Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szwedziu1986

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Z tych co znalazłem w googlach to albo nie chcieli się tym zająć albo nie potrafią, albo olali temat...jak dalej tak będzie to Warszawa
  2. A gdzie naprawialiście swoje wzmacniacze? Ktoś z okolic Wrocławia mógłby podać namiary? U kilku "magików" już byłem ale niestety nikt nie potrafi pomóc :-( Czas ucieka a w radio cisza...
  3. Jak dziś odpinałem światłowód ze wzm to 1 z 2 przewodów się świecił więc chyba jest ok.
  4. Wyjąłem, poczyściłem, popodpinałem na nowo i dalej lipa. W okolicach wzmacniacza sucho. Nic...pozostaje wymienić wzmacniacz... :-/
  5. Jeśli to wina uszczelek to serwis nie powinien tego załatwić w ramach jakiejś akcji? Było coś takiego?
  6. ciężkie dojście jest do wzmacniacza z tyłu i tych wtyczek. Tyle na ile mogłem docisnąłem je. Dziś wieczorem może spróbuję jeszcze dobrać się do tego. Ewentualnie możliwe, że wzmacniacz się zjarał? Mógłby tak sam z siebie? Nie był męczony jakiś wielkim obciążeniem...normalne słuchanie muzy w czasie jazdy :-/ P.S. Mówisz o wtyczkach od wzmacniacza czy o jakiś innych?
  7. Czy w najbliższą niedzielę (16.03.2014 r.) będzie ktoś pod Milenijką z VAGiem? Potrzebuję szybkiej diagnostyki dot. nagłośnienia. Więcej o problemie tutaj: http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/brak-dzwieku-glosu-bang-and-olufsen-320488/#post4141433
  8. czy ktoś we Wrocławiu lub niedalekich okolicach miałby czas i ochotę pomóc? Osobiście nie mam VAGa. Będę wdzięczny za pomoc.
  9. Mam problem z nagłośnieniem w swojej A4 (model B8). Mam fabrycznie montowany zestaw Bang&Olufsen ze wzmacniaczem i zmieniarką pod MMI 2G. Od jakiegoś czasu brak jest całkowicie dźwięku w aucie. Radio, płyty CD a nawet nawigacja...wszystko zamilkło. Nagłośnienie nie wydaje żadnych odgłosów - nawet gdy podkręcam vol. na maksa (nie ma nawet szumów ani trzasków). Sprawdziłem bezpieczniki w bagażniku - niby wszystkie OK, resetowałem MMI kombinacją klawiszy. Ostatnio nawet odpiąłem akumulator i zostawiłem tak na kilka minut. Żadna z tych czynności nie pomogła. Bardzo proszę o pomoc, co mogło nawalić i jak ewentualnie to naprawić.
  10. Witam, mnie też to denerwuje ale przy jeździe po "normalnych" drogach brud w komorze silnika można ograniczyć do minimum. Osobiście nie uszczelniałbym...da się przeboleć
  11. Witam wszystkich.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.