Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :wink:

Szczęśliwym posiadaczem audi stałem się we wrześniu 2010 roku. Jest to samochód z końca roku 1999 z silnikiem 1,6. Samochód przywieziony przeze mnie z niemiec. Od zakupu do teraz auto przeszło tylko kilka drobnych zmian, o których opowiem ;) Od tego czasu postaram się prowadzić temat na bierząco :decayed:

Co do wyposażenia to m.in

- Wspomaganie

- Climatronik

- Podgrzewane fotele

- Elektryczne szyby

- Elektryczne i podgrzewane lusterka

- 10x airbag

- radio ori Audi Symphony

Plany to:

- Felgi 17"

- Xenon

- Gwint

- DRL

- Nowy kpl. wahaczy lemforder

- Obszycie kierownicy + gałka + mieszek

- Wymiana głośników z ori na JBL

- Zabudowa głośnika basowego w bagażniku

- Polerka+ pranie środka

- Inne drobiazgi ;)

A oto kilka fotek zaraz po zakupie:)

63cc526b24f5d4b9a.jpg a4_2a.jpg a4_3.jpg a4_4.jpg

Pierwsze co zrobiłem po zakupie, to malowałem nakładki klamek, bo raziły mnie w oczy

Przed:

klamki_1.jpg

Po:

klamki_2.jpg

Wpadły także ramki na zegary

zegary_1.jpg zegary_2.jpg

Nowo obszyta kierownica+mieszek+gałka

kierownica.jpg ga_ka.jpg mieszek.jpg szew.jpg

Felgi 17" 8J + opony 215/45 bridgestone turanza t001

felgi.jpg opony.jpg

04.05.2013 Przyszedł czas na coś nowego... na paczkę z nową zabawką, a konkretnie gwint z SuperSporta :decayed:

gwint.jpg

8.05.2013 Ranty po polerce :banan:

P240413_12_220001abc.jpg

17.05.2013 Kpl wahaczy Lemforder :decayed:

DSC04241.jpg

27.05.2013 Kilka fotek jak auto wygląd na chwile obecną :decayed:

DSC04245a.jpg DSC04246a.jpg DSC04249a.jpg DSC04250a.jpg

Opublikowano

ładnie się prezentuje :) mody na +:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Już co nieco jest zrobione, ale to już będę po kolei w wolnym czasie dodawał :wink:

Opublikowano

ładna liczę na duże postepy :decayed:

Opublikowano

Kurcze fajna sztuka..grzanie d*py,2 din, 10xjasiek..silnik tylko mógł być nieco mocniejszy.

Ładny polift, niech służy:wink:

Opublikowano

Fajnie wyposażone 1.6, jak na ten silnik to można powiedzieć - Bogato :wink:

Plus za grzane d*py, 2din, 10xAirbag

jak mogę zaproponować co ja bym zmienił to na pewno:

- kiera 3-ramienna,

- FIS,

- ori navi,

- fotele kubełkowe,

- ori chromy wokół szyb,

- felga.

Powodzenia w modyfikacjach i witaj w klubie 1.6 :kox:

Opublikowano

Auto ładne, ale kto Ci obszywał tą kierwonice :facepalm:? Chyba, że tak fota wyszła, plany na plus :wink:.

Opublikowano
  • Autor
Fajnie wyposażone 1.6, jak na ten silnik to można powiedzieć - Bogato :wink:

Plus za grzane d*py, 2din, 10xAirbag

jak mogę zaproponować co ja bym zmienił to na pewno:

- kiera 3-ramienna,

- FIS,

- ori navi,

- fotele kubełkowe,

- ori chromy wokół szyb,

- felga.

Powodzenia w modyfikacjach i witaj w klubie 1.6 :kox:

Co do FIS to są plany, tylko szukam kogoś kto to ogarnia :decayed: A ori navi miała wpaść, ale doszedłem do wniosku ze duże radio 2din będzie lepsze i plan się zmienił :wink:

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

Auto ładne, ale kto Ci obszywał tą kierwonice :facepalm:? Chyba, że tak fota wyszła, plany na plus :wink:.

Dobrze zauważyłeś, że kierownica nie jest szałowo obszyta, jest u nas gościu co to robi, ale widać nie zaciekawie :facepalm: Prawdopodobnie pójdzie jeszcze raz do obszycia, ale już tym razem do Carlex-design

To teraz tak z nowości :wink:

Nowe felgi 17" 8J ET35 i opony BRIDGESTONE TURANZA T001 215/45R17

felgi.jpg opony.jpg

Opublikowano

Fajny silnik :kox::kox::kox:

A od obszywania masz tu na forum senseja od tych spraw :wink:

Opublikowano
Fajny silnik :kox::kox::kox:

A od obszywania masz tu na forum senseja od tych spraw :wink:

Dokładnie, też u Reggiego obszywałem i jestem bardzo zadowolony :wink:.

Opublikowano

10x airbag przyznam robi wrażenie ! :shock3: Jest baza do modowania , bardzo ładna

Powodzenia :wink:

Opublikowano

jednak polift to polift :thumbup1: czarny grill + kubły, felgi ogarniesz i będzie lepiej niż dobrze :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki chłopaki za miłe słowa :wink: Niedługo pochwalę się czymś nowym :decayed:

Opublikowano

fis nic trudnego sam ogarniesz :) potrzebny ci pin , rozpis pinow na forum jest

Opublikowano
  • Autor

No czytałem coś o tym, ale mimo to wolałbym mieć kogoś koło siebie, co już miał z tym do czynienia ;D

---------- Post dopisany 04-05-2013 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 23:31 ----------

04.05.2013 Przyszedł czas na coś nowego... na paczkę z nową zabawką, a konkretnie gwint z SuperSporta :decayed:

gwint.jpg

Opublikowano

No, to montuj i chwal się :good:

Opublikowano
  • Autor
No, to montuj i chwal się :good:

Ranty poszły do polerki, jeszcze kupić wahacze i będę składał całość :wink:

---------- Post dopisany 08-05-2013 at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 16:50 ----------

8.05.2013 A więc są felgi z rantami po polerce :banan:

P240413_12_220001abc.jpg

Opublikowano

kolego jak moge zapytać ile dałeś za felunek ?:) bo mam właśnie okazje takie kupić, no i zakładaj na auto bo chce zobaczyć jak bedą wyglądać:D

pozdrawiam i gratuluje fajnego autka :)

Opublikowano
  • Autor
kolego jak moge zapytać ile dałeś za felunek ?:) bo mam właśnie okazje takie kupić, no i zakładaj na auto bo chce zobaczyć jak bedą wyglądać:D

pozdrawiam i gratuluje fajnego autka :)

Kolego poszło PW :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.