-
Wymiana tylnych głośników w A4 B5 Avant
Cześć wam ! Posiadam b5 avant 2001r. z ori bose Tylne głośniki powoli mi się zaczynają kończyć i zacząłem myśleć nad wymianą. Z tego co wyczytałem ori bose tył (drzwi) ma głośniki 130mm A moje pytanie jest następujące: Czy istnieje w miarę prosta możliwość montażu w drzwi tył avant głośników 160mm ? Istnieją jakieś gotowe rozwiązania ? dystanse itd ? W internecie multum informacji ale nic konkretnego nie udało mi się znaleźć ... Mam pomodowane audio u siebie ( sam bas 1000 RMS) a ostatnio miałem okazje przejechać sie z tyłu i to w ogóle tam nie ma sopranu i mnie męczy to teraz Z góry dzięki za wszystkie odp!
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Wymiata:D
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Juz 5 razy oglądałem ten filmik i nie moge się napatrzyć ))))
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
O kur.... rozjebałeś system tym autem ))
-
Brak dźwięku w Bang&Olufsen w Audi A4 B8
Kolega miał podobną akcję w A6. Winowajcą był przecięty światłowód.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Urywa jaja! Gratki
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
- [B5 AJM] Audiczka laszka :) Xenon, alu 18' BOSE
Wiem wiem mam go w planach- [B5 AJM] Audiczka laszka :) Xenon, alu 18' BOSE
Witam. Małe zmiany w Audiczce Wymiana boczków ;] Bose na wierzchu Polerka wydechu I kilka fotek po polerce auta;] (sry za wielkość) ---------- Post dopisany 06-11-2013 at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2013 at 07:41 ---------- Witam Czas odkopać troche temat W audi cały czas coś się działo. Wywaliłem ori radio a wpadło radio alpine. Zawieszenie poszło 4 cm w dół. Wpadły również końcówki wydechu ULTER. Kilka fotek z telefonu : Audiczka na tych fotkach nie miała jeszcze dystansów. A na zimowych felgach wygląda to tak W sobote postaram się dodać wiecej fotek.- [A4 B6 AWX Avant] Zwyczajna czarnula, moja pierwsza
Teraz całkiem inne auto Grubas- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
mój AJM 276 tys Przebiegu. Raczej na pewno prawdziwy. Śmiga elegancko- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3
Wow nawet jeżeli fotki nie są super jakości to auto i tak wygląda mega! Graty modów! :kox::kox:- [A4 B6 AWX Avant] Zwyczajna czarnula, moja pierwsza
No szwagier teraz większe koła i będzie miażdżyło całkowicie- Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Mam pytanie do panów którzy mają BOSE i nie oryginalne radio + adapter. Czy nie macie problemów z tym? tzn Buczenia świstów gwizdów?- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Graty nowej fury. Konkret! - [B5 AJM] Audiczka laszka :) Xenon, alu 18' BOSE