Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bania

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bania

  1. Usterka jest poważna zła praca rozrządu , koszta nie są jakieś powalające , lepiej długo nie jeździć
  2. No to obaj mieliśmy racje radze poszukać używanwj pompy z jakiegoś angola jak dobrze kupisz 100tys zrobi a magiel niestety swoje kosztuje
  3. Istnieje spora szansa że to pompa ja po przekładce zalałem zwykłym olejem układ żeby go szlak nie trafił przy odpaleniu . I podobnie się wspomaganie zachowuje
  4. a korek upuszcza ciśnienie ?
  5. No jeżeli widzisz dziurkę w plastiku to lutownica i powinno być Ok .A widocznie jest to na tyle mała ilość lewego powietrza że silnik tego nie wykrywa
  6. No co ci tu można pomóc maska do uratowania , błotniki są chyba tanie wiec nie ma sensu klepać i dłubać zderzak wymiana
  7. Widocznie nieszczelność jest malutka bo tak miał byś lewe powietrze . co by było widoczne
  8. Ja przełożyłem właśnie sam b5 i wiem czym to pachnie lepiej szpachel , jeżeli jesteś pedantem i lubisz bardzo swoje auto .to wymiana poszycie też nie głupi pomysł
  9. Noo ... do przodu dzisiaj sprzątałem auto no finalizowałem przekładkę postanowiłem lusterko wsteczne wczepić na kulkę ... niestety szyba nie wytrzymała :gwizdanie: ... całe życie po górkę Nowe foto Wymiana starych xenonow na ringi Fis czeka z tempomatem Lpg w 85% Wyrezane
  10. No jak masz dziurę w itercolerze to powinno wywalić błędy na vagu pewna ilośc oleju jest normalna
  11. No ja wszystko rozumiem że można zmieniać design ale można by pozostawić opcje dla przyzwyczajonych ...
  12. Chłopaki czemu w dolnośląskim nie mamy 'bazarku lokalnego" mam parę rzeczy do sprzedania i nie mam nawet jak tego zrobić ?
  13. Fotki po przekładce Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  14. No to żeby być pewnym wsadzić do garnka z wodą termostat i ogień
  15. Zapytam tak czy po 10-15 min pracy silnika węże z chłodziwem nie robią sie twarde ? i nabrzmiałe ?
  16. Mylą koszta wysyłki , kupują nie tą ilość sztuk co trzeba ogólnie dziwne rzeczy się dzieją
  17. Ale dziwne że bez termostatu działa normalnie
  18. Ja od siebie mogę powiedzieć że po zmianach dochodzi nawet do głupich pomyłek kupujących ....
  19. jak masz takie ciśnienie na zimnym to raczej uszczelka pod głowicą
  20. Pewnie przekaźnik ? może klima ?
  21. Skoro bez termostatu jest Ok to wiadomo o co chodzi przetestuj go w garnku czasem się zdarza że nowy jest to luftu myślę że nie kupiłeś najgorszego syfi jakiegoś ?
  22. Chłopaki ma ktoś może vaga -tacho bo kończę przekładkę i chce podmieć liczniki ale immo mi to uniemożliwia ?
  23. Jak w temacie podejdzie czy nie ?
  24. Kolego Rek1n jak będziesz potrzebować jakiś części do magla powinienem pomóc bo mi zostało po przekładce
  25. Kto ma jakieś wahacze stare ?! Pomóżcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.