-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam szykuje mi się wymiana oleju ostatnio gdzieś tu to załatwiałem pamiętam że miałem Motula 5w40 ale potzrbuje też wszystkie filtry. Moje auto to Audi a4 b6 avant 2003 2.0 alt. prosze o wycenę.
-
Polecane opony zimowe
Barum Polaris 3 195/65R15 165 zł co o nich myślicie?
-
Polecane opony zimowe
To może coś takiego kupię Premiorri ViaMaggiore 195/65R15 91T cena za sztukę 135zł brutto
-
Polecane opony zimowe
Czytam ten wątek i już się pogubiłem. Jakie mam do swojego auta kupić opony zimowe. Mam A4 AVANT 2.o ALT i na lato miałem 185/65/R15 na alusach co mam założyć na te alusy na zimę czy odpuścić sobie zakładanie opon zimowych na alusy i kupić stalowe felgi?
-
Polecane opony zimowe
OKi ale jakieś konkrety?
-
Polecane opony zimowe
A co sądzicie o oponach bieżnikowanych, są dość tanie i dają też gwarancję na nie. Czy ktoś miał takie opony?
-
2.0 ALT jaka instalacje polecacie ?
jak mam zalane Motule 8100 X cess teraz na dolewkę przez pomyłkę kupiłem Motul 8100 X clean ale o tej samej gęstości. Dolewać czy kupić prawidłowy?
-
2.0 ALT jaka instalacje polecacie ?
Bierze, bierze. Robiłem wymianę oleju i filtrów bezpośrednio po zakupie i zalali mi oleju do maxa a dziś po 2000 km mam około 1/2 pomiędzy max i min. Tak że widać że to rasowy ALT a ile jest różnicy pomiędzy max i minimum 1litr ?
-
2.0 ALT jaka instalacje polecacie ?
Mam mniej więcej tak samo 10 do 11 litrów w cyklu mieszanym . Na trasie jeszcze nie wiem bo nigdzie dalej nie wyjeżdżałem - zrobiłem dopiero 2000 km. Aha ja mam Multitronica. a jak z olejem bierze? bo ja po 3tyś dolałem jakieś 600ml
-
2.0 ALT jaka instalacje polecacie ?
No to nieźle chciał Cię skroić - za 4000,00 zł to można założyć instalację do silnika bezpośrednim wtryskiem benzyny. Ogólnie ten silnik (ALT) jest stworzony do gazu. Ja mam na przykład instalację Elpigaz sterownik z autoadaptacją OBD na wtryskiwaczach Romano Fast i z reduktorem Cometa-I. Śmiga jak złoto. BRC to też jest dobry wybór. Pozdrawiam Ile Tobie pali średnio. Bo ja już zrobiłem 5tyś km ( byłem na wakacjach ) i spalanie miałem minimalne 9,5l. a max 11,2l.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Olej Syntetyczny MOTUL 8100 X-cess 5W40 1litr ile to kosztuje?
-
2.0 ALT jaka instalacje polecacie ?
No to jestem po zabiegu w piątek założyli mi instalację BRC sequent 32 OBD. Zbiornik 61 litrów oraz wlew pod klapką wlewu paliwa całość 2700 zł. Zrobiłem w niedziele ponad 500 km i wyszło mi spalanie na poziomie 9,6l/100 km głównie autostrada i droga szybkiego ruchu. Za kilka dni wracam na przegląd tzw ZEROWY. Oby pozostało takie spalanie na poziomie 10l/100km.
-
Polecane opony letnie
No właśnie kupiłem yokohama bluearth ae01 i bieżnika od nowości jest 6,5 mm wkurza mnie w sklepach internetowych nie posiadają opisu ile jest bieżnika. Piszą o współczynniku hałasu co i tak się nie sprawdza ale to co istotne to jest ukryte.
-
Polecane opony letnie
Jak głęboki bieżnik powinny mieć nowe opony?
-
Polecane opony letnie
Witam czy ktoś miał takie opony https://oponyialufelgi.pl/26794,opona-yokohama-bluearth-ae-01-195-65r15-91h.html może późno pytam bo już zamówiłem ale z innej strony za 1szt 155zł nowe z 2015. Proszę o opinię jak ktoś miał takie same lub w ogóle Yokohamy
Sekwens
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta