Treść opublikowana przez fotograf87
-
wał korbowy,korbowód,panewki...
Witam... Potrzebne numerki części do silnika 2.0 TDI BPW - koła zebate wał korbowy korbowód panewka wału korbowego panekwa korbowodu dzięki za pomoc
-
czy uszkodzony wtrysk może spowodować.....?
dzięki za info... jutro już auto zawedruje do warsztatu i będziemy mam nadzieje coś wiedzieć
-
czy uszkodzony wtrysk może spowodować.....?
czyli zaczynać od rozrządu? po zajrzeniu do paska rozrządu będziemy widzieć czy się przestawił tak?
-
czy uszkodzony wtrysk może spowodować.....?
Witam, Kilka dni temu w aucie kumpla pojawił się metaliczny dźwięk. Po podłaczeniu komputera, mechanik stwierdził, że czwarty wtrysk padł i to on wydaje takie odgłosy. Auto nie kopciło, przy przyśpieszaniu były drgania przenoszące się na karoserię auta. Jadąc do mechanika na wymianę auto zgasło. Teraz nawet rozrusznik nie da rady zakręcić silnikiem. Czy możlwie jest, że uszkodzony wtrysk całkowicie zablokował silnik? Czy mogło ulec uszkodzeniu coś jeszcze? Silnik z grupy VAG 2,0TDI - 8 zaworowiec Proszę o info Dzięki z góry
-
znacie tego sprzedawce?
witam... potrzebuje pompowtrysku... znajcie tego sprzedawcę? VW 2.0 POMPOWTRYSKIWACZE 038130073 BJ POMPOWTRYSKI (3992029579) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. PS. da się jakoś sprawdzić czy wtrysk jest nowyh a nie regnerowany ?
-
w sprawie numeru wtrysku....POMOCy
podejrzewam, że oba będą pasować... a masz dostęp do nowych w dobrych cenach? Lub regenerowanych - pewnych :?
-
w sprawie numeru wtrysku....POMOCy
jestes pewny??? a ten numer 038 130 073 BJ ??
-
w sprawie numeru wtrysku....POMOCy
potrzebny numer wtrysku do AUDI A4 B7 2005r. silnik BPW 8 zaworowy.. pomoże ktoś?
-
problem z oponami
wszystko rozumiem... więc proponujesz ustawić zbieżność przednich kół bardziej do wewnątrz ...
-
problem z oponami
nie mam linka
-
problem z oponami
rozumiem... czyli kąt pochylenie mam tak /\ (patrząc z góry) a zbieżność mam minimalnie na plusie czyli jedne koło w prawo a drugie delikatnie w lewo ... dobrze już rozumiem?
-
problem z oponami
ja mam optycznie koła tak /\ i ściera mi od wewnętrznej strony
-
problem z oponami
nie wiem co robic... zbieżność mieści się w tolerancji więc dlaczego ją zmieniać ;/
-
problem z oponami
auto w 100% bezwypadkowe... wahacze oryginał LEMFORDER... ok kolegi z forum...poza tym zaczeło "lizac" opony na starych wahaczach. ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- tak mysle, czy pomoże coś zabranie stabilizatora od RS4 i założenie oryginalnego ;/
-
problem z oponami
sorry.. zamotałem.... zaraz wstawię SCAN wyniku zbieżności ;] ---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:58 ---------- https://www.dropbox.com/s/2dbd057molwjqsb/001.jpg zobaczcie wynik GEOMETRII KÓŁ
-
problem z oponami
tylko nie da się tego w żaden sposób wyregulować ---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ---------- koła stoją delikatnie w taki sposób / \
-
problem z oponami
W mojej niuni zaczęło "lizać" na przodzie opony... dokładnie od strony wewnętrznej (ok. 2cm). Mechanik znalazł delikatne luzy na wahaczach. Wymieniłem cały komplet 8 szt. plus łączniki stabilizatora. Ustawiono mi zbieżność. (byłem już w 3 najlepszych w mieście zakładach) Ze względu na obniżone zawieszenie, przednie koła stoją lekko w negatywie. Koło lewe 1,30 stopnia a koło prawe 1,18 stopnia. Każdy warsztat tłumaczy, że przy obniżeniu nie da się tego uniknąć. Na tym zawiasie jeżdżę prawie 4 lata i od ponad pół roku mam problem. Dodam, że zawias EIBACH Pro System -30mm. W ubiegłym roku zamontowałem stabilizator RS4... czy problem mógł się pojawić właśnie przez ten stabilizator? Gdzie szukać przyczyny. "Liże" zarówno 18stki jak i 17stki (zimówki) Doradzicie coś ???? POMOCY
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a firma MOOG?? podobno idzie na pierwszy montaż do AUDI w USA ????
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a niby GERMANY a ja dzisiaj sie dowiedziałem,ze na LEMFORDERACH jest MADE IN CHINA.. już sam nie wiem co kupić.... w jednym ze sklepów polecają znowu firme SIDEM ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ---------- a niby SWAG to GERMANY a ja dzisiaj sie dowiedziałem,ze na LEMFORDERACH jest MADE IN CHINA.. już sam nie wiem co kupić.... w jednym ze sklepów polecają znowu firme SIDEM
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a co powiecie o firmie SWAG? ZESTAW NAPRAWCZY WAHACZA- AUDI A4 00-> KPL.+ ŁĄCZNIKI SWAG
-
auto do 15 tyś...
wypadło na RENAULT'A Scenic'a II 2004r. 1,6 benzynka
-
auto do 15 tyś...
siema... chcę kobiecie kupić auto do 15ty. zł... codziennie do pokonania 30km, będzie stało pod blokiem - koniecznie w 4/5 drzwiach - stawiam na ekonomię a nie osiągi..... co polecacie?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
ja miiłem u siebie do zwykłego zderzaka... mi sie podobało... tylko zimą dokładka została gdzieś w rowie ;]
-
nigdy więcej....:(
szczerze to nie mam do ciebie pretensji DEV... nie liczyłem na jakąkolwiek gwarancję, w sumie to o nią nie pytałem przy korzystaniu z Twojej usługi i nawet do głowy mi nie przyszło, że ją dajesz.... PS. rozumiem, że można coś tam obić przy montażu... ale uwierz mi, że nie da się tak poobijać wszystkich 4 zacisków i jarzm ;p ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ---------- ja mam komplet od S4 - czyli 345 na przodzie i 300mm na tyle
-
nigdy więcej....:(
malował mi kolega z forum...z tego co wiem zajmuje sie tym profesjonalnie, więc powinno być zrobione ok...