Treść opublikowana przez wojttek137
-
zalane auto
wkońcu się dopatrzyłem ciekło mi przez linke od maski zakleiłem silikonem i gitara ..
-
zalane auto
jak zdemotować ecu ? .. bez demontażu wycieraczek i podszybia da rade ? bo możliwe że tam mi cieknie ..
-
zalane auto
sprawdz czy nie masz zapchane ujście wody kolo aku... czy pod .. zaraz sam sprawdze bo musze sie pozbyc wody ...
-
A4 B6 - czarny sedan by Zimny75
za ile bys ja sprzedal ? jakbys chcial..
-
[ A4 B5 ] Black Sedan 1.9 TDI SPRZEDAM!?
właśnie mam chyba taki plan zeby lifta kupic .. raczej na 115km ale niewiem czy nie 2.5 tdi bo słyszałem że to szajs jak sie zacznie psuc ..to lepiej sprzedac..
-
[ A4 B5 ] Black Sedan 1.9 TDI SPRZEDAM!?
to jak będzie w dobrym stanie i rozsądna cena to może się skuszę ---------- Post dopisany 04-05-2013 at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2013 at 16:11 ---------- Witam podługich namysłach i rozmyśleniach prawdopodobnie chce sprzedac i kupic to samo ale rok 99 lub 20 bo mam zamiar sporo zainwestowac w to auto ale zadalem sobie pytanie czy warto w 1,9 tdi 90km zawsze mozna zwiekszyc moc ale nie lepiej cos lepszego ... decyduje sie na 1.9tdi 115km quatro lub 2.5tdi 150km tiptronic.. ale z tego co slyszalem ze w 2.5 jak zacznie sie psuc to lepiej jak najszybciej sprzedac prawda? myslalem tez nad 1.8t 180km ale za duzo pali ... chcialbym sie poradzic co wedlug was zrobic zostac przy tym czy jednak zmienic na cos lepszego bo mam zamiar wlozyc troche kasy:wink: ..
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
i like it
-
[B5 ADR] Audi A4 B5 by Egon
gdyby kolor auta byl jasny pewnie tak ale przy ciemnym aucie najlepiej sie preztentuja jasne kolory
-
Audi A4 TDI 1.9 TDI ;)
masz dziwny gust twoj wybor twoje auto ..
-
Audi A4 TDI 1.9 TDI ;)
LAMPY DIODOWE AUDI A4 B5 SEDAN 94-00 RED WHITE LED (3117617386) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Audi A4 TDI 1.9 TDI ;)
+1
-
[B5 ACK Q] by tokam
ładna sztuka lampy out:facepalm:
-
[B5 AJM] Audiczka laszka :) Xenon, alu 18' BOSE
pokaż fotke wnętrza .. ta gałka to fajnie w nocy wygląda ? bo sam się zastanawiałem ale doszedłem do wniosku że dlamnie to wiocha ...ładna sztuka
-
Audi A4 B5 Sedan 1.8 / 125 ADR BY......WESEK1988
fotka wnetrza bym nie pogardzil a tak po za tym fajnie sie prezentuje
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
wielka szkoda ;/ .. mam nadzieje że dopniesz swego
-
[b5 ANA] a4 b5 lift :)
True story
-
[A4 B5 2.4 ] quattro srebrna strzała--->
+1
-
Licznik z Fisem .. PYTANIE !
kolego ja u siebie mam pełny fis ale zegarek mam zwykły mam tak samo i wlasnie tak jak mowilem chcialbym wstawic zegarek tarcze to nie problem zmienic ale czy bedzie dzialal itd.
-
Licznik z Fisem .. PYTANIE !
ale ja posiadam licznik z fisem i chce dorzezac albo wstawic zegarek el jak jest taka mozliwosc nie mam zbyt duzego pojecia o licznikach ale wiem ze latwo nie dostane takiego licznika jak potzrebuje wienc pytam sie czy da rade niepotzrebne mi sa zbedne komentarze
-
[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!
bardzo fajny efekt .. ale będziesz musiał zmienić cały układ wydechowy o ile sie nie myle to będzie troche kosztowne .. a jak dasz gwint to nie polecam bo jeszcze Ci sie rozleci nigdy nie wiadomo jak spawy trzymają .....jak porządnie otrzesz l o asfalt albo dziury które nie trudno na naszych drogach spotkać
-
Licznik z Fisem .. PYTANIE !
No wiem ale ciężko dostać taki licznik 1.9 tdi eu i wtyczka niebieska z żółtą są przeważnie zielona i niebieska .. ---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ---------- dzięki ale tam chodzi głównie o fis a mi chodzi o el. zegarek może cos tam znajde ale nie mam zamiaru 300 str..każdej strony sprawdzac za jedna informacja
-
Licznik z Fisem .. PYTANIE !
Witam mam pytanie czy da rade wstawic wyrzezac elektryczny zegarek w licznik ? View image: 1168294098 tak jak jest na zdjęciu
-
Audi A4 B5 by apaczinio ;>
brewki życzę Ci bezawaryjności
-
[B5 AEB] 1.8t quattro gwint
Ja pierd.... szkoda że tak z 3 miechy wcześniej się nie pojawiłeś to bym kupił ..
-
Problem ze pasami i skrzypiącym fotelem
Ok wezne sie za to jutro i zobaczymy może się uda bo to troche denerwujące sie już staje ..