-
Wymiana łożysk tył
Montowałem dokładnie tą samą metodą łożyska u siebie, też ruville i wszysto spisuje się tak jak należy.
-
Wymiana rozrządu
Lepiej wymienić, ja przy wymianie rozrządu założyłem nową pompę i przynajmniej mam pewność i spokój.
-
Dobór Zawieszenia Gwintowanego FK ??
Ja śmigam na tym zestawie już trochę czasu, spisuje się dobrze, nie jest za twardy ale trzeba dbać o nakrętki bo na wiosnę miałem problem odkręcić.
-
Czy takie felgi będą pasować do b5?
Może być mały problem z ocieraniem ale wszystko zależy jakie opony zastosujesz.
-
Pomoc w wyborze gwintu
Ja śmigam na FK i nie narzekam
-
malowanie lamp przednich b6? ktoś wie kto to robi ?
Forumowicz Gwerty zajmuje się takimi sprawami.
-
pomocy - nazwa częsci
Ta część to kielich
-
zalane auto
Sprawdź szyberdach jeśli masz.
-
Które zawiesznie gwintowane wybrac proszę o pomoc !
Ja śmigam na zestawie FK i mogę polecić
-
Rączki w boczkach
Był już podobny temat http://a4-klub.pl/wnetrze-99/demontaz-uchwytow-raczek-drzwi-265985/ Jak z oklejeniem folią to nie wiem ale pomalować sam możesz
-
B6 Amorki i spręrzyny H & R
8.5 to raczej szerokość felgi a nie jej ET poszukaj dobrze na feldze i napisz ile ET wynosi.
-
Gwint TA TECHNIX HElp
Wszystko zależy od Ciebie, montaż gwintu nie jest żadną filozofią, jeśli tylko "kowalski" posiada jakąkolwiek wiedzę i umiejętności to szkoda kasy na serwis. Jakbyś miał trochę chęci to nawet sam zrobisz
-
Dziwny dźwięk drgania blachy podczas jazdy!
może osłona termiczna się poluzowała
-
B6 Amorki i spręrzyny H & R
Czy będzie obcierało zależy jakie masz ET felg.
-
wahacze B5 Master Sport germany ?
Ja montowałem i na razie nie narzekam. Łatwego życia nie mają bo współpracują z gwintem i 18" felgami ale puki co się spisują. Oby jak najdłużej