Treść opublikowana przez virus31
-
Zmieniłem synchronizację i bardzo twardo pracuje
VCDS - VAG - Silnik (1) (grupa 4) i tam masz bodaj w 4 polu kąt. Ja wczoraj sprawdzałem i mam -1,47 a jak dodam gazu i ciągnę dalej to idzie do -1,96. Do wymiany paska zostało już 3k km
-
[B6 AVF/AWX] Wałek rozrządu Ruville czy Federal
sorki że doczepiam się do wątku ale bez sensu zaczynać kolejny na jedno pytanie Do BKE zestaw wałka i reszty akcesoriów z tej aukcji będzie OK czy na coś trzeba uważać http://www.ebay.de/itm/Nockenwelle-Satz-Audi-VW-2-0-TDI-1-9-TDI-BGW-BRB-BPW-BHW-BKE-A4-Passat-/281767143439?hash=item419aa1680f:g:jl4AAOSw9N1Vw3zH
-
Amortyzatory ORI 1BE 1BV
A te M na nich. jak to się ma jedno do drugich. M9 np do M3.
-
Amortyzatory ORI 1BE 1BV
Cześć. Mam pytanie dot amorków. Jak to jest z kolorami . czerwone i czarne. ostatnio kupiłem ori z oznaczeniem 8E0 413 031 DF . Na necie jak wyszukam w google to zawsze pokazuje czerwone. a tu czarne. niby są identycznej długości. opisy grawerowane są ok, tylko kolor inny? Ma to jakieś odzwierciedlenie w zaszeregowaniu ich w Audi czy tylko czerwone idą na 1 montaż a potem czarne?
-
[B7 BLB] Co oznacza na amortyzatorze tylnym M1 LUB M9 LUB INNE M
A jest możliwe ze dane amortyzatory np z końcówką DJ mają rożne M?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Koledzy. czy to możliwe, że po wymianie amorków na przodzie z 1bv na 1be auto poszło do góry? sprężyny zostały te same, wymieniłem też odboje ale w etce sa te same dla 1be i 1bv. Pierwotnie były 8E0413031DJ (0JG - 1bV) ,a teraz są 8E0413031DF (0JG 1BE) . Amortyzator mógł trochę sprężynę rozciągnąć?
-
Wymiana amortyzatorów 1BV na 1BE
ok. dzięki za info.
-
Wymiana amortyzatorów 1BV na 1BE
W B7 wahacze są takie same we wszystkich typach zawiech ?
-
Wymiana amortyzatorów 1BV na 1BE
Witam Pytanie do tych co może to juz zrobili albo wiedzą o tym coś więcej niż ja. Chce wymienić amortyzatory w moim OOOO. Bo już pora na nie. Mam 1BV. Czy można wymienić na 1BE. Z tego co wiem 1BE jest tez obniżone o -20mm tak jak BV. Czy można wymienić same amorki czy trzeba w komplecie ze sprężynami. ?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No to teraz Siemian będzie handlował częściami do golfa na forum audi )))))
-
Oceńcie tą robotę
Kat wywalony. wstawiłem tłumik przelotowy. dymić nie dymi , oleju nie bierze - jakies moze 100 - 200ml na wymianę. Generalnie fajnie sie sprawuje jak na rodzinny samochód. . miałem większy program ale juz nie dawało układ napędowy rady i 4- 5 bieg to go telepało
-
Oceńcie tą robotę
Z tego co mechanik mi mówił to tylko śruby trzeba jakieś inne bo średnica ta sama. skrzynia GYA 5 biegów
-
Oceńcie tą robotę
zmieniałem na zaksa od AWXa razem z dwumasem.
-
Oceńcie tą robotę
virus zrobiony + turbawka od AVX. Co możecie powiedzieć po tym wykresie. Prośba o szczere wypowiedzi. Przyjmę wszystko
-
brak sygnalizacji dzwiekowej włączonych swiateł
No to czeka cię wymiana głośniczka w liczniku. Też to mam tylko nie mam czasu tego zrobić. Trzeba rozpruć licznik
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
żartowałem oczywista. to by była jawna profanacja . ale kiedyś sie juz możliwości modów skończą i wtedy Siemian zmieni fure.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
może decha od a4 cabrio. takie ładne okrągłe wloty
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie mam pytań . Zostało jeszcze coś oryginalnego w tym samochodzie ?
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
hał macz ?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ale czy świat jest na to gotów. No w sumie ktoś musi odziedziczyć w spadku te hamulce i reszte sztuki modzenia. Powodzenia
-
Problem z rozpędzaniem auta. Prośba o analize logów
a jakis szczegół bardziej.
-
Problem z rozpędzaniem auta. Prośba o analize logów
Jakis gość mi poprawiał to co było bo nie mam na razie czasu i kasy na cos profi. A co w nim takeigo złego jest ?
-
Tempomat
chyba tylko po to jest. Ma wyłączyć tempomat po wciśnięciu sprzęgła
-
Tempomat
- Tempomat
ori ori. Odkęcasz 3 śróby od osłony pod kierownicą i fatel w tył. włązisz pod kierownice i po prawej stronie kiery na wysokości pedału gazu śa 2 czujniki. PO lewej jest od sprzęgła. Wypinasz wtyke, robisz pół obrotu czujnikiem i wyskakuje z zaczepów. Do sprzęgła jest 2 pinowy. - Tempomat