Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi A4 ze standardowym wyposażeniem.

Jeśli chodzi o modyfikacje to do tej pory drobne tylko zmiany m.in. białe kierunki, listwy chromowe wokół szyb niestety nie oryginalne oraz chromowa listwa na środkowej kratce w przednim zderzaku. W planach na przyszłość felgi 16" i radio Audi Concert CD.

6b5914368311cc05m.jpg5d8be5e504e7bb70m.jpg4779b1f26489d32dm.jpg4b68727ff697b69am.jpg07097ffdae3f9c88m.jpgc46e1bec4550cda0m.jpg40a773089e3a1321m.jpg341ae4a9d4b8555dm.jpg760a1175b4bfdce0m.jpga5792ee8acf3955bm.jpg

_________________________________________________

Co się zmieniło od ostatniego razu:

- wywaliłem klejone chromy wokół szyb,

- nowe radyjko Audi Concert (miało być Audi Concert CD ale stwierdziłem, że lepszym rozwiązaniem będzie zwykły Concert - w sumie nawet bardziej mi się z wyglądu podoba),

- zmieniarka na 6 CD w bagażniku,

- nowe głośniki na tył Clariona,

- blendy na głośniki bo oryginalnie nie miałem na tylnej półce wogóle głośników,

- oryginalne felgi Audi.

Parę nowych fotek poniżej sorry za jakość ale robione telefonem, jak będzie chwila to zamieszcze zdjęcia w lepszej jakości.

de0c9e379f765739m.jpg67f7a614a1d8ac0dm.jpge089fb53da5ba409m.jpgeb3e1732f78f817bm.jpgf81dd6fc59bfc4bbm.jpg12b088adb82326c7m.jpgccf1e72f838ba575m.jpg6bb722012da7e644m.jpg312d451651137211m.jpg6b4a65e655db533cm.jpg

_________________________________________________

Dołożone głośniki wraz z ori blendami

7fce62839a6a0bcam.jpg 13708c1235aba6a5m.jpg 27c95784122e5a2cm.jpg 0a3fd6988472c967m.jpg 66bed6bfa4963fa4m.jpg

_________________________________________________

Wymienione 3 listwy dolne drzwi (lewy przód i tył oraz prawy tył)

9fb53f62b3335920m.jpg2a1acc79f1664e5cm.jpg

_________________________________________________

Dołożony ori wyświetlacz temperatury zewnętrznej w liczniku

9be6783ebf7fb866med.jpg

[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 15:34

_________________________________________________

Kierownica sportowa:

9Fq_0.jpg

Tutaj efekt po montażu:

9G3Ui.jpg

Skóra na ręczny (może nie idealny ale jest OK) oraz nowy ori uchyt na kubki (stary się już nie zamykał):

CWHD0.jpgCWWAS.jpg

Efekt po montażu:

9HzGJ.jpgCXfy0.jpg

Licznik z FIS:

TS4K9.jpgTShcS.jpg

Efekt po montażu:

TSNDJ.jpg9IcB0.jpgTTZt0.jpgCZlKA.jpgTUiq9.jpg

Na montaż czeka już grill poliftowy:

9IBxr.jpg

_________________________________________________

Wymiana lamp

przed po

bQxUS.jpg bRfOr.jpg

nLau0.jpg nOixi.jpg

poza tym jeszcze kilka zdjęć (auto trochę zakurzone)

bT22S.jpgQUrGS.jpgnSRnJ.jpgnSWn0.jpg

QUE9A.jpgpupLS.jpgnSYS9.jpgQULE0.jpg

_________________________________________________

1. Podpiąłem ori wtyczkę do FIS-u

j03g0.jpg

2. Podłączyłem czujnik temperatury oleju co by wszystkie zegarki działały (szczegóły opisałem w odpowiednim dziale):

- czujnik i śrubka w miejsce, której się go wkręca

i_gn9.jpgum5qJ.jpg

3. Podłączyłem przewód od czujnika temperatury oleju, który wcześniej wyprowadziłem z komputera (teraz wszystkie zegarki na budziku chodzą):

wEpH9.jpgun4Ni.jpg

_________________________________________________

Podłokietnik

bEKEr.jpg71dsS.jpgCIhAJ.jpgbF8AS.jpg71JTJ.jpg

_________________________________________________

Panorama wnętrza

_________________________________________________

Podświetlane kratki nawiewów

AY1h0.jpgAYbfA.jpgAYFbi.jpgAYKaA.jpg

_________________________________________________

Podgrzewane lusterka wykonane

_________________________________________________

Dołożyłem kilka przycisków na kokpit zamiast schowka, którego i tak nie używałem, podświetliłem i jest jak ori :wink4:

SZK3A.jpgQJLzi.jpgQK21i.jpgQKb_S.jpg

_________________________________________________

Ori chromy plus słupki środkowe i małe trójkąty poliftowe

IMG_8027.jpg

_________________________________________________

Podszybie poliftowe (czeka na montaż)

IMG_8055.jpg

IMG_8105.jpg

_________________________________________________

Gałka poliftowa skórzana

IMG_8056.jpg

_________________________________________________

Fotele kubełkowe poliftowe, materiałowe, podgrzewane, elektryczne lędzwie, regulacja wysokości obu foteli

