Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zalane auto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po 4 dniach intensywnych opadow deszczu prawa strona wnetrza auta plywala doslownie plywala bylo z 10 cm wody odrazu mowie ze to nie zadna szyba wszystko bylo zamkniete i szczelne moze ktos wie co sie dzieje i jak to teraz wysuszyc

pozdrawiam

Opublikowano

pewnie przez filtr pyłkowy lub jego obudowe woda cieknie.Chyba,że nie masz rynienki odprowadzajacej wode ktora jest nad obudowa filtra.

Opublikowano
  • Autor

filtr jest ok jest suchutki od tego zaczelem tez myslalem ze to przez filtr

Opublikowano

Teraz przez te deszcze to masakra. Też mam mokro pod nogami pasażera. Od filtra sucho, zdjąłem osłonę słupka i kapie na fotel, pewnie gdzieś szyba górą podcieka i sączy się :facepalm: niby nie ma tragedii ale ciągle jest wilgotne

Opublikowano

Sprawdź szyberdach jeśli masz.

Opublikowano

sprawdz czy nie masz zapchane ujście wody kolo aku... czy pod .. zaraz sam sprawdze bo musze sie pozbyc wody ...

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzilem mialem zapchane ujscie wody pod aku mam nadzieje ze to byla przyczyna

Opublikowano

Ja miałem zatkane na wiosnę to woda stała do 3/4 aku, mokro po obu stronach w środku :facepalm: ale jest możliwość, szybkiego odetkania :wink: paluchem od spodu ten otwór pod serwem można przepchać

Opublikowano

jak zdemotować ecu ? .. bez demontażu wycieraczek i podszybia da rade ? bo możliwe że tam mi cieknie ..

Opublikowano

Bez demontażu wycieraczek nie da rady,chyba że urwiesz zawałek przykrywki ecu.Wtedy na pewno bedzie się woda lać

Tapatalk

Opublikowano

w podszybiu jest zaslepka nie trzeba demontować wycieraczek

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

DSC00975.jpg

Opublikowano
w podszybiu jest zaslepka nie trzeba demontować wycieraczek

---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:33 ----------

http://s11.postimg.org/hn3zbk5gv/DSC00975.jpg

Myślałem że to B6

Opublikowano

U mnie jest inaczej, więc zależy też który rok produkcji. W moim AJMie 2001r bez zdjęcia wycieraczek i podszybia się nie obejdzie nietesty :whistling:

Opublikowano

A ja mam mokro ale pod nogami kierowcy w B5. Kanały drożne, ecu suche, przewody które idą po słupku w dół suche, kostki i przewody na słupku w nogach u kierowcy suche a podłoga mokra. Przecież od dołu nie zaciąga! Mało tego. Kiedy jest mokro wariuje mi elektryka! Macie może jakiś sensowny pomysł?!

Opublikowano

Uszczelki drzwi? szyba? szyberdach?

Opublikowano

Szyberdachu nie mam ale możliwe właśnie, że przez uszczelkę drzwi mi leci bo jakiś czas temu ustawiałem je trochę na zawiasach

Opublikowano
A ja mam mokro ale pod nogami kierowcy w B5. Kanały drożne, ecu suche, przewody które idą po słupku w dół suche, kostki i przewody na słupku w nogach u kierowcy suche a podłoga mokra. Przecież od dołu nie zaciąga! Mało tego. Kiedy jest mokro wariuje mi elektryka! Macie może jakiś sensowny pomysł?!

Proszę bardzo :wink:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-usuwanie-zanieczyszczen-ecu-uszczelnienie-obudowy-10237/

Opublikowano

wkońcu się dopatrzyłem ciekło mi przez linke od maski zakleiłem silikonem i gitara .. :D

Opublikowano

U mnie na 99% górna uszczelka szyby :facepalm:

Opublikowano

b5 to jest takie auto ze ciagle musi być w nim woda co bys nie zrobił to i tak cieknie. pozaklejałem wszystko a i tak filtr porzeciwpyłkowy jest mokry a rynienka nad nim jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.