Treść opublikowana przez Siwy
-
[ALL B6/B7] Schowek pasazera nie chce sie otworzyc
Panowie schowek pasazera nie chce sie otworzyc Co to moze byc :?: Jak sobie z tym poradzic :?:
-
B6 DIVISION
Panowie mam problem, rozebralem jakis czas temu panel klimatronika i lezal odlaczony od auta. Dzis chcialem go podlaczyc, poskladalem wszystko wlaczam auto i nic, klimatronik nie dziala. Wiecie co to sie moglo stac :?: Uszkodzilem cos :?:
-
[B6 AVF] Moja
Fajne autko, planuje podobne mody do twoich :> Glebe masz taka jaka ja mialem do dzis, czyli tyl byl wyzej, mnie to wkurzalo i dzis wszystko jest tak jak powinno
-
[ALL B6] Trzeszczące mocowanie tylniej kanapy
Panowie u mnie tez trzeszczalo oparcie kanapy gdy nie byla doknieta. Trzeba mocna pierd....c oparciem zeby sie zamkla i bedzie spokoj
-
B6 DIVISION
ja oddajac swoja stara przepywke placilem 430zl ale nie w ASO vtylko na www.iparts.pl
-
[ALL B6] Podwójna końcówka tłumika
Jak bedzie trzeba to sie ladnie przytnie zderzak
-
B6 DIVISION
.... albo AKU juz słaby jest bardzo mozliwe gdyz nastepnego dnia auto nie odpalilo z powodu rozladowania AKU.
-
[ALL B6] Podwójna końcówka tłumika
Co myślicie o podwójnej końcówce tłumika, np. taką jaką miał adamoo na jedną stronę do seryjnego zderzaka b6 1.9tdi :?: Będzie to miało przysłowiowe ręce i nogi :?:
-
B6 DIVISION
Panowie, zapalajac auto wlacza mi sie kontrolka hamulcow na czerwono i pisze BRAKE. Czy to znaczy ze musze zmienic plun hamulcowy :?:
-
B6 DIVISION
Panowie, przy sciagnietych boczkach drzwi zamykajac je bede je mogl otworzyc od zewnatrz :?:
-
[ALL B6/B7] Demontaż elementów wnętrza
da radę ale meksyk jest piękny masz na to jakis patent :?:
-
[ALL B6/B7] Demontaż elementów wnętrza
Panowie potrzebuje pomocy - jak zdemontowac nastepujace elementy :?: 1. oparcie tylnej kanapy dzielone, skladane 2. czy da sie wymontowac obracana zapalniczke bez wyciagania tunelu, jesli tak to jakim sposobem 3. jak zdemontowac tunel srodkowy (pokolei co i jak) 4. czy da sie zdemontowac raczki do reg. wysokosci foteli standardowych 5. jak odczepic material skoropodobny od gornej oslony kierownicy
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Bialy kolor wg mnie suoer wyglada wewnatrz, pomalowalem u siebie listwy w bialy mat i jest . Nie ma to jak kontrast czarnego z bialym - najlepsze polaczenie.
-
B6 DIVISION
Dzieki za zmotywowanie:good:
-
B6 DIVISION
a czy mozna sciagnac obudowe kierownicy dolna bez sciagania polki pod kierownica :?: i jak odpiac ten material skorzany z gornej czesci :?:
-
B6 DIVISION
Panowie, musze wiedziec jak zdemontowac szufladke na kubek i przycisk ESP, jakie klucze potrzebne sa do odkrecenia oslony kierownicy i czy to ttylko trzeba 3 sruby odkleic na dole i czy mozna zdemontowac tunel srodkowy bez demontazu schowka i polki pod kierownica :?:
-
B6 DIVISION
Wyciagal ktos zapalniczke obracana z tunelu bez jego wyciagania :?:
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Ha, czyli jakas prowizja dla mnie bedzie :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Szkoda ze naleze do tych ludzi mniej zdecydowanych. Caly czas nie wiem jak beda wygladac fele na nowy sezon, ale w 99% jestem przekonany do takiej opcji
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
oryginalne 15' by photoshop
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Tak bedzie trzeba zrobic, chyba ze jakis kit. Musze poczytac, poszukac co bedzie najlepszym rozwiazaniem. Chyba ze same amory Eibacha dokupic do tych sprezyn, ciekawe czy by siadlo auto jeszcze nizej [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 20:44_________________________________________________Nowy mod - galka s-line. Po wyschnieciu dekorow zakladam i dopiero pochwale sie efektem [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:46_________________________________________________Panowie, prosze pomozcie w ankiecie, bo naprawde mam dylemat - nie wiem na jaki kolor pomalowac felgi [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 00:33_________________________________________________Delikatne rezanko 1. Wymiana zarowek w swiatlach: a) mijania drogowych 2. Stickers 3. Listwy Przepraszam za jakosc zdjec, na wiosne bedzie wszystko dokladniej zrobione
-
B6 DIVISION
jesli Ci to nie za przeszkoda to poprosze [br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 17:38_________________________________________________A jeszcze czy sprezyny z A6 C5 beda pasowac do A4 B6 :?: Siwy sorry Siwy sorry że dopiero dzisiaj Ci odpisuje ale nie miałem czasu sprawdzić. W najszerszym miejscu szeroksci ma 25cm a długości 35cm. Dzieki przyjacielu
-
B6 DIVISION
ale jaja musze wlepke zobaczyc czy takie same numery co w ksiazce sa
-
B6 DIVISION
jak ja mam auto z 2001r
-
B6 DIVISION
Ale pod kolor trafic to chyba nie realne moj kolor to mingblau, ale nie wiem jaki to kod Szukaj swojego koloru http://www.automotivetouchup.com/choosecolor/choosecolor.aspx?year=2001&make=Audi&model=A4 a mojego koloru LX7Z nie ma na tej stronie