Norbi TDI

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbi TDI

1. Można prosić o pomoc z VIN WAUZZZ8K6EA036443 podziękował z góry :)
  2. zobacz głowicę z dzisiaj, test również wychodził negatywny, i co ? nie ufaj tego tupu testom przesadnie. typu testom
  3. Po jakiego dzwona drutować jeśli niewielkim kosztem można zrobić dwa kominy oryginalne, mam taki wydech oddam ci za free tylko przyślij kogoś po odbiór i po temacie.
  4. Jest możliwe, tylko z głową jak pisał poprzednik, hamownia przed, zrobienie programu, korekty i hamowanie po. Nie sugerował bym się ceną ponieważ nawet na forum są różni HIPER-MEGA-SPECE którzy idą na łatwiznę wymyślają cuda i kasują nie wiadomo ile (ja miałem u siebie zmienione wtryski na mocniejsze, większe turbo, wałek itd) to nie pasowało im bo trzeba się na kombinować trochę i gotowiec nie podejdzie. Ale znalazł się taki co ładnie i profesjonalnie zrobił wszystko) Masz kogoś komu już robił ? poleca ktoś, wnioski jakieś ? czy tuner N/N
  5. Norbi TDI

300000km

Takich specy to człowieku nie znajdziesz nigdzie indziej, nawet będą wiedzieć, że mało powietrza masz w lewym kole po tym zdjęciu. Żenada
  6. Jeśli nie ma śladów tkz. pokonania przeszkody czyli ingerencji w zamek, drzwi, szybę to POLSKIE prawo nie przewiduje wtedy POJĘCIA włamania niestety, policja nic nie zrobi w tym temacie ponieważ brak punktu zaczepienia. Takie ustawodawcy nam zafundowali fajne tematy. Dlatego pierwszym razem było OK a teraz lipa.
  7. Takie herezje jak piszecie to się płakać chce ze śmiechu przekonałeś na pewno do swoich teorii wszystkich którzy mieli wątpliwości . Jestem na tym forum 10lat, swoje początki miały wtedy silniki 2.0 i co niektórzy praktycznie od nowości, początku eksploatowali te silniki, jak i inne czy to 1.9 2.7 3.0 w różnych modelach. Co za tym idzie, duża ilość użytkowników zna czy to na własnej skórze czy z postów temat i bolączki silników, więc jak sugerujesz, że BKE jest gorszym silnikiem jak podobne rocznikowo jakiekolwiek 2.0 TDI to jesteś niepoważny.
  8. za 160zł efekt obszycia ponownego po roku, jak nowa. Warto pakować pieniądze w druciarstwo czyli malowanie ? raczej nie.
  9. Masz kilka tematów http://a4-klub.pl/index.php?/topic/324863-wydech-18t-do-19-tdi/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/58318-wymiana-ori-ukladu-wydechowego-na-podwojny-od-25tdi/ myślę że w 2.0 wyjście z kata jest identycznie jak w reszcie silników więc powinno być pomocne
  10. Mam u siebie w B7 koła zimowe na 16 cali i felga właśnie 7,5, wygląda to tak, po prawej stronie widać również jak to wygląda na feldze patrząc z boku, wręcz idealnie
  11. jak dodał 30ps to szały nie ma, uważam to za bezsens całkowity ale jak pisali wcześniej ważne jest kto i co zrobił.
  12. Mało tego, mogły być kubły w materiale, pełnej skórze oraz skóra + speed.
  13. Dobra, boczki zamontowane jak pisałem wcześniej. Okazuje się, że cały montaż pakietu światło drzwi ograniczył się do wpięcia wtyczek, żadnego rezania.
  14. od piątku mam wymienione fotele z materiałowych kubełków na kubły skórzane i żadnej różnicy nie odczułem specjalnie to sprawdziłem przed wymontowaniem i po zamontowaniu obecnych.
  15. Powiedzcie proszę, obecnie NIE posiadam pakietu światełek w drzwiach czyli białych na nogi, czerwonych ostrzegawczych i podświetlanych klamek. Zakupiłem kompletne boczki gdzie są lampki, biała, czerwona i podświetlane klamki oraz okablowanie. Czy będzie możliwość aby tylko podpiąć widniejące kostki czy trzeba rezać ? Tył mam u siebie korby i tutaj również, nie interesuje mnie elektryka w tylnych szybach ale podłączenie również tego światła w boczkach tylnych i podświetlenia klamek ponieważ okablowanie jest całe i kompletne.
  16. Najlepsza opcja to kominy od 1.8T wtedy jest bez spawania, dorabiania, tylko montaż. Dodatkowa zaleta to zakupić kominy od 1.8t z B7 nie z B6 wtedy nawet końcówki można zostawić ponieważ są już o średnicy 80mm.