-
System operacyjny Android
Tak ja mam z S5 sparowany
-
System operacyjny Android
posiadam Samsunga galaxy Gear2 i jestem bardzo zadowolony z zegarka, monitoring aktywności, krokomierz, powiadomienia, rozmowy jest tego trochę, ostatnio zainstalowałem apke która robi z zegarka licznik rowerowy
-
System operacyjny Android
Samsung gear fit współpracuje tylko z samsungami
-
Spotkania na drodze
12 lipca na trasie S3 w kierunku Szczecina około godziny 18 widziana czarna b6 kombi na czarnej feldze - pozdro
-
Czujnik ciśnienia klimatyzacji
potwierdzam czujnika nie trzeba ściągać jest zaworek, dzisiaj wymieniłem ten czujnik ale klima nadal się nie załącza w klimatroniku błąd 22.1 macie jakieś pomysły co może być nie tak
-
Spotkania na drodze
Głogów, dziś na parkingu przed Koścołem na Piastowie A4 B5 Kombi, klubowe ramki, grill rs, rejestracja DSR
-
System operacyjny Android
u mnie z sgs3 moim i żony nic się nie działo (telefony mieliśmy niecałe 2 lata), niedawno telefony zmieniły właścicieli jeden w rodzinie, drugi u kolegi i nadal śmigają bezproblemowo
-
System operacyjny Android
teraz już nie folię tylko szkło będziemy naklejać na ekrany
-
System operacyjny Android
Póki co, to jak dla mnie te białe kolory to nieporozumienie i nie ma co się dziwić, że bateria będzie szybciej schodzić. Jak nie będzie możliwości zmiany tla tych aplikacji na ciemniejszy to raczej nie będę aktualizował S5 :/
-
System operacyjny Android
Tutaj masz listę urządzeń http://android.com.pl/news/31709-lista-urzadzen-ktore-otrzymaja-androida-5-0-w-pierwszej-kolejnosci/
-
System operacyjny Android
Hehe ja zawsze składam wypowiedzenia i jak do mnie dzwonia to rozmowę rozpoczynają od zdania: "jest Pan naszym kluczowym klientem i chcielibyśmy żeby Pan został z nami..." a mój abonament wynosi całe 29 zł - kluczowy klient także śmiało wypowiadać i czekać na oferty
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
Zenek jeśli chodzi o mnie i wymianę licznika no to w moim przypadku nie było źle ponieważ wiązało się to z wyciągnięciem sygnału spalania, sygnału z czujnika oleju no i radio żeby wyświetlało info na FIS-ie. Dodatkowo wiadomo, że musiałem dołożyć manetkę do obsługi fis i to wszystko. Jeśli chodzi o Ciebie to Ty masz już licznik po lifcie i u Ciebie dojdzie jeszcze kodowanie immo bo masz immo w liczniku (u mnie jest poza licznikiem także nie było problemu) no i jak będziesz zakładał licznik z cyfrowym zegarkiem to wiem, że są tam problemy z błędem oliwy i wymiana miski olejowej z odpowiednim czujnikiem itd. ale to nie pomogę w tym temacie bo nie miałem z tym do czynienia. Odsyłam do tematu http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/ tutaj masz wszystko jest trochę tego do poczytania. Audi było na poprawkach lakierniczych plus polerka tak się prezentuje aktualnie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
sprawdz dobrze u mnie to tak wyglądało podczas montażu
-
Spotkania na drodze
dzisiaj w Głogowie widziana A4 B5 kombi DLU z rewerem na dachu, wlepka A4 klubu na tylnej klapie
-
[B5 AQD] Czarny sedan 2.8 v6 30v + KW + prosiaki 19"
jest