Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzanek prawdopodobnie wpadnie ze mną dwie A4 to moi koledzy ze szkoły ,ale wiesz to tak pół na pół ale będę starał sie ich namawiać :decayed:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 323,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Zbieraj ekipę zbieraj co by było dużo :th:

Opublikowano

23 marzec, godz 16, spocik Kielce************ zapisane w przypomnieniu (i pamięci) , więc jak zdrowie tylko nie przeszkodzi to jestem.

pozdro.

Opublikowano
  • Autor

Ok więc dodaje Cię do listy :th: mam nadzieje że i ta będzie nas więcej :naughty:

Opublikowano

Grzanek a znasz takiego gościa jak Warzyd? Ty chyba coś o nim kiedyś mówileś jeździ zieloną A4 1.8, bo to autko to ja widzę często jakieś 300 metrów od mojej chaty. On chyba od niedawna koło mnie mieszka,-może by go na spota zciągnąć :mysli:

Opublikowano

Grzanek a do Dudiego pisałeś? Moze by wpadł z Nami

Opublikowano

Chetnie bym wpadl ale furak u mechanika ja sie wyrobi to dam znac i napewno sie zjawje :naughty:

Opublikowano

ło jezu chłopaki a co te wasze niunie tak chorują :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Każdy ściemę wali i szykuje auto na święta :th: Warzydowi dam znać na uczelni. Coś mówił że sie przeprowadził ale nie wiedziałem dokładnie gdzie, on ma 1.9 Tdi :) . No to Cię Dudi dopisuje do listy niech Ci to auto szybko wyleczą :naughty: ,

Opublikowano

Witam, dawno sie tu nie pojawialem..jakos czasu nie bylo. Ja niestety nie bede mogl podjechac bo audiczka skasowana :kwasny: jak kupie nowa to sie pojawie napewno..pozdrawiam.

Opublikowano

Dzwony , awarie... jakas epidemia u scyzorów :) Moja sie składa :D Kto wie moze da rade moją podjechac :rolleyes:

Opublikowano

Nosb za dużo sie obijasz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tak składasz to auto i składasz :P zamiast wsiąść się jeden dzień i złożyć na cacy :th:

Opublikowano

a bo mi wiecznei cos sie popieprzy :/ Dzisiaj np miałem skrecac głowice ... kupiełm oczywiscie nowe sruby juz kawalek temu... okazalo sie ze sprzedali mi jakies inne i d*pa ;/ I ciagle mi cos , jakas pierdoła przeszkadza :/ :wallbash:

http://images25.fotosik.pl/178/97c0ad1d6fc443ec.jpg :rolleyes:

Opublikowano

takiej rzeźni to chyba się nie da w jeden dzień złożyć.

Jakby moje autko było w takim stanie to bym płakał i płakał...

Nosb coś Ty zrobił tej audicy? nie lubisz jej czy co?

Opublikowano
  • Autor

E tam nie da się :tongue4: zalezy jak się bardzo stara, NOsb sobie zrobił z auta puzzle i tyle :th: heh Doman mam nadzieje ze przybędziesz w niedziel??

Opublikowano

sie starał będę jak diabli, pił będę dopiero po spocie to myślę że dam radę się wyrwać na przewietrzenie poobiednie.

ale jakby co to Wesołego jajka, na choince znaleźć życzę wszystkim :audi: maniakom

Opublikowano

Kurcze niestety moj mechanik zachorowal ;( i nie odda mi bryki na swieta wiec nie pojawie sie na spocie :confused4: Ale wszystkim posiadacza :a4fan: zycze udanych swiat i do nastepnego spotu . Pozdrawiam

Opublikowano

To ona mnie nie lubi :decayed:

3ecc732178f54c42med.jpg

PS : po co wam mechanicy ? nie wystarczą garaze ? :naughty::kox:

Opublikowano

Ja bym sam nie dal rady :no: noi brak czasu :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.