P5177176.jpgP5177180.jpgP5177177.jpgP5177178.jpgP5177179.jpg

_________________________________________________

Zderzak przód poliftowy + halo w zderzaku

IMG_8113.jpgIMG_8114.jpgIMG_8116.jpgIMG_8121_2.jpg

_________________________________________________

Zderzak tył poliftwy

IMG_8115.jpgIMG_8118_1.jpgIMG_8119_2.jpg

_________________________________________________

Podświetlane daszki przeciwsłoneczne

IMG_8141.jpgIMG_8138.jpgIMG_8142.jpg

_________________________________________________

Styropian ori w zapas

IMG_8173.jpgIMG_8175.jpg

_________________________________________________

Lusterko fotochromatyczne

image.jpgimage.jpgimage.jpg

_________________________________________________

Osłony VR5 - na pokładzie

pic471.th.jpgpic474.th.jpg

_________________________________________________

Wygłuszenie maski

pic473.th.jpg

_________________________________________________

Korytko w prawy bok bagażnika

PIC468.jpg

_________________________________________________

Ramiona wycieraczek poliftowe

20130504_143808.jpg

_________________________________________________

Alufelgi wzór sline 7,5Jx16H2 ET35 16" z oponami 205/55/16

image.jpg

Opublikowano

ładna :th:

troszke w dół by ją mozna :wink4:

Opublikowano

ładna A4 :th: załóż jakieś fajne 17 :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

ładna podobna do mojej :cool1:

Opublikowano

Rzeczywiście dość wysoko stoi.

Opublikowano

No ładniutka. Myślę że 16" będą w sam raz. :oklaski:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Update fotek w pierwszym wątku... :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

no ladnie jak bys mial kiedys chwilke cyknij zdjecie tylnej polki jestem ciekaw jak sie prezentuja glosniczki z gory

Opublikowano

dobrze stoi ani wysoko ani nisko w sam raz na polskie dziurawe drogi :)

Opublikowano
  • Autor

no ladnie jak bys mial kiedys chwilke cyknij zdjecie tylnej polki jestem ciekaw jak sie prezentuja glosniczki z gory

jutro Ci zrobię zdjęcia tylnej półki i wrzuce fotki, ogólnie prezentuje się spoko jak oryginał z blendami

dobrze stoi ani wysoko ani nisko w sam raz na polskie dziurawe drogi :)

dokładnie, na nasze drogi jest OK, obniżać nie będe bo szkoda byłoby coś urwać po drodze :gwizdanie:

_________________________________________________

obiecane zdjęcia tylnej półki

7fce62839a6a0bcam.jpg 13708c1235aba6a5m.jpg 27c95784122e5a2cm.jpg 0a3fd6988472c967m.jpg 66bed6bfa4963fa4m.jpg

Opublikowano

calkiem ladnie to wyglada rozumien ze bledy ori, a jakie glosniki sie kryja pod blendami??

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Blendy ori kupione na szrocie, głośniki nic specjalnego - Clarion SRQ 1720R, ogólnie jestem z nich zadowolony.[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 10:49_________________________________________________Mały mod z przed tygodnia, zamontowałem wyświetlacz temperatury w liczniku :wink4:

9be6783ebf7fb866med.jpg

[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 15:34_________________________________________________Dwie fotki z wakacji, droga do Helu, przy Zatoce Puckiej :cool1:

Ostatnia zmiana dokonana przy aucie to 4 miesiące temu wymienione listwy dolne drzwi na nowe :gwizdanie:

9fb53f62b3335920m.jpg2a1acc79f1664e5cm.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ladna furka :wink4: no i silniczek znany :tongue4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ładna, elegacko prezentuje sie na tych 16tkach, a powiedz czy róznica w osiągach jest odczuwalna w por do 15?

Opublikowano
  • Autor

Szczerze to ja nie zauważyłem różnicy jeśli chodzi o osiągi i nawet komfort (opony 205/55/16)...

polecam taką zmianę bo auto zyskuje na wyglądzie...

większa felga w moim przypadku wiązała by się z obniżeniem zawieszenia a tego bym nie chciał patrząc na nasze drogi.

Opublikowano

Dla mnie rewelacja . Na tych felgach audi ma to coś. dlatego zakupie tez oryginalne 16 audi i tak jak pablo w rejonach jeleniej góry jest więcej dziur niż asfaltu wiec obniżenie auta to ostateczność:))

Audi naprawdę elegancko wygląda.

dykan

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przyszedł czas na kolejne jeszcze świeże modyfikacje jakie udało się wykonać w minionym tygodniu ale po kolei:

Kierownica sportowa:

9Fq_0.jpg

Tutaj efekt po montażu:

9G3Ui.jpg

Skóra na ręczny (może nie idealny ale jest OK) oraz nowy ori uchyt na kubki (stary się już nie zamykał):

CWHD0.jpgCWWAS.jpg

Efekt po montażu:

9HzGJ.jpgCXfy0.jpg

Licznik z FIS:

TS4K9.jpgTShcS.jpg

Efekt po montażu:

TSNDJ.jpg9IcB0.jpgTTZt0.jpgCZlKA.jpgTUiq9.jpg

Na montaż czeka już grill poliftowy:

9IBxr.jpg

Opublikowano

pablo rewelacja . tak trzymać. No i chyba czas się do ciebie wybrać na przejażdżkę;))

pzdr

dykan

Opublikowano

Super mody :kox:

A pomysł z fisem :good:

[br]Dopisany: 28 Luty 2010, 15:25_________________________________________________Zauważyłem że nie masz podłokietnika także szybko uzupełnij tą lukę, ja nie mógł bym żyć bez tego :decayed:

Opublikowano

Ładna sztuka :wink4: ładny kolor - taki jam mój :gwizdanie:

mody idą w dobrym kierunku :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.