Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Audiczka laszka :) Xenon, alu 18' BOSE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich :):hi:

Jestem Mateusz i jestem fanem marki Audi :a4fan:

Moje pierwsze auto Oczywiście Audi :)

100_5866.jpg

80-siątką bujałem sie prawie 2 lata i nadszedł czas na coś nowszego.

Uparłem się na a4 koniecznie po lifcie.

Po niecałym 3 miesiącach szukania ideału znalazłem w końcu audi która spełniała wszystkie moje zachcianki pod względem wyposażenia.

Audi posiadam od 31 grudnia 2012 :)

Kupiłem ją w Polsce od prywatnego właściciela. 100% nie bita.

Dane:

Silnik: 1.9 TDI 115km.

Przebieg: 268 tys (udokumentowany)

Rok: 2001

Wyposażenie::naughty:

- Duży FIS :naughty:

- Oryginalny Xenon : Thumbup1:

- 4 jaśki

- 2 elektrycznie szyby:facepalm:

- ESP

- Podgrzewane spryskiwacze

- Chrom pakiet :naughty:

- Grzane taborety

- Pakiet światło (czerwone lampki w drzwiach, podświetlanie nóg, podświetlane kratki nawiewów, podświetlana gałka skrzyni biegów.)

- ABS

- Elektryczne lusterka + grzane

- BOSE :banan:

- 2 podłokietniki

- Domykanie szyb z kluczyka

- oczywiscie climatronik

- Światła przeciw mgłowe

- Alarm

- Elektrycznie regulowana część lędźwiowa foteli.

To chyba na tyle.

Co zrobiłem:

- zmieniarka USB, SD, AUX

- Tuba 700W ( wzmacniacz AUDIOMEDIA 1000W + kable Renegade REN35KIT + tuba Clarion 700W)

- Alu 18' ori audi :)

No i oczywiście wszystkie sprawy mechaniczne :)

Plany:

- Gwint

- Skóry

- Navi

- Wymiana Fisa

No i pewnie z czasem przyjdzie jeszcze kilka pomysłów ;)

Fotki:

100_6174.jpg

100_6166.jpg

100_6175.jpg

100_6169.jpg

Fotek wnętrza na razie nie dodaje bo nie mam nic w sensownej jakości.

Zapraszam do komentowanie ;)

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka, zapodaj fotki z wnętrza, felgi 18 robią robotę, jak przyjdzie gwint będzie miodzio

Opublikowano

ładna :)

Opublikowano

- Halogeny przód, tył

Poka no zdjęcie tych halogenów tylnych, ciekaw jestem :P Jeszcze się nie spotkałem z takimi w żadnym aucie :polew:

A tak poza tym, to całkiem zacna baza do dłubania :hi:

Opublikowano

identyczna jak moja tylko ja nie mam aLa chrom

Opublikowano

Ładny granat :good:

Opublikowano

ładna :wink: wyposazenie nawet nawet :wink:

Opublikowano

pokaż fotke wnętrza :wink:.. ta gałka to fajnie w nocy wygląda ?:eusathink: bo sam się zastanawiałem ale doszedłem do wniosku że dlamnie to wiocha ...ładna sztuka :hi:

Opublikowano
  • Autor
ta gałka to fajnie w nocy wygląda ?

Jaka gałka :D? : Co:

Opublikowano
ta gałka to fajnie w nocy wygląda ?

Jaka gałka :D? : Co:

Wyposażenie:

- Duży FIS

- Oryginalny Xenon : Thumbup1:

- 4 jaśki

- 2 elektrycznie szyby

- ESP

- Podgrzewane spryskiwacze

- Chrom pakiet

- Grzane taborety

- Pakiet światło (czerwone lampki w drzwiach, podświetlanie nóg, podświetlane kratki nawiewów, podświetlana gałka skrzyni biegów.)

- ABS

- Elektryczne lusterka + grzane

a ta gałka:decayed:

Opublikowano
  • Autor

A taa gałka ;D Jak dla mnie źle to nie wygląda. Jeżeli mój aparat to uchwyci to zrobię fotkę.

Opublikowano

To czekam na foto bo też ciekawy jestem :D

Opublikowano
  • Autor
To czekam na foto bo też ciekawy jestem :D

No niestety nic z tego nie będzie. Mój "aparat" wymięka ;]

Kilka fotek wnętrza:

100_6192.jpg

100_6195.jpg

100_6187.jpg

I silnik:

100_6197.jpg

Opublikowano

zazdroszcze Ci BOSE :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ja się ciesze że znalazło się w wyposażeniu tego auta :) Uwielbiam słuchanie głośnej muzyki z z dobrym basem i na chwile obecną BOSE + mój bas dają sobie świetnie rade :) A ludzi który patrzą na ulicy i myślą co za wariat jedzie jest sporo:grin:

Opublikowano
ta gałka to fajnie w nocy wygląda ?

Jaka gałka :D? : Co:

zapewne koledze chodzi o te 2 diody w lampce oświetlenia wnętrza ?

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak. Chyba nie do końca dobrze napisałem w pierwszym poście :facepalm:

Opublikowano

bardzo ładna sztuka:wink:no i też zazdroszczę BOSE

Opublikowano

te lampki to o ile sie nie myle nazywa sie AMBIENTE :wink:

Opublikowano
te lampki to o ile sie nie myle nazywa sie AMBIENTE :wink:

Mi ktoś kiedyś powiedział ze one kontrast robią po to żeby konsola nie oślepiała kierowcy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.