Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nosb z tego co widze to "prawie" już jeździ :polew:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"Niech króliczek przyniesie Ci w prezencie to, czego najbardziej pragniesz. To "coś" nie musi być ani widoczne ani dotykalne. Może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś, bez czego nie można i nie warto żyć"

o czym mowa?? oczywiście chodzi o "MOC" naszych A4 :th:

tego życzę wszystkim klubowiczom

a także tradycyjnie

Wesołych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych...

Opublikowano

chłopaki nie dam rady w niedziele

wylądowałem u teściów koło tomaszowa lubelskiego :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda. No ale mam nadzieję że reszta sie pojawi???

Opublikowano

Żeby znowu nas 3 nie było :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam nadzieje że reszta dopisze jak sie zapowiadała :th:

Opublikowano

No musze was zmartwic :/ ja jednak nie bede :/ Niunia poskładana to fakt... Jedzie to fakt... Ale turbina jak kopciła przed tak kopci po " regeneracji " :/ Ale to pikus : troche wstydu ze chmurka za autem i olej zapasie ....

Ale mam z nia jeszcze inny problem :/ Ktos wie czym sie objawia zrypana przepustnica ?

froger pamietasz jak byłem u Ciebie i na PB nie chciala jechac a na gazie jechała spoko ? No to teraz mam to samo : tyle ze nie mam gazu :[

Opublikowano

Nom pamiętam ta akcje.. :)

Ale szkoda że na jutro nie wyjedziesz, ale jak coś to może po spocie wpadnę zobaczyć Twoją niunie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

JAk to czym Nosb walnięta przepustnica to siwy dym za autem i dławienie sie na wolnych, a na gazie chodziło bo tam jakoś to inaczej jest rozwiązane

Opublikowano

Juz dzisiaj wyjechalem to sie modliłem zeby do domu sie spowrotem dotoczyc :D

Jak cos to zapraszam ;) Jak sie nie dodzwonisz i tak smiało podjezdzaj : pewnie bede siedział w domu ;)

Grzanek siwy dym to sponsoruje mi turbina :D Tak to z regeneracjami z polsce :[ W tym sęk ze autko normalnie pracuje na wolnych : wrecz wzorcowo ;) problem jak przejade kilka metrów... Bedzie to najprawdopodobniej po konsultacji z szogunem pompka paliwa :)

Opublikowano

Nosb trzymaj telefon przy "d*pie" jak coś :polew:

Grzanek czyli wychodzi ze około 5 osób bedzie na spocie takich pewnych, z 80tek to zaczynają wymyślac że to święta i nie maja czasu wiec pewnie nikogo nie bedzie.

Opublikowano

ja jeszcze spytam kumpla ze zlotej czy jedzie :) Jak tak to wpadne z nim ;)

Opublikowano

nie jedzie :thumbdown:

Opublikowano

a to leniwy zwis meski z niego :D no nic to wpadaj jak bedziesz wracał : ja siedze na chacie raczej :hi:

Opublikowano

No Panowie z tego co widze to nie bedzie nas zbyt wielu ale coz czasem tak bywa. a mam jeszcze takie pytanie bedzie mial ktos z Was VAG'a bo musze skasowac inspekcje a nie mam bardzo jak.

Opublikowano
  • Autor

Będzie miał będzie VAg'a :), no może jeszcze ktoś przyjedzie w sumie na liście oprócz tych 2 to mam jeszcze 10 osób wiec może będzie coś :th:

Opublikowano

grzanek a ty chcesz tego vaga ? ;) jak tak napisz mi na PW mail ;)

Opublikowano

Chłopy ja nie mogłem wpaść :thumbdown:

Rodzina mi zrobiła najazd na chatę i nie miałem czym jechać..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.