Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Wyświetlanie stanu paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W ostatnim czasie wydawalo mi sie ze FIS i wskazowka stanu paliwa przeklamuja. Chodzi o to ze np kiedy wlaczala sie rezerwa FIS pokazywal ze na obecnej ilosci paliwa przejade 50km, kiedy do tej pory zaraz po wlaczeniu rezerwy FIS pokazywal ze przejade 100-120km. Dzis wjechalem do garazu z iloscia paliwa powyzej rezerwy, gdy pozniej odpalilem samochod pokazala sie na wyswietlaczu kontrolka dystrybutora i wskazowka od stanu ilosci paliwa wyszla poza czerwone pole po czym opadla prawie do zera. Wiecie moze co to sie dzieje :?: Wieczorem podepne VAG-a i sprawdze czy nie ma zadnych bledow.

Opublikowano

to zależy jak jezdzisz, jak mu depniesz to automatycznie w trybie ile jeszcze możesz przejechać km się zmniejsza, a jak jedziesz spokojnie wyświetli się że przejedziesz więcej, np: jedziesz spokojnie masz 100km, jak dajesz w piz*.... wyświetli się 60km:)

Opublikowano
  • Autor

Jezdze w miare spokojnie. Przy podobnej jezdzie wczesniej pokazywal wieksza ilosc km do przejechania.

Opublikowano

A zmieniales jakies kodowanie w ostatnim czasie?bo mozna rozkodowac wskaznik paliwa i bedzie oszukiwal przy zlym kodowaniu. :hi:

Opublikowano

W ostatnim czasie wydawalo mi sie ze FIS i wskazowka stanu paliwa przeklamuja. Chodzi o to ze np kiedy wlaczala sie rezerwa FIS pokazywal ze na obecnej ilosci paliwa przejade 50km, kiedy do tej pory zaraz po wlaczeniu rezerwy FIS pokazywal ze przejade 100-120km. Dzis wjechalem do garazu z iloscia paliwa powyzej rezerwy, gdy pozniej odpalilem samochod pokazala sie na wyswietlaczu kontrolka dystrybutora i wskazowka od stanu ilosci paliwa wyszla poza czerwone pole po czym opadla prawie do zera. Wiecie moze co to sie dzieje :?: Wieczorem podepne VAG-a i sprawdze czy nie ma zadnych bledow.

u mnie jest podobnie - ale zmienia się wtedy kiedy pod koniec jazdy zaczynam jechać bardziej dynamicznie niż do tych czas :wink4: generalnie nie patrzę na FIS tylko na kontrolkę tzw. CPN, jak się zapali to trzeba lać "kocioł" i koniec :decayed:

tak z ciekawości :mysli: ile przelatujesz na zbiorniku :mysli:

Opublikowano
  • Autor

A zmieniales jakies kodowanie w ostatnim czasie?bo mozna rozkodowac wskaznik paliwa i bedzie oszukiwal przy zlym kodowaniu. :hi:

Nic nie kodowalem [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 07:56_________________________________________________

z ciekawości :mysli: ile przelatujesz na zbiorniku :mysli:

Nie wiem, nie badałem tego jeszcze[br]Dopisany: 16 Październik 2011, 08:01_________________________________________________Zapomniałem pokazać Wam błędy, są pod tym linkiem a4-klub.pl/smf/index.php?topic=225874.0

Opublikowano

Zapomniałem pokazać Wam błędy, są pod tym linkiem www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=225874.0

Odpowiedziałem Ci w tym temacie, ale dalsze poszukiwania i rozwiązania musisz ciągnąć od speców ;).

Opublikowano

Ogolnie to nie powinno sie ponoc smigac na rezerwie przt PD? Prawda to?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzis jak przekrecilem kluczyk nie odpalajac auta to wskazowka na wskazniku stanu paliwa podskoczyla prawie pod druga czerwona kreske, potem na FIS-ie zmniejszal sie dystans do przejechania z 40km do 0 i wskazowka powoli spadala do tej pierwszej czerwonej kreski. Dzialo sie to wszystko na nie uruchomionym silniku. Wiadomo co to sie moze dziac

Opublikowano

Ile miałeś paliwa w baku ? podejrzewam wytarcie się ścieżki opornicy na na czujniku pływakowym

Opublikowano
  • Autor

Ile miałeś paliwa w baku ?

zaczela sie rezerwa

Opublikowano

u mnie FIS pokazuje ostatnio jak sam chce. czasem jak łapie rezerwa to fis pokazuje 90km a raz prawie 200 :). nic dodac nic ując tylko wsiadac i na stacje pod korek. na kolejne 1000 km

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.