Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bania

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bania

  1. Spoko kiedy mogę cię odwiedzić z czteropakiem ? Poszukiwania wahacza dalej aktualne ... Podziękowania dla kolegi dogasso za dobre chęci
  2. Powiedz że górne lewe I że są całe
  3. A ja poszukuje wahaczy górnych jak ktoś ma chętnie przyjmę stan nie istotny
  4. poszukuję jakby ktoś miał w pobliżu mojego miasta wahacze górne nie ważne w jakim stanie
  5. Chcę przetestować przepływomierz 3 pinowy hitachi do silnika 2.4 aga da radę bez podpinania na aucie ?
  6. ja mam 18' na sprzedaż to co na foto w Moim topicu
  7. Spoko juz wysyłam nr na PW
  8. Auto bez tego cięgna gaśnie lub jest na granicy zgaśnięcia i nie da się jeździć co do mulenia to ,mi się wydaje ze jest Ok choć porównania nie mam
  9. Na razie auto uziemione ,papiery.... gg; jeden352255
  10. Zapraszam nawet dziś mam duuży garaż ;] Problem chyba jest poważniejszy ogólnie moje autko trochę zaniedbane ale to się zmieni
  11. Mnie już nosi bo na razie w ogóle nie mogę jeździć ubezpieczenie wykupić muszę moje auto to angol do tego problem z obrotami jestem z Sobieszowa zaufał by mi ktoś i przyczył vaga za czteropak ? ;] albo może komuś sie nudzi i mieszka blisko ?
  12. kto z kolegów ma vaga ? z Okolic jeleniej ?
  13. Wywaliłem opaskę palastikową (tyrtytkę) obroty spadły do granicy zgaśnięcia . Co do tempomatu nie posiadam żadnej manetki do jego sterowania Może jest ktoś niedaleko Jeleniej Góry z Vagiem ?
  14. To po ca tam jest ta tyrtyta ? gdzie Audi ma przyciski od tempomatu ? bo u siebie ich nie widzę faktycznie mam 164km jaki to bedzie symbol ? Obroty zazwyczaj koło 2 tys ale czasem spada do ok 1 tys i lekko faluje po przy gazówkach potrafi zgasnąć i nie zwiększa obrotów kiedy włączam klimę i inne obciążenia pali mi się kontrolka od air bagów ale nic poza tym
  15. Części na przekładkę już są ale jakoś mi się nie pali ... Co do problemów są opisane w innym temacie ;]
  16. Od kiedy kupiłem auto borykam się z problemem niestabilnych obrotów w uk nawet nie próbowałem się za to brać zauważyłem że brakuje mi najprawdopodobniej jakiegoś ciękna przy przepustnicy zastąpione jest tyrtytką (opaską plastikową) ktoś coś poradzi ? Dodam że auto zbiera się na moje oko w porządku
  17. Witam wszystkich jestem nowy na forum wróciłem nie dawno ze zmywaka (uk) przywiozłem ze sobą moje a4 98r 2.4 Pb . Wyposażenie w miarę fajne climatronic elektryka Mam kilka problemów z autkiem i chciałbym zasięgnąć porady ;]
  18. Witam wszystkich forumowiczów niestety nie posiadam jeszcze a4 ale zanoszę sie z zakupem jakiejś fajnej sztuki b5 :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.