Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siwy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Siwy

  1. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie jest
  2. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kolega ma ten problem. Nie znam okoliczności wystąpienia tego komunikatu.
  3. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Panowie, ktoś spotkał się z takim kmunikatem?
  4. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Panowie intercoler o wymiarach 550x140x65 wystarczy do 1.9TDI, turbo BRD i programu w okolicach 200KM?
  5. Jak siadzie dokladka S-line z przodu i 19 to juz bedzie pozamiatane kolego
  6. Siemka Koledzy, orientujecie sie czy w okolicach Krakowa zajmuje sie ktos przerabianiem lamp ze zwyklych na bixenon? tzn rozklejanie, malowanie srodkow, wymiana bebechow?
  7. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Panowie Moglby ktos z szanownego grona podrzucic nr telefonu do uzytkownika Gwerty?
  8. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Koledzy czy tak rozwalona druciana plecionka moze szkodzic?
  9. Siwy odpowiedział(a) na Aragon99 temat w 2.0TDI
    Koledzy, potrafi ktos powiedziec co sie zrypalo?
  10. Koledzy dzis prawdopodobnie padla mi turbina w moim AWX-ie. Macie sprawdzonego machera ktory regeneruje turbiny lub wymienia w Krakowie lub najblizszych okolicach?
  11. Dzis w drodze z Półłanki na Brzegi ładna niebieska B6 w sedanie, pozdrawiam kierownika
  12. Koledzy jestem na kupnie gwintu. Zastanawiam sie nad nowym TA, Vogtland badz uzywka Eibach, KW. Nie bedzie mega gleby, spasow (auto sluzy mi do codziennej jazdy), chce zeby to zawieszenie bylo jak najbardziej komfortowe. Ma ktos jakies porownania? Mozecie podpowiedziec gdzie kupic w dobrej cenie, kogo pytac ?
  13. A czy tylna dokladka s-line diesel ma zaznaczone miejsca na wyciecie otworow pod podwojny wydech?
  14. Koledzy jakie polecacie klocki na tyl do A4 B6 AWX na tarcze seryjne?
  15. Naprawde polecam. Fachowo wykonana operacja KuroDetailing ul. Wadowicka 8J 30-415 Kraków (wjazd pomiędzy Urzędem Skarbowym, a BUMA Square Business Park) telefon: +48 606 949 022
  16. Koledzy mialby ktos z Was pozyczyc dystans 15mm i 20mm 5x112?
  17. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Panowie jak mam nie podswietlana szufladke na kubek i wizytownik to wystarczy zmienic na podswietlane czy trzeba dodatowo podciagnac instalacje?
  18. Siwy odpowiedział(a) na JarQ_A4 temat w 1.9TDI
    W sobote wyczyscilem w miare mozilwosci zachlapany olejem rejon. Dzis po przejechaniu 120km sprawdzilem jak sie przedstawia sytuacja. Zauwazylem niewielki swiezy wyciek z rury podcisnieniowej od Pompy Vacum. Takze zdecyduje sie na jej wymiane.
  19. Siwy odpowiedział(a) na JarQ_A4 temat w 1.9TDI
    Tak jest najbardziej wilgotna i rusza sie, a podobno powinna byc sztywna. Da sie ja sama wymienic? Jesli tak to napewno od tego zaczne. Slyszalem, ze podobno trzeba z cala pompa to wumieniac
  20. Siwy odpowiedział(a) na JarQ_A4 temat w 1.9TDI
    Troche odgrzeje kotleta Ja mam taka sytuacje. Czy z tych zdjec mozecie mnie naprowadzic skad nastepuje wyciek oleju? Wstepna diagnoza jaka postawilem to EGR (ktory zostal zaslepiony Vagiem podczas zmiany programu/mapy), ale widac, ze jest suchy.
  21. Koledzy potrzebowalbym pomocy osoby z Vagiem. Chcialbym zrobic logi statyczne i dynamiczne. Jesli bylby ktos chetny pomoc to bardzo prosze o kontakt.
  22. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Panowie jest gdzies na forum watek jak wyczyscic cieknacy zawor EGR w A4 B6 1.9TDI AWX?
  23. Znam to miejsce. Mialem plan tam podjechac, ale pomyslalem, ze moze ktos w Hucie kogos poleci
  24. Witam Koledzy, mozecie polecic sprawdzonego sprzedawce akumulatorów z Krakowa?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.