Treść opublikowana przez Siwy
-
System operacyjny Android
mi zadna opcja nie wyskakuje, co bym nie wpisal, nazwy innych for tak samo
-
System operacyjny Android
Literowka:doh:. Nie no, na serio, pany. Juz mnie szlak trafia
-
System operacyjny Android
Pany, jak w SGS 2 skonfigurowac Tapatalk? Nie moge zadnego forum znalezc
-
B6 DIVISION
Pany prawdopodobnie wtryski mi padaja. Za jakimi sie ogladac? Macie pewnie zrodlo kto regeneruje lub sprzedaje dobry sprzet?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany, nietypowa sprawa: nie zalegaja komus czasem dystanse 30mm 4x100 2szt? Potrzebne mi na gwalt sa
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Ma ktos zdjecie jak wyglada zamek od strony wewnetrznej, po sciagnieciu obica klapy? Musze zobaczyc jak to jest wszystko polaczone, bo jak u Siebie zalozylem wszystko to silniczek dziala, ale nie otwiera klapy, bo ten drut wyskakuje z tej zoltej/bialej spinki.
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Przeprowadzilem dzis ta operacje i dalej lipa. Kilka blaszek probowalem i slychac jak dziala silniczek, ale klapy nie otwiera i nie do konca wraca. Cos innego bedzie przyczyna nie otwierania sie bagaznika czy musze jeszcze probowac z innymi blaszkami?
-
B6 DIVISION
Dzieki przyjacielu:thumbup1:
-
B6 DIVISION
Panowie mam problem z otwieraniem klapy tylnej w sedanie. Mianowicie w cieple dni, jak auto postoi na sloncu to nie otwiera sie klapa. Wciskam przycisk, slychac jak zamek otwiera a klapa ani drgnie. Tak samo z pilota. I z centralnym jest tak ze czasami otwiera sama klape a drzwi nie. Zamkne i za drugim razem sie otwiera, ale wtedy znowu wlacza sie alarm i wyje. Co to za sterownik sie psuje? A dzis na domiar zlego nie domykaja mi sie szyby po zamknieciu auta. Wczoraj adpialem aku. Wczesniej zawsze sie zamykaly i auto po 1min tez, a dzis nie. Prosze poradzcie cos
-
B6 DIVISION
4H0 943 021 - 50zł 4H0 943 022 Dzieki:thumbup1:
-
B6 DIVISION
Pany, potrzebuje zakupic lampki oswietlenia tablicy. Te ledowe co kupujecie w ASO to jaki maja nr i ile kosztuja? Sprzedaje moze ktos takie cos?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
przod WR 9, tyl WR 7 1BA
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Panowie, potrzebuje podniesc tyl auta o 2cm. Mam A4 B6 AWX sedan, obecnie z tylu sprezyny H&R z Passata i tyl siedzi na ori amortyzatorach 62,5cm od ziemi. Wiem ze to przesada, ale przynajmniej fajnie wyglada:decayed:. Teraz z auta robie dupowoz i musze go troche podniesc, ale nie za duzo bo nie bede jezdzil koza. Przod mam sprezyny Eibach pro kit i siedzi mi dokladnie 64,5cm. Chcialbym wyrownac tyl do przodu. Sprezyny z ori zawiasu 1BA mialem WR 9. Jakie sprezyny zapodac na tyl w takim przypadku? Ktos moze ma w takim aucie tyl 65cm od ziemi, to moglby podpowiedziec jaki to setup
-
[Małopolska] Widziany, widziana
O 11:30 Wąski na Zamoyskiego i czarny avant B6 na ramkach klubowych ---------- Post dopisany 18-03-2013 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 19:35 ---------- W drodze do Borzecina o 16:15 widzialem czarna A4 B6 w S-line sedan na KBR, 17" feldze bodajrze. Od razu mi sie rzucila w oczy
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
tak, z przodu też miałem 225. Szkoda że sprzedałem koła to byś Sobie przymierzył. Jak będzie obcierać to zwiększysz negatyw i będzie git
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
no na pewno nie da się tak jeździć... to tylko przymiarka bo w tamtym sezonie nie miałem gwintu... temat opon 205/40 raczej nie do ogarnięcia zatem chyba wszystkie będą 215/40.. ale też dupsko zbite bo tył będzie bardziej naciągnięty... no chyba, że 215 na przodzie a tył 225 ? Krzychu zrob na przod 215/40, a na tyl 225/40. Zapomniales jak to u mnie wygladalo? Mi sie wydaje ze 225/40 na tyl jest naprawde spoko
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Orientuje sie ktorys z Was ile jest spinek okraglych, duzych, czarno bialych w boczku drzwi b6?- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ale mi chodzi o sprzet/odkurzacz:decayed:- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Vario a do prania tapicerki uzywasz Numatic Georga czy cos innego?- B6 DIVISION
Znacie kogos kto jezdzi z roznymi szerokosciami felg w Quattro?- 19" przod 8" ty9" jakie opony dobrac .....quattro
Tez bym chcial wiedziec czy do B5 Quattro mozna zalozyc 18 8" przod i 9" tyl?- [Małopolska] Widziany, widziana
to B6 widziałeś a mnie nie ? heheheh To kolegi z firmy obok B6 S-line który bedzie zaraz na sprzedaż Patrzylem na auto, a nie na drivera . Kompletnie sie Ciebie bym nie spodziewal w starym (ale jarym) B6:decayed:- [Małopolska] Widziany, widziana
Dzis okolo 11 za salonem lazienek kolo Zakopianki A4 B6 Avant KWI na klubowych ramkach- [Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj kolo 12 czarny avant b6 na ramkach na ul. Kasztanowa na drodze z Węgrzc do Zielonek - B6 DIVISION