-
Dokladka drugiego intercoolera 2.0 tdi po chip tuningu
Dzięki bardzo. A jaka jest róŻnica między prawym a lewym intercoolerem ? Nie można dokupić drugiego lewego i załoŻyć z prawej strony ? Plus dodatkowo rury gumowe łączące wszystko odpowiednio
-
Dokladka drugiego intercoolera 2.0 tdi po chip tuningu
Witam posiadam a4b7 2.0 TDI BRE po chip tuningu na 170 KM Chciałbym dołożyć drugi IC od strony pasażera. Jak wygląda to cenowo i czy mógłby mi ktoś wyjaśnić co potrzeba i jak dokładnie to zrobić? I czy ma to sens ? Myślę że więcej zimnego powietrza pomoże tym kucykom P.S auto w posiadaniu mam za chwilę rok. chiptuning robil poprzedni właściciel. Nie mam zadnej dokumentacji na ten tuning . Auto ma moc jak na te 140 +30 KM i chodzi bez zarzutów. poprzedni właściciel był uczciwy i dość zamożny więc chip nie był myślę w stodole robiony
-
Atrapa podwójnego wydechu
Panowie mam pytanie co myślicie by zrobić tylko atrapę dwóch rur wydechowych? Zmienić w ten sposób tylko dolną dokładkę na dwie rury i tą drugą "atrapę rury chromowanej " przekręcić tylko do dokladki ?
-
Halogeny na 30 % jako światło dzinne
Mam pytanie czy da się zakodowac komputer audi a4b7 aby halogeny świeciły z mocą 30% bym mógł je używać jako światła dzienne włącZając pokrętło na AUTO by świeciły tylko i wyłącznie przednie lampy
-
Światła Do Jazdy Dziennej Dlr I Przełącznik Auto
Wspomnieliscie tu Panowie ze czujnik tylko załącza i rozlacza swiatla mijania w audi a4b7 w zwykłych lampach więc pytanie po co są te żarówki w lampie (te najbliżej grilla) które większość używa jako swiatla dzienne skoro one i tak nie działają. Mam takie właśnie i chciałbym żeby działały co zrobić
-
Nie działają tzw. zmierzchówki
Panowie zauważyłem że gdy zaslonie czujnik włączają się swiatla mijania a gdy jest czujnik odkryty swiatla mijania się wyłączają i nie świeci się nic a powinny zapalić się swiatla zmierzchu ktore świecą gdy jest widno i nie potrzeba świateł mijania.
-
Nie działają tzw. zmierzchówki
Witam . Jestem nowy proszę z góry o wyrozumiałość. Zakupiłem audi a4b7 w którym włącznik świateł w pozycji auto nie włącza zmierzchowek. Bezpieczniki sprawdzone . Nie wiem gdzie szukać błędu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
radas1311
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta