Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siwy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Siwy

  1. Ja slyszalem ze po przeprowadzce na ul. katowicka maja, ale nie jest to potwierdzona informacja. Wiem ze w Niepolomicach jest dobra hamownia. W przyszlym tygodniu bede badal tam auto po kilku zabiegach w TTC Chip Krakow. Z czystym sumieniem moge polecic Daniela i Dominika. Super chlopaki, znaja sie na swoim fachu. Teraz tylko tam oddaje auto.
  2. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak
  3. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, jakby ktos mial do sprzedania tylne lampy led bialo czerwone do sedana B6 to chetnie bym kupil
  4. przedstawiam zdjecia By siwy1117 at 2011-11-26 By siwy1117 at 2011-11-26 po prawej goodyear, po lewej michlein teraz szerokosc By siwy1117 at 2011-11-26 po prawej goodyear, po lewej michlein Mimo ze wysokosc opon goodyear wydaje sie mniejsza to za to szerokosc wydaje sie wieksza. Ocencie sami
  5. tak jak pisalem mialem opony mischlein i goodyear w takim samym stanie bieznika, tyle tylko ze z roznego roku i bylem przekonany ze goodyear ma mniejsza wysokosc
  6. ja probowalem klejem do luster i lipa, co miesac sie odkleja
  7. Panowie jakim klejem przykleic ta waska listwe drzwiowa :?:
  8. chodzi o wysokosc zaznaczona na zdjecu litera D
  9. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chcesz to mogę zważyć, ale z oponą. bardzo chetnie sie dowiem ile wazy
  10. Chciałbym stworzyć wątek w którym będziemy porównywać wysokość opon różnych firm o tym samym rozmiarze. Ja porównam opony 225/45/17 Mischlein Primacy z 2009r i Goodyear Eagle F1 z 2007r - opony Mischlein są wyższe. Czekam na wasze porównania
  11. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jak się robi program to kata najlepiej jest wyciąć i zamienić jakąś rurką czy wybebeszyc to co jest w środku i zostawić obudowę? Co daje lepszy efekt?
  12. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiecie ile wazy fegla 18' RS4 B7 :?:
  13. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ASO :gwizdanie: 360zl za sam plywak, 1100 z pompa - w nosie mam taki interes
  14. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany wiecie gdzie moglbym kupic oprocz allegro plywak z calym koszem do A4 B6 1.9TDI 130KM :?:
  15. Siwy odpowiedział(a) na Siwy temat w Audi A4 B6
    git, dzieki Armistead
  16. Siwy opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    moglby ktos sprawdzic ile kosztuje zaslepka o nr 8z0955205 :?:
  17. zaczela sie rezerwa
  18. Dzis jak przekrecilem kluczyk nie odpalajac auta to wskazowka na wskazniku stanu paliwa podskoczyla prawie pod druga czerwona kreske, potem na FIS-ie zmniejszal sie dystans do przejechania z 40km do 0 i wskazowka powoli spadala do tej pierwszej czerwonej kreski. Dzialo sie to wszystko na nie uruchomionym silniku. Wiadomo co to sie moze dziac
  19. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak wyciagnac pioro wycieraczki z ramiona od strony kierowcy w aero :?:
  20. Felga Evo Racing S038 made in Japan to bedzie plastelina :?:
  21. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Felgi EVO Racing made in japan to plasteliny pewnie :?:
  22. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za 100 z przesylka w bardzo ladnym stanie moge Ci sprzedac mega rezaczu
  23. Siwy odpowiedział(a) na Siwy temat w Audi A4 B6
    lewa pewnie tyle samo kosztuje :?
  24. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chodzi mi o ta listwe zaraz nad progiem
  25. Siwy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    listwa dolna drzwi pasuje z B7 do B6 :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.