Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]


pablo_9

Rekomendowane odpowiedzi

Super Audiczka! Mega plus za ori ramki wokół szyb jakbym dorwał gdzieś też bym zakładał... a co do chromu na zegary zakładaj naprawdę warto, tani mod a efekt spory, polecam :wink4:

byl ostatnio na allegro w miare normalnej cenie za komplet tylko nie pamietam czy sedan czy avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Audiczka! Mega plus za ori ramki wokół szyb jakbym dorwał gdzieś też bym zakładał... a co do chromu na zegary zakładaj naprawdę warto, tani mod a efekt spory, polecam :wink4:

byl ostatnio na allegro w miare normalnej cenie za komplet tylko nie pamietam czy sedan czy avant

w dziale sprzedam jest niekompletny zestaw bez listw na drzwi...często na forum pojawiają się auta na części z chromami to można kupić

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201332.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że troszkę boje się tego wycinania, wiem wiem że są ale zawsze się spóźnię... szkoda że nie kompletny ten zestaw bo bym się w końcu skusił ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci też się bałem wycinania szybek ale ogólnie to jest najmniej czasochłonna czynność, jak masz odpowiedni drut do wycinania szybki (najlepiej kupić od gości co zajmują się szybami samochodowymi (ja płaciłem 5 zł za 2m bardzo dobry drut idzie nim jak w masło)) to 10 min i masz wyciętą szybkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje kwestia zakupu jakbyś coś miał na oku akurat to daj znać ;) już od kiedy kupiłem auto od 2 lat się za to zabieram :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mialem pisac do ciebie bo trafilem na przedmioty uzytkownika teeree http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=5276 i on ma dolne listwy na drzwi takze moze bys skompletowal zestaw dla siebie tylko musial bys napisac jakie ceny ponegocjowac i moze uda sie kupic za dobre pieniadze

tutaj masz linka https://picasaweb.google.com/audibox2/Abc#5564999519497274866

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z tego co widzę to z avanta, przypasuje do sedana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przednich drzwi pewnie tak trzeba by się dowiedzieć jak z tylnymi :mysli:

Dopisany: 03 Maj 2011, 21:41

przyjechało ostatnio parę rzeczy m.in.

- podszybie poliftowe (czeka na montaż)

IMG_8055.jpg

- gałka poliftowa w skórze

IMG_8056.jpg

...a czekają jeszcze na montaż następne graty :decayed:

a w drodzę kolejna przesyłka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladnie, ladnie, znowu bede musial Cie gonic z tymi modami :decayed: Chromy swietna rzecz.... :hi: U mnie sypnal sie uszczelniacz zmiennych faz rozrzadu i strasznie cieklo, a ze do jego wymiany trzeba rozpiac rozrzad, a ten mial przelatane nie wiadomo ile to i doszedl rozrzad, jak rozrzad to i napinacz klinowego bo halasowal, jak napinacz to pasek, jak juz wszystko rozebrane to uszczelka pod pokrywa w zestawie z uszczelkami swiec, no i jakies inne bzdety i peklo 1.5k zl, i znowu fis czeka na swoja kolej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dotarły do mnie kubełki, grzane, el. lędzwie, w materiale, poliftowe w kracie, do tego boczki poliftowe z maskownicami bose...zdjęcia jutro dzisiaj nie mam już siły

nie mogłem się powstrzymać i wpakowałem fotele do środka, narazie podłączyłem poduchy i wszystko OK,

do zamontowania zostały mi boczki no i trzeba będzie instalację pod grzanie i elektrykę foteli kłaść :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę zdjęć poglądowych, ogólnie jestem zadowolony ze stołków, wygodne no i wygląd

P5177176.jpgP5177180.jpgP5177177.jpgP5177178.jpgP5177179.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie normalne stołki a nie naleśniki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dorwałeś te stołki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę zdjęć poglądowych, ogólnie jestem zadowolony ze stołków, wygodne no i wygląd

P5177176.jpgP5177180.jpgP5177177.jpgP5177178.jpgP5177179.jpg

Miałem na nie ochotę bo są świetnie (i stan i wzór) :slina::kox:

ale trochę za drogie były :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moje fotele :cool1: cena adekwatna do stanu :naughty:

:tongue4: już moje

ale trzeby przyznać, że stan jest bardzo dobry, EndriuGiz widać, że dbałeś o nie :good:

dzisiaj zakładałem boczki narazie tył wleciał i instalcję to światełek w boczkach położyłem ale nie podłączyłem za bardzo nie wiem gdzie to podłączyć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...