-
wał korbowy,korbowód,panewki...
Witam... Potrzebne numerki części do silnika 2.0 TDI BPW - koła zebate wał korbowy korbowód panewka wału korbowego panekwa korbowodu dzięki za pomoc
-
czy uszkodzony wtrysk może spowodować.....?
dzięki za info... jutro już auto zawedruje do warsztatu i będziemy mam nadzieje coś wiedzieć
-
czy uszkodzony wtrysk może spowodować.....?
czyli zaczynać od rozrządu? po zajrzeniu do paska rozrządu będziemy widzieć czy się przestawił tak?
-
czy uszkodzony wtrysk może spowodować.....?
Witam, Kilka dni temu w aucie kumpla pojawił się metaliczny dźwięk. Po podłaczeniu komputera, mechanik stwierdził, że czwarty wtrysk padł i to on wydaje takie odgłosy. Auto nie kopciło, przy przyśpieszaniu były drgania przenoszące się na karoserię auta. Jadąc do mechanika na wymianę auto zgasło. Teraz nawet rozrusznik nie da rady zakręcić silnikiem. Czy możlwie jest, że uszkodzony wtrysk całkowicie zablokował silnik? Czy mogło ulec uszkodzeniu coś jeszcze? Silnik z grupy VAG 2,0TDI - 8 zaworowiec Proszę o info Dzięki z góry
-
znacie tego sprzedawce?
witam... potrzebuje pompowtrysku... znajcie tego sprzedawcę? VW 2.0 POMPOWTRYSKIWACZE 038130073 BJ POMPOWTRYSKI (3992029579) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. PS. da się jakoś sprawdzić czy wtrysk jest nowyh a nie regnerowany ?
-
w sprawie numeru wtrysku....POMOCy
podejrzewam, że oba będą pasować... a masz dostęp do nowych w dobrych cenach? Lub regenerowanych - pewnych :?
-
w sprawie numeru wtrysku....POMOCy
jestes pewny??? a ten numer 038 130 073 BJ ??
-
w sprawie numeru wtrysku....POMOCy
potrzebny numer wtrysku do AUDI A4 B7 2005r. silnik BPW 8 zaworowy.. pomoże ktoś?
-
problem z oponami
wszystko rozumiem... więc proponujesz ustawić zbieżność przednich kół bardziej do wewnątrz ...
-
problem z oponami
nie mam linka
-
problem z oponami
rozumiem... czyli kąt pochylenie mam tak /\ (patrząc z góry) a zbieżność mam minimalnie na plusie czyli jedne koło w prawo a drugie delikatnie w lewo ... dobrze już rozumiem?
-
problem z oponami
ja mam optycznie koła tak /\ i ściera mi od wewnętrznej strony
-
problem z oponami
nie wiem co robic... zbieżność mieści się w tolerancji więc dlaczego ją zmieniać ;/
-
problem z oponami
auto w 100% bezwypadkowe... wahacze oryginał LEMFORDER... ok kolegi z forum...poza tym zaczeło "lizac" opony na starych wahaczach. ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- tak mysle, czy pomoże coś zabranie stabilizatora od RS4 i założenie oryginalnego ;/
-
problem z oponami
sorry.. zamotałem.... zaraz wstawię SCAN wyniku zbieżności ;] ---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- https://www.dropbox.com/s/2dbd057molwjqsb/001.jpg zobaczcie wynik GEOMETRII KÓŁ