-
[S4 B5] Kolejne B5 w posiadaniu
sprzedajesz B5 ?
-
[B5 ADR] Spot Opole I okolice
warto byłem juz kilka razy
-
Spot Opole posiadaczy ALL Audi
a czemu tylko B8 ?
-
Klocki trzymają jedno koło.
ten sam problem mam u siebie również to samo koło :/ tylko że u mnie swap 320 bylo wszystko ok jakieś 6 miesięcy, obecnie wymieniłem tłoczek nasmarowałem wszystko i się okaże błędów nie mam
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Panowie gdzie można dostać te niebieskie sprężynki ?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Spot w niedziele wieczorkiem ??? spotykamy się dzisiaj o 20 na Mc dawać oczywiście Kędzierzyn
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
kierka z allegro poszła by bo ma taką samą kombinację przycisków co B7 B8 ale już ta z S4 nie działa multi furka kozak czaki PS ja od początku mam fis-a kolor i jest baja pewnie cały czas sie gapisz jak jedziesz hehe
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
to trzeba się umówić na jakiś konkretny termin z wyprzedzeniem i lecimy
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
jakiś spocik w najbliższym czasie
-
[A4 B6] Granatowy Avancior RNS-e/Kiera A5/Carbon/320/Czarny sufit
dokładnie tak wczoraj małe rezanko i czarny sufit już na pokładzie do pełni szczęścia brakuje jedynie lewego daszka, sorry za jakość ale fotki robione kalkulatorem
-
[A4 B6] Granatowy Avancior RNS-e/Kiera A5/Carbon/320/Czarny sufit
dokładnie tak wczoraj małe rezanko i czarny sufit już na pokładzie do pełni szczęścia brakuje jedynie lewego daszka, sorry za jakość ale fotki robione kalkulatorem
-
[A4 B6] Granatowy Avancior RNS-e/Kiera A5/Carbon/320/Czarny sufit
ja mam 1 nabój kolego
-
Concert II nie włącza się, dziwna sprawa
mam to samo po wyjęciu u wsadzeniu nie reaguje na pokrętło włączania oraz się nie podświetla, kierownica multi jak daje głośniej oczywiście działa i radio włacza się po kluczyku
-
[ A4 B6 AVF] Avant s-line
fajna furka, fotele mega one są białe ?
-
[A4 B6] Granatowy Avancior RNS-e/Kiera A5/Carbon/320/Czarny sufit
z B8 po lifcie, albo z TT mega robotę robią obie kierownice