Treść opublikowana przez Dadok34b
-
C5 Freak Biturbo+
dobrze wygląda audi
-
Malowanie progów pod kolor nadwozia B5
pokaż dokładniejsze zdjęcia , przy otwartch drzwiach itd , wiele zdjęć i możliwe że się skuszę
-
Malowanie progów pod kolor nadwozia B5
nie pęka Ci to od butów itd ?
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
beret zryty
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
30 okej mam nadzieję że uda się wpaść
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ok to czekam na następny termin
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cieszyn?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To może jakiś mc Donald albo mister?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bedę !
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
tak szukam progi z esy ---------- Post dopisany 14-04-2014 at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2014 at 21:28 ---------- jakieś tam zdjęcia :
-
[B6 ASN] a4 by chrbk 3.0 quattro felgi x5 na aucie
ładnie Krzysiu działaj a potem jakaś sesja
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
po odświeżeniu kotleta wygląda tak
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
tak to jest 18 cali , zdjęcia będą jak poprawki zrobię , musze gwint wyreguloać , wahacz sprawdzic jeden a zrobię to za tydzien w weekend bo od tygodnia palec złamany nie da się grzebać przy aucie zrobie pochwalę się odrazu
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
62 od nadkola alu z s8 et 48 do tego na każdym kole dystans po 1cm a tablicy nie ma juz tam tylko jest w aucie , była założona dla picu na pierwszą przejażdżkę
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
króliki są okej
-
Problem z centarlnym zamkiem
okej będę próbował , walczył z tym
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
a jak
-
Problem z centarlnym zamkiem
możesz coś więcej jak co gdzie ?
-
Problem z centarlnym zamkiem
Witam Problem polega na tym iż od czasu odbioru auta od lakiernika , nie działa mi centralny zamek z pilota. Jak przekrece kluczyk to mrugnie i zamknie auto , ale jak otwieram to otworzy tylko drzwi kierowcy i zaczyna wyć alarm , próbowałem kodować kluczyk ale nic nie działa , zmieniałem baterie i nic . W czym może polegać problem ? ps. kluczyk ori scyzoryk.
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
coś wyszło coś nie , wygląda tak , jeszcze małe poprawki i cacy mały up :
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
ładnie ładnie ładnie ! na ostrowie zrobimy zdjęcie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
no w końcu , jest efekt coś pięknego ! Szukaj dla mnie teraz kubłów ale Arek +1- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mam do was prośbę kilkajcie lubię to : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=518536281592272&set=a.518532634925970.1073741835.291331714312731&type=1 jest to ważne dla znajomych :decayed:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- [B5 Adr]Avantador By Arkadiush !