Treść opublikowana przez bania
-
Uszkodzony synchronizator wymiana skrzyni Audi S5
Witam Kupiłem auto od szybkiego i wściekłego który wyżywał się na skrzyni biegów, bieg trzeci przy próbie szybkiego wrzucenia zgrzyta . Chcę podpytać od jakich silników będzie pasować skrzynia. Fajnie było ją trochę skrócić 3.0tdi ? Moment w V8 jest dość duży
-
Schemat budowy zbiornika paliwa quattro ETKA
Widziałem to wcześniej niestety nie wiele rozjaśnia .... dziwna sprawna z tą "jet pump" ponoć jest jakaś druga pompa-pompka działająca na zasadzie różnicy ciśnień - zwężki ventuuriego która ma przepompowywać paliwo z prawej do lewej komory która jest aktualnie prawie pusta,podczas pracy pompki widać ciurek paliwa w lewej komorze ale komora się nie wypełnia .... cuda .... poza tym licznik reaguje ochoczo na wahania pływaka lewego a na prawy praktycznie nie reaguje oba pływaki sprawne okablowanie także ? Jest ktoś na forum kto zna dokładnie zasadę działania Aktualny stana to : Prawa komora ok 3/4 może więcej Lewa pusta podczas pracy silnika widać ciurek paliwa płynący do komory Wskaźnik rezerwa ok 100km zasięgu ok 3x za mało
-
Schemat budowy zbiornika paliwa quattro ETKA
b7 1.8T 2005 quattro
-
Schemat budowy zbiornika paliwa quattro ETKA
Byłbym wdzięczny za schemat budowy zbiornika oraz jak ktoś zna zasadę działania i podziali się wiedzą , mam problem z wskazaniem poziomu paliwa prawa komora prawie pełna a lewa praktycznie pusta a na zegarach rezerwa
-
Logi do oceny 2.4 Aga
Mam od dawna nierozwiązany problem z audi 2.4 AGA logi pod dynamiczne auto przygasa przy zchodzeniu z obrotów i faluje http://vaglog.pl/log_192345.html lpg http://vaglog.pl/log_192345.html bena
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Moge tylko brak czasu ale przypadek ciekawy
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
PO włożeniu starego licznika auto jeździ więc to nie pętla
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Podziękowania dla miśka za pomoc przy kodowaniu fis-a Teraz jeszcze manetka i gitara Radość przedwczesna auto po paru paru odpaleniach po postoju blokuje immo jak to możliwe musiałem wstawić stary licznik
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja bym sobie sam ogarną a twój kabelek miałby okazję zarobić parę piw A jakby ktoś coś potrzebował mam launcha diaguna na pokładzie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Chopy kto ma vaga tacho ? albo inne ustrojstwo bo muszem licznik podmienić a mam immo ?
-
Podmiana Tiptronica !
Mam do wymiany tipa w c5 2.5 tdi Fwd symbol skrzyni DEQ pytanie czy można wsadzić coś innego ? czy musi być identyczna ? czy może jak inną to ze sterownikiem o niej ?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Bo burza idzie
-
Krótka skrzynia do 2.4
No .... chcę się dowiedzieć od jakiego silnika będzie pasować żeby była jak najkrótsza
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
kołach xD
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja mam blisko mogę podjechać ? jeżeli to jeszcze aktualne ?
-
Krótka skrzynia do 2.4
Mam przydługą skrzynie czego szukać i od jakiego silnika ? czy wałek sprzęgłowy jest taki sam jak w rzędowcach ? może macie jakaś duża tabele z przełożeniami ?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja wpadnę seicento
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja też mam sciągacze jak potrzeba , no ja właśnie mam problem z wyjazdem z garazu mojego ale mowisz ze 30 min sie uwiniesz ?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja sobie już bukuje czas zobaczymy kto ma najbardziej zglebione wozidło xD
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
To co kiedy spocik ? ;p bo muszę sobie klientów naraić ;p
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Może czwartek ?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Nie no dotrę kiedyś ale muszę zacząć jechać tydzień wcześniej
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja też poległem czasowo ....
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja się też stawię chyba .... i mogę wziąć kompa i vaga
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Matys niby online ale chyba afk ?