-
Biled do Q7 4L lift
Cześć Panowie, wypowie się ktoś jak to jest z wymianą bixa na bi led w q7 ? dobry pomysł ? jakie projektory polecicie?
-
Jaka dojazdówka do Q7 4L z ceramicznymi hamulcami?
Panowie szukam wszędzie i nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie, w q7 4l po lifcie są ceramiczne hamulce, jaka dojazdówka podejdzie i czy ori sub będzie w nią pasował ?
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
dobra, udało się przyczyną był brak paliwa. Pompka nie podawała musiała się zapowietrzyć drugi raz. Zalałem cały układ webasta jeszcze raz i odpaliło chwila sporego dymu, potem rechło
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
w zbiorniku ogarnięte, przewód zalany ropa, ale nie działa. Wywala błąd brak płomienia. cyka pompka od paliwa, paliwo w wężyku się pokazało, za pierwszym razem mocno zakopcił i potem cisza ;/
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
jeszcze pytanie jak to odpowietrzyć jak będzie zrobione ?
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
pompa była ori bo chodziło. miałem opiłki w paliwie i wszystko poszło do wymiany i przestało działać mi webasto, ale lato było to nie ruszałem tematu. Teraz się do tego zabrałem i po sznurku dotarłem dziś do tego baku. Ściągam ten przewód, a króciec zaślepiony. Teraz nie wiem co mam zrobić
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Okazuje się ze przewód jest założony na pompkę, ale po zwaleniu go nie ma dziury w tym króćcu co można z tym fantem zrobić ?
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
pompka była ori pod webasto. mam avanta muszę dobrać się tam do pompki. Robiłem układ paliowy cały po opiłkach może przy składaniu zbiornika itp coś zdupili ;/ dmucham w ten wężyk od dołu w stronę zbiornika to nie poleciało nic powietrza w zbiornik
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Pompkę wyjąłem z pod prawego kola. Jak podam jej + do cyka, ale wszystko jest suche. Ze zbiornika paliwa nie leci nic. W zbiorniku jest jeszcze jakaś pompka? bo jak zrobiłem test pompy vcds to burczało w zbiorniku ale przez ten wężyk odpięty od tej cykaczki nic nie leci ;/
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
myślałem ze gdzieś koło filtra paliwa ale wychodzi na to że trochę dalej
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Pompkę znajdę gdzieś przy filtrze paliwa ?
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
w q7 mam webasto i tam sobie cyka cyk cyk cyk, a w b8 robi buuuuu jakby pompować z kanistra i wyssie do zera. Słychać w baku jakby nie łapało paliwa albo nie mogło zassać.
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
Czy webasto może się zapowietrzyć ? moje nie odpala jak vcds robie test pompki paliwa to słychać, że pompka burczy, a w zbiorniku jakby bąble leciały, albo zaciągnąć nie może tak na słuch. Po 3 razach webasto się blokuje, błąd wywala brak płomienia. Podpowiecie coś ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie potrzebuje szybkiego info, czy kpl zawieszenie tył do 2.0tdi pasuje od każdego innego 2.0tdi (niezależnie czy to od manuala czy od automatu) ? Czy zawieszenie i wał będzie pasował np od automatu do manuala ? (oczywiście oprócz skrzyni )
-
SWAP na QUATTRO manual w A4 B8
podpowie ktoś czy podejdzie całe zawieszenie tył od a5 do a4 b8 avant ?