Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

davidoati

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez davidoati

  1. Między zegarami chyba lepiej tylko troszkę krzywo wyciął otwór ;p
  2. A co studiujesz?
  3. nie mam czasu grzebac przy tym po sesji, a pozatym jest mróz i zimno nie ma jak plastikow sciagnac ze slupkow
  4. ferie już nie pamiętam co to było ;(
  5. Te kołpaki z fotki są spoko
  6. davidoati odpowiedział(a) na KrzyDG temat w Audi
    Który to rok ? Sam kompletowałeś części?
  7. Bo pracujesz na Orlenie i masz znajomości ? Wyobraź sobie że nie każdy ma takie dojścia i nie jest to takie proste. A skoro jest to proszę bardzo daj namiary na te swoje superanckie źródła skoro to takie oczywiste.
  8. po sesji
  9. Sedan jest dużo mniej praktyczny ale o niebo ładniejszy Tomek przyjrzyj się uważnie
  10. Nie, myślałem o tym ale zostaje przy serii
  11. Teraz wszystko jasne Pytam z ciekawości bo raczej opinie na forum krążą że lepszego fachowca nie ma ciekawie przeczytać inny punkt widzenia
  12. najlepszego
  13. A co z rogalem nie tak ??
  14. Jasna sprawa ale to po nowym roku będę na koszałku dopiero, dzięki za info
  15. O to to właśnie taki bym potrzebował
  16. I ile dałeś za aku i jaki ?
  17. a nie wiesz czy jak się odda stary to jakiś rabat jest czy cuś ?
  18. Panowie gdzie w najlepszych pieniądzach można kupić akumulator w Koszalinie ?
  19. Niezła przemiana jest petarda
  20. za tydzień
  21. Szkoda że audi w tamtych latach nie miało czegoś takiego w ofercie Piękne autko
  22. Nie wiem jakie są u Ciebie warunki gwarancji, ale ja dostałem kartę gwarancyjną z MS, że montaż tylko w autoryzowanym warsztacie, jeżeli chcę zgłaszać reklamacje. W momencie kiedy je sam montujesz, nie dotrzymujesz warunków gwarancji. Podzielam Twoje zdanie, wolę raz do roku dać 500zł niż na raz wyłożyć 2000zł. Co rozumieją przez autoryzowany warsztat ?
  23. No ja też tego jakoś nie widze
  24. Poważnie nie trzeba robić zbieżności ? A jak końcówki drążków wymieniasz z zestawu ?
  25. Za rada Krystiana zdecyduje się na Master Sporty raczej kolega tom77 z forum ma za 580 zeta komplet Ja teraz nie wiem w sumie nawet jakie miałem bo mechanik mi wymieniał ale nie byłem z nich zadowolony były to jakieś szity raczej padly po 3 miesiącach dwa górne ale zrobili na gwarancji także ok aż do teraz ... jeden mi się jeszcze ostał ORI audi z niemiec ;p ale już tez kaput Ale wcale mało za nie nie dałem choć wtedy jeszcze za bardzo się nie znałem na tym Przebiegi raczej małe robie ~15 tys rocznie, ale 17 koła też robią swoje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.