Treść opublikowana przez bania
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Spoko kiedy mogę cię odwiedzić z czteropakiem ? Poszukiwania wahacza dalej aktualne ... Podziękowania dla kolegi dogasso za dobre chęci
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Powiedz że górne lewe I że są całe
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
A ja poszukuje wahaczy górnych jak ktoś ma chętnie przyjmę stan nie istotny
-
[B5 AFN] Moja ukachana :) 2.4 98r 18'
poszukuję jakby ktoś miał w pobliżu mojego miasta wahacze górne nie ważne w jakim stanie
-
[B5 AGA] Przepływka test na sucho jak ?
Chcę przetestować przepływomierz 3 pinowy hitachi do silnika 2.4 aga da radę bez podpinania na aucie ?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ja mam 18' na sprzedaż to co na foto w Moim topicu
-
[B5 AGA] Problem z wolnymi obrotami Vs tyrtytka
Spoko juz wysyłam nr na PW
-
[B5 AGA] Problem z wolnymi obrotami Vs tyrtytka
Auto bez tego cięgna gaśnie lub jest na granicy zgaśnięcia i nie da się jeździć co do mulenia to ,mi się wydaje ze jest Ok choć porównania nie mam
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Na razie auto uziemione ,papiery.... gg; jeden352255
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Zapraszam nawet dziś mam duuży garaż ;] Problem chyba jest poważniejszy ogólnie moje autko trochę zaniedbane ale to się zmieni
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Mnie już nosi bo na razie w ogóle nie mogę jeździć ubezpieczenie wykupić muszę moje auto to angol do tego problem z obrotami jestem z Sobieszowa zaufał by mi ktoś i przyczył vaga za czteropak ? ;] albo może komuś sie nudzi i mieszka blisko ?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
kto z kolegów ma vaga ? z Okolic jeleniej ?
-
[B5 AGA] Problem z wolnymi obrotami Vs tyrtytka
Wywaliłem opaskę palastikową (tyrtytkę) obroty spadły do granicy zgaśnięcia . Co do tempomatu nie posiadam żadnej manetki do jego sterowania Może jest ktoś niedaleko Jeleniej Góry z Vagiem ?
-
[B5 AGA] Problem z wolnymi obrotami Vs tyrtytka
To po ca tam jest ta tyrtyta ? gdzie Audi ma przyciski od tempomatu ? bo u siebie ich nie widzę faktycznie mam 164km jaki to bedzie symbol ? Obroty zazwyczaj koło 2 tys ale czasem spada do ok 1 tys i lekko faluje po przy gazówkach potrafi zgasnąć i nie zwiększa obrotów kiedy włączam klimę i inne obciążenia pali mi się kontrolka od air bagów ale nic poza tym
-
[B5 AFN] Moja ukachana :) 2.4 98r 18'
Części na przekładkę już są ale jakoś mi się nie pali ... Co do problemów są opisane w innym temacie ;]
-
[B5 AGA] Problem z wolnymi obrotami Vs tyrtytka
Od kiedy kupiłem auto borykam się z problemem niestabilnych obrotów w uk nawet nie próbowałem się za to brać zauważyłem że brakuje mi najprawdopodobniej jakiegoś ciękna przy przepustnicy zastąpione jest tyrtytką (opaską plastikową) ktoś coś poradzi ? Dodam że auto zbiera się na moje oko w porządku
-
[B5 AFN] Moja ukachana :) 2.4 98r 18'
Witam wszystkich jestem nowy na forum wróciłem nie dawno ze zmywaka (uk) przywiozłem ze sobą moje a4 98r 2.4 Pb . Wyposażenie w miarę fajne climatronic elektryka Mam kilka problemów z autkiem i chciałbym zasięgnąć porady ;]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów niestety nie posiadam jeszcze a4 ale zanoszę sie z zakupem jakiejś fajnej sztuki b5 :>