Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Coś trze w silniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jestem po wymianie uszczelki glowicy, problem w tym ze po zlozeniu autko zapalilo ale strasznie cos gdzies trze. Wyglada to tak jak by sie koty gryzły ? ktos pomoże ?

Opublikowano

Określ miejsce w którym słychać te tarcie. Zdejmij osłonę rozrządu i tam dobrze się przypatrz . Może pasek ,lub któreś koło trze.

Opublikowano
  • Autor

paski zdiete, autko odpalone i dalej masakra. Tarcie dochodzi z okolic lewej strony silnika, po zdieciu pokrywy zaworow nic nie widac zeby cos bylo zle zrobione. Moga to byc panewki albo walek rozdzadu ?[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 08:06_________________________________________________Panowie nikt nie wie co moze byc grane z ta moja niunia ? :(

Opublikowano

wrzuć jakiś filmik

Opublikowano
  • Autor

niemam jak, bo auto u mechanika stoi

Opublikowano

paski zdiete, autko odpalone i dalej masakra. Tarcie dochodzi z okolic lewej strony silnika, po zdieciu pokrywy zaworow nic nie widac zeby cos bylo zle zrobione. Moga to byc panewki albo walek rozdzadu ?[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 08:06_________________________________________________Panowie nikt nie wie co moze byc grane z ta moja niunia ? :(

Myślałem o kołach przy rozrządzie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

oj cos czuje ze beda koszta :( autko oddalem sprawne a teraz takie cyrki

Opublikowano

oj chyba zrobili ci kuku z silnikiem. pewnie źle przeskładali głowice. albo rozrząd mogli żle ustawić

Opublikowano
  • Autor

i co sie moglo stac ?[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 17:26_________________________________________________problem rozwiazany, panewki zalozyli na odwrot i taki byl tego efekt, aktualnie audi jejdzi i ma sie dobrze. Pozdrawiam

Opublikowano

Fajni spece.... :polew:

Opublikowano
  • Autor

stwierdzili ze panewki te z gory sa w gorszym stanie niz te z dolu i je pozaminiali i efekt byl imponujacy :D ale naszczescie juz wszystko jest ok. Ogulnie wymiana uszczelki glowicy, uszczelniaczy, szlifowanie zaworow, wymiana oringow pompy vacum, uszczelniaczy pompek, filtrow, oleju kosztowalo mnie 1460 zł

Opublikowano

Nie chce nic mówić ale komplet nowych niemieckich panewek od 200 do 400 zł miał byś spokój a tak ...

Opublikowano
  • Autor

masz racje, ale wedlug mnie to one zle niewygladaly, tak samo popychacze tez mi chcieli wymieniac.

Opublikowano

No ja tam bym panewki wymienił jak i tak korby były odkręcane bo i tak już nie jest tak jak było fabrycznie tzn jest gorzej , ale to w przypadku jak zamierzasz jeździć parę lat autem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.