Opublikowano

no chłopaki nieźle sobie pozwalacie z tymi waszymi :audi:

poważniejsze rezanko to tylko na moim LandCruiserze uskuteczniam :decayed:

grzanek85 ja tu nowy możesz rozwinąć WTC bo ja nie wiem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

WTC parking koło cmentarzy na ulicy Ściegiennego, obok pomnika ofiar WTC . Taki duży pusty parking wyłożony kostką

27e1d6b63d781ff6.jpg

to co widać na górze to stadion korony :th:

Opublikowano

No dobra pany dysponuje B3 :D Własnie skonczyłem wkładac silnik :) A4 jeszcze postoi troche ;)

Opublikowano

dzięki grzanek85 :th:

POWODZENIA WSZYSTKIM PRZY SKŁADANIU FUMANEK :thumbup:

Opublikowano

kiedy ten spocik w końcu?

bo z wątku nic takiego nie wynika.

Też bym porozkręcał trochę, bo mój klimatronik wieje tylko na szybę, tylko czasu nie ma. :(

może ktoś na spocie ruszy klapki vagiem?

Dobrze że ciepło sie zrobiło :dance: :dance: :dance:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie kto na kiedy był by chętny??

Opublikowano

Szykujemy spota przed świętami z PKA 80 :decayed: więc jak coś to wtedy będzie sie też można styknąć

Opublikowano
  • Autor

Dużżżżyy spot :th: tylko żeby a4 było więcej :mysli:

Opublikowano

Bedzie wecej 80 :D Ja podbije z kumplem w razie co :D Tak tak : tym dlugim :D hehehe :D

Opublikowano

ja też się melduję tylko mi musicie łopatologicznie przedstawić co i jak bo świeży jestem :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Nosb może się obudzi w końcu A4 klub i się zbierzemy bo wstyd taki duży klub a tylko paru chętnych pzdr

Opublikowano

kiedy, kiedy, kiedy....

tylko żeby nie wtedy gdy będzie spot krajowy

Opublikowano

Jak sie moja bestyja obudzi to i ja sie obudze bo na razie to chodze smutny ;( :tongue4:

Opublikowano

Nosb moje serce się raduje już wtedy gdy patrzę na niunie, może sobie spokojnie stać a i tak jest fajnie

Opublikowano

Jak stoi w całosci to moze i tak :] i ze swiadomoscią ze wsiadziesz , odpalisz i pojedziesz... Mnie moja póki co ssie z kasy i dołuje... ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.