Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hofi7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Rozwiązało problem! Dzięki za filmik!!!! Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  2. Witam, Od jakiegoś czasu zauważyłem powtarzający się problem w moim aucie, a mianowicie w wysokich temperaturach, a jak sami wiemy ostatnio wyjątkowo wysokich, bagażnik w moim samochodzie nie chce się otwierać. Co więcej, ciekawe jest to, że jak włożę kluczyk do stacyjki i włączę zapłon to często udaje mi się go otworzyć bez żadnego problemu - ale nie zawsze. W momencie kiedy nie mogę go otworzyć słychać tylko jakby zamek pracował, ale nie otwiera bagażnika. Dlatego też myślę, że może to być problem natury elektronicznej. Czy ktoś miał już podobny problem? Zamek był zmieniany jakiś czas temu, bo poprzedni przestał całkowicie zamykać bagażnik. Czekam na jakieś podpowiedzi pozdrawiam, hofi7
  3. ok dziękuję bardzo za odpowiedź! pozdrawiam!
  4. świetnie, jeżeli chodzi o te kanały adaptacyjne to zostawić tak jak było, bo było okej, a z tego co wyczytałem to chyba kwestia głośności itp?
  5. Panowie mam pytanie odnośnie kodowania. Mógłby mi ktoś podać krok po kroku w jakie sekcje wchodzić (jestem raczej laikiem jeżeli chodzi o sprawy vcds - korzystam raczej sporadycznie to odczytania ewentualnych błędów). Mam kierownice multi z rolkami, rns-e - czyli rozumiem, że moje kododwanie powinno wyglądać następująco : 0011422? Miałem bt z końcówką D, założyłem z końcówką Q i kompletnie go nie odnajduje, także pewnie chodzi o kodowanie. Powiedzcie mi jeszcze o co chodzi z tymi kanałami adaptacyjnymi - one też podlegają jakiemuś kodowaniu ? dzięki za odpowiedź, pozdro, hofi
  6. Witam, nie mogę znaleźć tematu o malowaniu lamp przednich - szukam i szukam i nic, a wydaje mi się że kiedyś gdzieś mi się to o oczy obiło ? Proszę o pomoc. pozdrawiam
  7. hofi7 odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    też jestem za czerwonymi, przynajmniej nie zginą za tymi felgami
  8. ja zawsze byłem za tym, żeby robić jakiś kontrast żeby felga się wyróżniała, ja osobiście do jasnego samochodu pomalowałem felgi na grafitowo, chociaż mam standardowe 16 uważam że całkiem fajnie to wygląda i na dodatek komfort jest ten sam pomarańczowe felgi też są ciekawe, ale do ciemnego samochodu!
  9. bardzo przydatny wątek, w a4 chyba bardzo często to się zdarza, chociaż ja mam już spokój chyba ok. roku i mam nadzieję, że nie będę musiał tego po raz kolejny rozkładać. pozdro
  10. hofi7 odpowiedział(a) na witjacrf temat w 1.9TDI
    dobrze by było wlać co jakiś czas i przeczyścić wszystko, bo jakość polskiego paliwa pozostawia wiele do życzenia.
  11. ostatnio gdzieś słyszałem, że ta spinka kosztuje majątek - ale może po prostu najłatwiej podjechać do aso z tą ułamaną i tam powinni wiedzieć - chociaż z nimi nigdy nie wiadomo, ostatnio tak szukałem wiązki to w aso niestety mi nie pomogli "specjaliści"
  12. jakbyś szukał jakiegoś kompletu z b7 to polecam odezwać się do Siemiana - on ma wszystko czego potrzebujesz
  13. ludwikiem po prostu, kilkukrotnie, zwykły płyn zawsze najlepszy i najlepiej zmywa, kiedyś mój znajomy ludwikiem zmył plamy po naklejkach którymi był oklejony samochód i śladu nie było, więc spróbuj tym, może uda się zabić brzydki zapach, a jak nie no to musisz użyć czegoś mocniejszego
  14. fajne autko, pogratulować i życzyć kolejnych udanych modów mi zostaje!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.