Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bania

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bania

  1. sprawdź prowadnice nawet w wiertarce albo dobrą suwmiarką wygląda to massakrycznie
  2. Ale za to bardzo łatwo to przerobić na pilota bo cały układ jest wystarczy podpiąć kanał z centralki
  3. Ja mam fabryczne ale ja mam angola było w słupku fabrycznego kierowcy teraz pasażera Można to zrobić w niezbyt skomplikowany sposób średnio rozgarnięty elektronik ogarnie , wystarczy odłączyć poduchę a zamiast niej zapiąć odpowiedni opór żeby komp nie wywalał błędu ładny przycisk trochę kabli i jest
  4. To też coś takiego mam jak przytrzymam kluczyk w zamku mało partyczne
  5. tak ... bezpieczniki sprawdzałeś ?
  6. A te domykanie szyb z kluczyka to jest specjal wypas a nie standard ?
  7. Mi ty wygląda na problem z silniczkami poruszającymi klapy one pracują na takich stykach pozycjonujących które się zabrudziły lub wytarły dostęp - ciężki na prawo od pedału gazu mam całą nagrzewnicę na części jak coś A jakiś szum słychać ?
  8. Ja takowy wyłącznik mam nisko w słupku środkowym
  9. Pierwszy raz widze takiego mikroba Rozumiem że aku ląduje w bagażniku ?
  10. bania odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    No ja tam bym panewki wymienił jak i tak korby były odkręcane bo i tak już nie jest tak jak było fabrycznie tzn jest gorzej , ale to w przypadku jak zamierzasz jeździć parę lat autem
  11. bania odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    Nie chce nic mówić ale komplet nowych niemieckich panewek od 200 do 400 zł miał byś spokój a tak ...
  12. Po przeczytaniu tego Topica aż mnie zatrzęsło ... bo kiedyś miałem moto japończyka dość wysilonego każdy płyn ustrojowy najlepszych marek kupowany na allegro za konkret gtówe
  13. Faktycznie skromne wyposażenie Powiedz mi jakiej firmy masz xenonki i jak ci świecą na krótkich żarówki od postoju ? Chodzi mi o to że umnie valeo postój jest strasznie mocny i wgląda to dziwnie ?
  14. bania odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    Fajni spece....
  15. Jaki prąd startowy ma ten aku ile kosztował ? i ile Ah?
  16. 195-205 NIE obojętne !! Wszystko zależy od masy auta i jakie chcemy uzyskać ciśnienie na glebe . Jest teoria że na zimę opony powinny być węższe niż te letnie
  17. ORI wygląda super rant ewentualnie w poler
  18. Możesz ale zależy od umowy ja jestem już po 2 letniej okresie i teraz mogę zmieniać , co ciekawe są urządzonka które blokują możliwość skasowania kodów tak na marginesie ...
  19. Tak wyjąć szybę wyczyścić i wkleić jeszcze raz , woda się pojawia w aucie ?
  20. Jeżeli chcesz być pewnym pokaż foto faktycznie może to być ten króciec trójnikowy
  21. Podepnij vaga i zobacz czy też będzie pokazywać taką temp .
  22. E tam czepiacie sie ... Fajna seria nie ma co modzić trzeba jeździć
  23. kupować uszczelkę i szukać zakładu który splanuje głowice

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.