Treść opublikowana przez 12RAEL
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
:notworthy:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dawaj fotę bo dziura
-
Spociki w Kielcach
to o której 16 czy 17?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
dokładnie FJ 40
-
[ALL] Co myślicie o firmie Nanaking ?
miałem różne opony na różnych samochodach dla próby do audi założyłem nexeny 3000 i muszę powiedzieć jest to rewelka! nie chodzi o oszczędzanie to po prostu dobra opona
-
Spociki w Kielcach
w tą sobotę spocik?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
ASCAri KZ1- [S4 B5] Moje eS :-)
jak zawsze S4 B5 + fajne zbrojenia- Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Bristol?- [B5 AHH] Felgi co sądzicie
nie wiem jakie masz felgi ale cenowo to chyba nie wygląda groźnie pomyśl jednak, bo przy 18stkach czeka Cię zmiana zawieszenia na niższe, bez tego efekt będzie raczej nieciekawy- [RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
o b ł ę d n y P O J A Z D w kapitalnym zestawie kolorystycznym mistrzostwo świata moje gratulacje :good:- [B6 AWX] Moja slicznotka :)
fajna bardzo podchodzą mi te felgi- [B6 AVF] Avant => Mauritius blau :))
śliczna zadbana- [B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
całkiem całkiem- Audiola A6 C5 Avant by piterrr
super są te autka Tylko tak jak Cuber mówi dokładki chromowe na śmietnik ... i dolne plastiki w kolor- [ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
ciekawa koncepcja jak dla mnie na minus chrom wokół szyb no i ta wycieraczka- [ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
ja miałem te Klebery w Pasku i przynajmniej w tym samochodzie zupełnie się nie sprawdziły w mam Nokiana WR i jak dla mnie rewelacja ...chociaż powiem że kiedyś parę lat temu miałem Corsę i do niej miałem dębicką Frigo (ale tą starą jeszcze kostkę) i to były dla mnie najlepsze zimówki- [B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
piękny samochód zrobiony w wysokich lotów guście, rewelacyjne opisy modów naprawdę podziwiam (i rozumiem, bo podobie inwestuję w mojego LandCruisera) .. tylko troszkę skromności- [B5 1Z] Czy Wasze Audiczki mają już "świerszczyki" ??
U mnie cisza i spokój ... a testuje cały czas bo na wsi mieszkam i droga od 20 lat nieremontowana ostatnio chłopak siostry zakupił A3 z 03r i tam już coś potrafi świergotnąć ale to wszystko chyba zależy właśnie od historii auta- Spociki w Kielcach
no po ponad półocznej przerwie w związku z zabraniem prawka melduję się na następnym spociku- [ALL B6] Moja zabaweczka...
bardzo miły motorek co w nim zmieniałeś?- Spociki w Kielcach
powitać po długiej przergwie- [ALL B6] Nowy nabytek :) 1.8T estate plus nowe RS6
fajny kolorek- Nowe policyjne fury..
ciekawe czy TATA wchodzi do bagażnika do avanta - Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili