Treść opublikowana przez Siwy
-
Dobrzy chiptunerzy
Ja slyszalem ze po przeprowadzce na ul. katowicka maja, ale nie jest to potwierdzona informacja. Wiem ze w Niepolomicach jest dobra hamownia. W przyszlym tygodniu bede badal tam auto po kilku zabiegach w TTC Chip Krakow. Z czystym sumieniem moge polecic Daniela i Dominika. Super chlopaki, znaja sie na swoim fachu. Teraz tylko tam oddaje auto.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie, jakby ktos mial do sprzedania tylne lampy led bialo czerwone do sedana B6 to chetnie bym kupil
-
[ALL] Wysokość opony
przedstawiam zdjecia By siwy1117 at 2011-11-26 By siwy1117 at 2011-11-26 po prawej goodyear, po lewej michlein teraz szerokosc By siwy1117 at 2011-11-26 po prawej goodyear, po lewej michlein Mimo ze wysokosc opon goodyear wydaje sie mniejsza to za to szerokosc wydaje sie wieksza. Ocencie sami
-
[ALL] Wysokość opony
tak jak pisalem mialem opony mischlein i goodyear w takim samym stanie bieznika, tyle tylko ze z roznego roku i bylem przekonany ze goodyear ma mniejsza wysokosc
-
[ALL] Czym najlepiej przykleić listwy?
ja probowalem klejem do luster i lipa, co miesac sie odkleja
-
[ALL] Czym najlepiej przykleić listwy?
Panowie jakim klejem przykleic ta waska listwe drzwiowa :?:
-
[ALL] Wysokość opony
chodzi o wysokosc zaznaczona na zdjecu litera D
-
B6 DIVISION
Chcesz to mogę zważyć, ale z oponą. bardzo chetnie sie dowiem ile wazy
-
[ALL] Wysokość opony
Chciałbym stworzyć wątek w którym będziemy porównywać wysokość opon różnych firm o tym samym rozmiarze. Ja porównam opony 225/45/17 Mischlein Primacy z 2009r i Goodyear Eagle F1 z 2007r - opony Mischlein są wyższe. Czekam na wasze porównania
-
B6 DIVISION
A jak się robi program to kata najlepiej jest wyciąć i zamienić jakąś rurką czy wybebeszyc to co jest w środku i zostawić obudowę? Co daje lepszy efekt?
-
B6 DIVISION
Wiecie ile wazy fegla 18' RS4 B7 :?:
-
B6 DIVISION
ASO :gwizdanie: 360zl za sam plywak, 1100 z pompa - w nosie mam taki interes
-
B6 DIVISION
Pany wiecie gdzie moglbym kupic oprocz allegro plywak z calym koszem do A4 B6 1.9TDI 130KM :?:
-
[ALL B6] koszt zaslepki
git, dzieki Armistead
-
[ALL B6] koszt zaslepki
moglby ktos sprawdzic ile kosztuje zaslepka o nr 8z0955205 :?:
-
[B6 AWX] Wyświetlanie stanu paliwa
zaczela sie rezerwa
-
[B6 AWX] Wyświetlanie stanu paliwa
Dzis jak przekrecilem kluczyk nie odpalajac auta to wskazowka na wskazniku stanu paliwa podskoczyla prawie pod druga czerwona kreske, potem na FIS-ie zmniejszal sie dystans do przejechania z 40km do 0 i wskazowka powoli spadala do tej pierwszej czerwonej kreski. Dzialo sie to wszystko na nie uruchomionym silniku. Wiadomo co to sie moze dziac
-
B6 DIVISION
Panowie jak wyciagnac pioro wycieraczki z ramiona od strony kierowcy w aero :?:
-
[B6 AWX] Felgi RACING czy ktoś wie coś o nich więcej ?
Felga Evo Racing S038 made in Japan to bedzie plastelina :?:
-
B6 DIVISION
Felgi EVO Racing made in japan to plasteliny pewnie :?:
-
B6 DIVISION
za 100 z przesylka w bardzo ladnym stanie moge Ci sprzedac mega rezaczu
-
[ALL B6] Listwa drzwi lwew tyl
lewa pewnie tyle samo kosztuje :?
-
B6 DIVISION
chodzi mi o ta listwe zaraz nad progiem
-
B6 DIVISION
listwa dolna drzwi pasuje z B7 do B6 :?: