-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
:notworthy:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dawaj fotę bo dziura
-
Spociki w Kielcach
to o której 16 czy 17?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dokładnie FJ 40
-
[ALL] Co myślicie o firmie Nanaking ?
miałem różne opony na różnych samochodach dla próby do audi założyłem nexeny 3000 i muszę powiedzieć jest to rewelka! nie chodzi o oszczędzanie to po prostu dobra opona
-
Spociki w Kielcach
w tą sobotę spocik?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ASCAri KZ1- [S4 B5] Moje eS :-)
jak zawsze S4 B5 + fajne zbrojenia- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Bristol?- [B5 AHH] Felgi co sądzicie
nie wiem jakie masz felgi ale cenowo to chyba nie wygląda groźnie pomyśl jednak, bo przy 18stkach czeka Cię zmiana zawieszenia na niższe, bez tego efekt będzie raczej nieciekawy- [RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
o b ł ę d n y P O J A Z D w kapitalnym zestawie kolorystycznym mistrzostwo świata moje gratulacje :good:- [B6 AWX] Moja slicznotka :)
fajna bardzo podchodzą mi te felgi- [B6 AVF] Avant => Mauritius blau :))
śliczna zadbana- [B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
całkiem całkiem - Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
12RAEL
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta