Treść opublikowana przez Siwy
- A4-KLUB.GERMANY
-
A4-KLUB.GERMANY
Panowie czy niemieccy policjanci czepiaja sie podczas kontroli lysych opon?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chcialbym zabrac sie z grupa aut zeby nie jechac samemu bo to pierwszy taki powazniejszy wyjazd, a w dodatku ja nie spracham zbyt dobrze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam panów. Orientujecie sie moze czy ktos z Krk jedzie na zlot do Rothenburga?
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Ile cisnienia powinno sie napompowac do 18" 225/40 na felge 8'' i 9''?
-
B6 DIVISION
OJ bardzo by mi sie sprzydala taka naklejka B6 Division
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Jednak doloze sam intercooler do zrobionego juz programu. Zrezygnuje z dalszego podnoszenia mocy. A co do felg to na ten sezon zostana w takim kolorze - ciemne (brudne) zloto. Na przyszly sezon pojda do kompleksowego odnowienia.
-
[ALL] Compsport czy Vtech co polecacie w Krakowie????
Daniel hamuje auta w Niepolomicach http://www.termanowscy.pl/
-
B6 DIVISION
znam miejsca gdzie biora mniej
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
A co myslicie o takim setupie: wstawic intercooler od BRD i Turbo BRD? Bedzie to wystarczajace?
-
B6 DIVISION
A do Rothenburga sie ktos wybiera? http://cult-style.de/index1.php?language=en
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Panowie przy programie w AWX wypadalo by zmienic intercooler na wiekszy zeby sie auto nie przegrzewalo w lecie prawda?
-
[ALL] Compsport czy Vtech co polecacie w Krakowie????
Jestem bardzo zadowolony z efetkow ich pracy:banan:
-
[ALL] Compsport czy Vtech co polecacie w Krakowie????
Tylko TTC
-
[ALL B6] Lotka na tylnej klapie proszę o pomoc
ja to bym chetnie zakupil z tej aukcji http://www.ebay.pl/itm/AUDI-A4-B6-8E-Trunk-Lip-Spoiler-2001-2005-/360390583174?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item53e8f3e386 Moze bylby ktos jeszcze chetny to by sie zamowilo grupowo
-
[ALL B6] Lotka na tylnej klapie proszę o pomoc
czy ktos kupowal ta lotke :?:
-
B6 DIVISION
kur.., za pozno zobaczylem:facepalm:, ktory mnie wyprzedzil :?:
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Koza tak, ale narazie musi tak zostac, kolor wydaje mi sie ze pasuje. Zapomnialem o jednej fotce
-
B6 DIVISION
Ja szukam samej dokladki przedniego zderzaka s-line
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Michlein i Dunlop 225/45 tylko ze z tylu jest felga o szerokosci 9 cali:naughty:
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Wiosenna aktualizacja watku na 1str.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
PS. nie sprzedajesz swojej :?:
-
B6 DIVISION
Pany mam standardowa kierownice 4 ramienna B6, planuje zmienic na 3 ramienna B6. Wystarczy ze kupie sama kierownice z poduszka, a tasma i okablowanie bedzie pasowac z 4 ramiennej :?: Czy musze do tego miec tasme i okablowanie z 3 ramiennej :?:
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Aktualna opcja: Poprzednia opcja: Obie opcje 18" z tym, ze ASA szerokosc na tyle 9J. Nie wiem na ktora sie zdecydowac