Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

12RAEL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 12RAEL

  1. to o której 16 czy 17?
  2. miałem różne opony na różnych samochodach dla próby do audi założyłem nexeny 3000 i muszę powiedzieć jest to rewelka! nie chodzi o oszczędzanie to po prostu dobra opona
  3. w tą sobotę spocik?
  4. jak zawsze S4 B5 + fajne zbrojenia
  5. nie wiem jakie masz felgi ale cenowo to chyba nie wygląda groźnie pomyśl jednak, bo przy 18stkach czeka Cię zmiana zawieszenia na niższe, bez tego efekt będzie raczej nieciekawy
  6. o b ł ę d n y P O J A Z D w kapitalnym zestawie kolorystycznym mistrzostwo świata moje gratulacje :good:
  7. fajna bardzo podchodzą mi te felgi
  8. śliczna zadbana
  9. całkiem całkiem
  10. super są te autka Tylko tak jak Cuber mówi dokładki chromowe na śmietnik ... i dolne plastiki w kolor
  11. ciekawa koncepcja jak dla mnie na minus chrom wokół szyb no i ta wycieraczka
  12. ja miałem te Klebery w Pasku i przynajmniej w tym samochodzie zupełnie się nie sprawdziły w mam Nokiana WR i jak dla mnie rewelacja ...chociaż powiem że kiedyś parę lat temu miałem Corsę i do niej miałem dębicką Frigo (ale tą starą jeszcze kostkę) i to były dla mnie najlepsze zimówki
  13. piękny samochód zrobiony w wysokich lotów guście, rewelacyjne opisy modów naprawdę podziwiam (i rozumiem, bo podobie inwestuję w mojego LandCruisera) .. tylko troszkę skromności
  14. U mnie cisza i spokój ... a testuje cały czas bo na wsi mieszkam i droga od 20 lat nieremontowana ostatnio chłopak siostry zakupił A3 z 03r i tam już coś potrafi świergotnąć ale to wszystko chyba zależy właśnie od historii auta
  15. no po ponad półocznej przerwie w związku z zabraniem prawka melduję się na następnym spociku
  16. bardzo miły motorek co w nim zmieniałeś?
  17. powitać po długiej przergwie
  18. ciekawe czy TATA wchodzi do bagażnika do avanta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.