Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siwy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siwy obserwuje zawartość siemian
  2. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie jest
  3. Siwy obserwuje zawartość B6 DIVISION
  4. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolega ma ten problem. Nie znam okoliczności wystąpienia tego komunikatu.
  5. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Panowie, ktoś spotkał się z takim kmunikatem?
  6. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Panowie intercoler o wymiarach 550x140x65 wystarczy do 1.9TDI, turbo BRD i programu w okolicach 200KM?
  7. Jak siadzie dokladka S-line z przodu i 19 to juz bedzie pozamiatane kolego
  8. Siemka Koledzy, orientujecie sie czy w okolicach Krakowa zajmuje sie ktos przerabianiem lamp ze zwyklych na bixenon? tzn rozklejanie, malowanie srodkow, wymiana bebechow?
  9. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Panowie Moglby ktos z szanownego grona podrzucic nr telefonu do uzytkownika Gwerty?
  10. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Koledzy czy tak rozwalona druciana plecionka moze szkodzic?
  11. Siwy odpowiedział(a) na Aragon99 temat w 2.0TDI
    Koledzy, potrafi ktos powiedziec co sie zrypalo?
  12. Koledzy dzis prawdopodobnie padla mi turbina w moim AWX-ie. Macie sprawdzonego machera ktory regeneruje turbiny lub wymienia w Krakowie lub najblizszych okolicach?
  13. Dzis w drodze z Półłanki na Brzegi ładna niebieska B6 w sedanie, pozdrawiam kierownika
  14. Koledzy jestem na kupnie gwintu. Zastanawiam sie nad nowym TA, Vogtland badz uzywka Eibach, KW. Nie bedzie mega gleby, spasow (auto sluzy mi do codziennej jazdy), chce zeby to zawieszenie bylo jak najbardziej komfortowe. Ma ktos jakies porownania? Mozecie podpowiedziec gdzie kupic w dobrej cenie, kogo pytac ?
  15. A czy tylna dokladka s-line diesel ma zaznaczone miejsca na wyciecie otworow pod podwojny wydech?
  16. Koledzy jakie polecacie klocki na tyl do A4 B6 AWX na tarcze seryjne?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.