Treść opublikowana przez fotograf87
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
nie wiem czy było... ale warte zobaczenia... niech żyje QUATTRO
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
tanio nie było... 500zł ... ale w moim kolorze
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
dużo roboty z wymianą tunelu? też bym to u siebie zrobił ;/
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
lotka s-line na klapę w drodze
-
Strefa motocyklistów
spalanie 10+..... nie sądzę... ja Hayabusa wyrabiałem się w 8-9 litrach.... a dało się zejśc na trasie przy spokojnej jeździe nawet do 6,5l
-
Muzyka w naszych autkach
- Parę pytań przed usunięciem DPF
ja mam turbo BRD i dwa male coolery ...egr został i nie narzekam... nawet nigdy go nie czysciłem... dpf'a też nie mam... w jego miejscu mam plecionkę ;p- [ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))
to powiem CI, że póki co to mało siadł... ja mam Eibach'a amorki i spreżyny, ale z tego co kojarze to amorki są też EIBACHA i siedzi trochę niżej... a mam Eibach Pro System -30mm- Jak podłączyć dwucewkowy sub do dwukanałówki
hmmmm...ani tak ani tak... - nie podłącza się jednego głośnika pod dwa kanały. Pamiętaj, że dźwięk z obu kanałów nigdy nie jest jednakowy (chociaż dla ucha się tak wydaje) Podłączając każdą cewkę pod inny kanał możesz z czasem uszkodzić głośnik. - prawidłowo trzeba spiąć cewkę w głośniku... w tym wypadku na 2 lub 8ohm... Jeśli chodzi o wzmacniacz to w mostku jest on stabilny od 4ohm... więc opcja spięcia głośnika w 2 ohm i podpięcia pod mostek we wzmacniaczu odpada bo uszkodzisz wzmacniacz.... Opcja 8ohm jest odpowiednia... tylko, że przy 8ohm wzmacniacz będzie generował sporo mniej mocy. - trzecia opcja to podłączenie spiętego w 2ohm głośnika w jeden kanał we wzmacniaczu - i to jest raczej najlepsze rozwiązanie. Podepnij 2ohm pod jeden kanał a potem podepnij 8ohm pod mostek - wtedy posłuchaj która opcja ładniej gra ;p- [ALL B7] Moja A4,fotki z nowymi kolkami:-)))
jaki dokladnie jest zawias... bilstein czy eibach ? bo sie pogubiłem- co wybrać? dyski SSD.... problem
do PC'ta chce... mam już dysk SSD 60gb ale troche mały i chce coś większego... wiem, że jest duuża różnica między dyskiem zwykłym a SSD, niby w REVO są jeszcze większe prędkości deklarowane przez producenta... więc teoretycznie wszystko powinno działać jeszcze szybciej.... a dysk potrzebny mi do sprawnego eksportowania plików graficznych RAW do JPEG... a w późniejszym czasie do RENDEROWANIA plików VIDEO...- 8Jx18H2 ET43 czy beda pasowały opony 215/45/18
masz 215/45/18? ladnie pasuja tylko dystans jak ja tego nie lubie chociaz 1cm to bez tragedi, a zawieche jaka masz 1bv? poczytaj moj watek to sie dowiesz wszystkiego... zawiecha EIBACH -30mm .....dystanse są... i już mi delikatnie obciera przy załadowanym aucie i większych hopkach ;p finalnie tył ET23 i szoruje, przód ET28 i szoruje delikatnie....- hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
- co wybrać? dyski SSD.... problem
Samsung model: MZ-7PC256N czy RevoDrive 3 model: RVD3-FHPX4-240G pomóżcie- 8Jx18H2 ET43 czy beda pasowały opony 215/45/18
http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/hamulce-s4-dokladka-cupra-nowe-felgi-nowe-fotki-str-14-a-76816/index13.html tutaj macie pełno fotek...- 8Jx18H2 ET43 czy beda pasowały opony 215/45/18
polecam taki rozmiar do b6/b7.... ja mam kilka miesięcy kapcie w tym rozmiarze i jestem bardzo zadowolony:banan:- Osiemnastki z pakietu Audi Exclusive, szukam użytkownika takowych.
tez bym nie zmieniał- Elektryczna maszynka do golenia - co polecacie?
BRAUN 790 cc-4 już w domu.. na razie jestem po pierwszym goleniu.. i jestem bardzo miło zaskoczony...- [B7 ASB] Mały S-line w macie :) Więcej s-line...
co masz na środku pod zderzakiem przednim?? jakieś dwa wystające "dzyndzle" co to jest ?- Elektryczna maszynka do golenia - co polecacie?
ja miałem tego Phillips'a i jakoś nie przypadł mi do gustu.... ---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ---------- chyba wydam większą kasę i będę mam nadzieje na dużo dużo dłużej cieszył się taką maszynką ;d Golarka BRAUN 790 cc-4 * EDYCJA LIMITOWANA PORSCHE (2545784761) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- Elektryczna maszynka do golenia - co polecacie?
Z racji, że nie lubię golić się "jednorazówkami" bo później mam podrażnienia na skórze to gole się maszynką elektryczną. Kończy ona swój żywot dlatego trzeba poszukać czegoś nowego. Co polecacie? Cena raczej nie gra roli, ma być dobra i długo służyć- hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
u mnie w okolicy jest podobno jakiś "magik" który zajmuje się takimi rzeczami... dowiem się za ile by to zrobił.. i coś pomyślę w tym kierunku.... PS.. a listwy to koniecznie od S4 muszę dorwać w dobrej cenie ;p- hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
a jak skleiłeś lampy?? Klosze nie zaparowują teraz?- hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
a jakie są sposoby na pomarańczowe kierunki - prócz wymiany całych lamp- hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
powinna pasować... jednak proponuje poszukać nowej... którą ja kupiłem za około 220zł razem z przesyłką - Parę pytań przed usunięciem DPF