Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a fotki gdzie? :kox:

Opublikowano
  • Autor

jutro dodam fotki :tongue4:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Ori chrom to jest to :kox:

Gdybym wiedział, że można go dorwać w normalnych pieniądzach nie przeszedłbym na ciemną stronę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tak na szybko kilka zdjęć (auto nie umyte - nie krzyczcie :wink4:)

Przed wymianą (na zimówkach)

IMG_7999.jpg

Po wymianie (na zimówkach)

IMG_8019.jpg

Po wymianie (na letnio)

IMG_8027.jpg

IMG_8028.jpg

Kapsle pomalowane na nowo bo z jednego zaczęła mi schodzić ori farba (taką farbę miałem dostępną dlatego w takim kolorze ale ogólnie ładnie się prezentują na feldze)

IMG_8025.jpg

Jak umyję auto to będą porządniejsze zdjęcia

Opublikowano

Nieźle ją dopieściłeś :naughty:

A kiedy ją obniżasz :mysli:

Opublikowano

malyyna mistrzu :good:

Opublikowano
  • Autor

PABLO jest koza nie ma co ukrywać ale narazie nie mam w planach nic z zawieszeniem robić szkoda mi auta na te nasze drogi...

chciałbym jeszcze zrobić parę poprawek lakierniczych to zderzak, klapę bagażnika, prawy tylny bok, najlepiej całe auto bym odświeżył ale koszta pewnie niezłe by wyszły...

póki co cieszę się ostatnimi zmianami, całkiem inaczej auto się prezentuje :kox: [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:12_________________________________________________co myślicie o ringach na zegary bo właśnie się zastanawiam czy dobrze by to wyglądało :mysli:

Opublikowano
:good:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

niedawno rozerwałem trochę dupsko także kolejne zmiany się szykują

lampy i zderzak po II lifcie wpadną

buba.jpg

Opublikowano

klapa cała? :)

Opublikowano
  • Autor

zderzak rozłupany, lampa praw połamana i listwa pod lampą porysowana poza tym wszystko całe

Opublikowano

eh pech to pech :confused4:

Opublikowano
  • Autor

zdarza się ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, będą lampy poliftowe i zderzak do tego jeszcze leci podszybie poliftowe :wink4:

no i na przód bym jeszcze chciał zderzak kompletny poliftowy

Opublikowano

niedawno rozerwałem trochę dupsko także kolejne zmiany się szykują

lampy i zderzak po II lifcie wpadną

buba.jpg

szkoda :confused4:

ale tak jak mówisz do zmian każda okazja jest dobra :wink4:

Opublikowano

Przemyślane, świetne mody, ogarnięcie fisa :notworthy: wszystko pr0 :) widać lecisz po całości :D i różnica od stock'owej wersji jest już spora.

Opublikowano
  • Autor

...a szykują się już kolejne mody:

- podszybie poliftowe

- instalacja grzanych d*p

żałuję, że ostatnio nie wziąłem pięknych kubełków, które Krycha sprzedawał :wallbash:

z czasem coś trzeba będzie zakupić

Dopisany: 01 Maj 2011, 16:04_________________________________________________

Lampy poliftowe założone

PIC115.jpg PIC116.jpg

jak tylko będę miał zderzak to idzie do lakierowania i zakładam na d*pę

Opublikowano

Naprawdę fotele były zacne, wg mnie lepsze niż pełna skóra :wink4:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

według mnie też, półskóra daje radę no coż może jeszcze się trafi, ja mam tylko problem z tylną kanapą bo mam niedzieloną a w większości z kubełkami dzielone kanapy występują...

Opublikowano

Super Audiczka! Mega plus za ori ramki wokół szyb jakbym dorwał gdzieś też bym zakładał... a co do chromu na zegary zakładaj naprawdę warto, tani mod a efekt spory, polecam :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.