-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Siwy skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUB8GFF6G1069587
-
-
- B6 DIVISION
-
Siwy obserwuje zawartość B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Kolega ma ten problem. Nie znam okoliczności wystąpienia tego komunikatu.
-
B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Witam Panowie intercoler o wymiarach 550x140x65 wystarczy do 1.9TDI, turbo BRD i programu w okolicach 200KM?
-
A4 B6 AVF Avant Sline Gwint Eibach 18 Xenon Szyberdach
Jak siadzie dokladka S-line z przodu i 19 to juz bedzie pozamiatane kolego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemka Koledzy, orientujecie sie czy w okolicach Krakowa zajmuje sie ktos przerabianiem lamp ze zwyklych na bixenon? tzn rozklejanie, malowanie srodkow, wymiana bebechow?
-
B6 DIVISION
Witam Panowie Moglby ktos z szanownego grona podrzucic nr telefonu do uzytkownika Gwerty?
-
B6 DIVISION
Witam Koledzy czy tak rozwalona druciana plecionka moze szkodzic?
-
Kopci na biało
Koledzy, potrafi ktos powiedziec co sie zrypalo?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Koledzy dzis prawdopodobnie padla mi turbina w moim AWX-ie. Macie sprawdzonego machera ktory regeneruje turbiny lub wymienia w Krakowie lub najblizszych okolicach?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzis w drodze z Półłanki na Brzegi ładna niebieska B6 w sedanie, pozdrawiam kierownika
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Koledzy jestem na kupnie gwintu. Zastanawiam sie nad nowym TA, Vogtland badz uzywka Eibach, KW. Nie bedzie mega gleby, spasow (auto sluzy mi do codziennej jazdy), chce zeby to zawieszenie bylo jak najbardziej komfortowe. Ma ktos jakies porownania? Mozecie podpowiedziec gdzie kupic w dobrej cenie, kogo pytac ?
-
dokładka zderzaka tyl sline do a4 b6
A czy tylna dokladka s-line diesel ma zaznaczone miejsca na wyciecie otworow pod podwojny wydech?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Koledzy jakie polecacie klocki na tyl do A4 B6 AWX na tarcze seryjne?