-
Brak napięcia na podszybiu w Audi A4 B8
nie łączył kabel od masy w bagażniku, przeczyszczony i wszystko działa
-
Brak napięcia na podszybiu w Audi A4 B8
Nic mi na ten temat nie wiadomo czy miał wypadek, jak mierzyłem lakierniczo to w miare ok to wygląda. No ok przekaźnik może byc walniety, ale wtedy byłby normalnie zapłon, a tak go nie ma. jedynie jak podłącze booster to jest. Nie kodowałem, pare razy w innych przekładałem i było ok
-
Brak napięcia na podszybiu w Audi A4 B8
aku zmieniałem na inny i zero rekacji. kupiłem bezpiecznik pirotechniczny bo podobno jak on padnie to sa takie cuda, ma mi przyjsc w srode. jak jest spalony ten bezpiecznik/przekaznk rozrusznika to nie bedzie napiecia pod maska?
-
Brak napięcia na podszybiu w Audi A4 B8
nie mam vcds tylko launch
-
Brak napięcia na podszybiu w Audi A4 B8
jak to zrobic? mam launch x431, ale to na 99% nie od błędów w kompie tylko jakas usterka mechaniczna
-
Brak napięcia na podszybiu w Audi A4 B8
podłączałem ale nie ma błędow
-
Brak napięcia na podszybiu w Audi A4 B8
Witam, mam problem, auto chodziło normalnie, zgasiłem i już nie chce odpalić. Kontrolki nic sie nie swieci. Przekładałem inny aku, to samo. Po podłączniu boostera prad wraca, ale nie odpala, tylko cyka. W bagażniku sprawdziłem napiecie i jest ok 12.4, pod maska praktycznie go nie ma - ok 3. Co to moze byc? a4 b8 2010r 2.0 tdi
-
Brak dźwięku - błąd 00822
wyskoczyło can gateway ok ok information electr ok ok radio error error
-
Brak dźwięku - błąd 00822
Co może być nie tak z MMI nie słychać zadnych dzwiekow z radia itp, po podlaczeniu do kompa wyskakuje blad 00822 - Connection DSP to Radio 004 - No Signal/Communication Tuner nie zalany, odpinałem w bagażniku i wpinałem. Ile moze kosztowac naprawa jak bedzie do wymiany ?
-
ciezko wchodza biegi
witam. co moze byc nie tak ze biegi ciezko wchodza - glownie 3 bieg, zadnego tarcia nie slychac tylko ciezko sie go wbija. na sucho jak wbijam jest to samo. skrzynia 5 a4 b7 1.8t
-
please insert navigation data medium
Witam Przyjechał mi samochód audi a4 b8 2013rok, chyba to mmi3, slot na karty jest, po wcisnieciu nawigacji wyskakuje: please insert navigation data medium audi Skad zdobyc taka płytke? Moze ma ktos na sprzedaz? Czy jak ten problem rozwiazac ?
-
Nie można odpalić auta - błedy 18058, 18043, 17978
dziś samochód normalnie odpaliłem, błędy znikły... nie wiem co jest grane
-
Nie można odpalić auta - błedy 18058, 18043, 17978
no to od czego zaczac? elektryk bedzie mogl zajechac za pare dni
-
Nie można odpalić auta - błedy 18058, 18043, 17978
Panowie co moze byc, wczoraj wszystko z samochodem było ok, dziś nie chce odpalić, kręci, a nie odpala. Aku podmieniony i to samo. Audi a4 b7 1.6. Błedy: 18058 - magistrala danych układu napędowego, brak wiadomosci z tablicy wskaznikow, 180107 0 brak wiadomosci z elektronicki ukladu kierowniczego 17978 blokada rozruchu silnika przez immobilajzer
-
Przerywa powyżej 3 tys obrotów
moze byc napinacz jak go nic nie słychac ?
jary1982
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta