Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]


pablo_9

Rekomendowane odpowiedzi

no ta wiącha leci do przodu do tego bałaganu po lewej w nogach jak dobrze kojarzę :tongue4: u mnie nic do przodu wsio stoi brak czasu praca do 22 ;/ a co do dbania to u mnie wszystko takie , nie ma lipy :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naczytałem się i zgadza się są tam przewody do podłączenia lampek ale czytałem, też że można wpiąć się w przewody od krańcówek i tak podpiąć a ogólnie u Ciebie jak jest jak otworzyć np. lewe tylne drzwi to tylko w tych drzwiach zapala się światełko w boczku czy wszystkie ?

pokaż te fotele na które zmieniłeś bo sam jestem ciekaw czy było warto zmieniać w twoim przypadku...bo te kubełki dają radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego czy zapalają sie wszystkie to za bardzo nie widac ale ostatnio co nie mialem boczkow to zapalaly sie tylko te co otwarte jak dobrze pamiętam. a co do moich new foteli to masz foto :15882909091.jpg

stan super i zawsze chcialem skore dlatego ty masz moje ladne materiałowe bo tak bym ich nie sprzedał :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie czas ale raczej napewno nie w tym tygodniu jeszcze :naughty: ale korci i mam jeszcze problem z elekryka tylu nie rozwiazana :confused4: jedna szyba nie chodzi a od siebie z panelu moge ja otwierac i nie wiem o co chodzi i prace stoja w miejscu nikt nie chce powiedziec co leci pinami we wlaczniku szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne, ja znowu za skórą nie bardzo ale widzę, że kanapa dzielona a Ty miałeś całą to będziesz musiał rezać, ale fotele zacne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czytałem, też że można wpiąć się w przewody od krańcówek i tak podpiąć a ogólnie u Ciebie jak jest jak otworzyć np. lewe tylne drzwi to tylko w tych drzwiach zapala się światełko w boczku czy wszystkie ?

Ja bym sie w krancowki podpial. W A6 C5 zapalaly sie tylko otwarte drzwi (oswietlenie ziemi + oswietlenie nog + taka mala czerwona lampka).

Skora parzy w pupe jak jest slonce mocne, skora mrozi tylek jak jest zimno, ale ani sekundy nie zalowalem zmiany materialu na skore, zapach, wyglad, dotyk - wszystko na plus ;) No i te seryjne skorzane fotele sa duuuuzo lepiej wyprofilowane niz seryjne stolki materialowe (chociaz to nie pseudo kubelki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czytałem, też że można wpiąć się w przewody od krańcówek i tak podpiąć a ogólnie u Ciebie jak jest jak otworzyć np. lewe tylne drzwi to tylko w tych drzwiach zapala się światełko w boczku czy wszystkie ?

Ja bym sie w krancowki podpial. W A6 C5 zapalaly sie tylko otwarte drzwi (oswietlenie ziemi + oswietlenie nog + taka mala czerwona lampka).

Skora parzy w pupe jak jest slonce mocne, skora mrozi tylek jak jest zimno, ale ani sekundy nie zalowalem zmiany materialu na skore, zapach, wyglad, dotyk - wszystko na plus ;) No i te seryjne skorzane fotele sa duuuuzo lepiej wyprofilowane niz seryjne stolki materialowe (chociaz to nie pseudo kubelki).

w 97 nie podlaczysz tak zeby zapalaly sie kazde dzwi osobno, musial bys krancowki z tylu wymienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 97 nie podlaczysz tak zeby zapalaly sie kazde dzwi osobno, musial bys krancowki z tylu wymienic

to w wymianę krańcówek nie będę się bawił,

Przemek czyli mam ciągnąć przewody z każdych drzwi tutaj koło podnóżka i wpinać się w tą kostę z tego foto ?

18425f9c7d55b2d5.jpg

rozebrałem wczoraj jeszcze ten boczek po stronie pasażera to tam nie ma identycznych przewodów (pod które miałbym się tam podpiąć) może tam będę mógł wpiąć lampki z prawych tylnych i przednich drzwi żeby nie lecieć z instalacją przez całe auto a lewą stronę podpiął bym po stronie kierowcy, jak to najlepiej rozwiązać ?

dzisiaj może uda się wrzucić do auta instalację grzanych d*p i elektrykę foteli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze najlatwiej podlaczyc ta wszystkie 4 lampki pod oswietlenie, i wtedy bedzie zapalalo sie wszystko razem, bo pp, tp i tl dzwi maja wspólna mase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podłączysz te lampki ze słupków to daj znać bo tez nie wiem gdzie się wpiąć z tyłu nie mam zadnych kabli pod te lampki bo początkowo była to wersja bez oświetlenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj od 19 do 24 montowałem instalację grzania d*p i elektrykę foteli, samo to robiłem dlatego trochę mi to zeszło, instalacja położona jak w ori, jeszcze mi zostało do podłączenia 2 przewody przy nogach kierowcy, instalacji do lampek w drzwiach nie ruszałem...

Dopisany: 20 Maj 2011, 08:29

elektryka foteli i grzane stołki skończone i podłączone, instalacja do lampek w drzwiach położona, zostało podłączyć i wnętrze będzie w miarę ogarnięte

Dopisany: 22 Maj 2011, 13:49

parę zdjęć na jakim etapie są prace :confused4:

- lampki w drzwiach dzisiaj podpięte,

- zderzak tył zamontowany na sztukę bo będzie jechał do lakierowania

- zderzak przód jeszcze leży ale będzie montowany i jeśli kolor będzie pasował to zostaje jak nie to do lakierowania

- dodatkowo dojdzie parę poprawek lakierniczych na aucie

IMG_8086_1.jpgIMG_8100.jpgIMG_8104.jpgIMG_8102.jpg

a tutaj pokaz skurw......stwa jakie się dzieje na parkingu

- przerysowany zderzak przód (całe szczęście, że jeszcze nie był założony nowy)

IMG_8094_1.jpg

- kolejna próbka z dzisiaj, widać ktoś specjalnie przejechał czymś po drzwiach

IMG_8096.jpgIMG_8098.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne doinwestowane 1.6 :kox:

A tak na serio to ładna sztuka.

P.S mam niemal identyczne fotele (tylko bez podgrzewania) i mam pytanie, jak z zamykaniem kanapy? bo ja mam przedlifta,(tak jak chyba ty) a fotele i kanapa są z polifta(też mam z polifta) i zamykanie tylnej kanapy u mnie nie pasuje, w starym jest na zasadzie "skobla" a w nowym coś na kształt zamka z drzwi, jak to rozwiązałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za miłe słowa :hi:

jeśli chodzi o tylną kanapęw moim wypadku nie ma tego problemu, bo ja mam kanapę niedzieloną i taką też udało mi się zakupić z fotelami poliftowymi a w tym wypadku nie ma żadnego problemu z montażem mocowania są identyczne jak w przedliftowej kanapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ta różnica, bo ja mam dzieloną, i wszystko sie wyjaśniło, dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam i oby autko długo i bez awaryjnie służyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiemu gnojowi co tą rysę na drzwiach zrobił to palce poucinać :confused4: takie dziadostwo najbardziej boli :/ a ta obcierka to masz chociaż winowajce? czy ktoś czmychnął ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiemu gnojowi co tą rysę na drzwiach zrobił to palce poucinać :confused4: takie dziadostwo najbardziej boli :/ a ta obcierka to masz chociaż winowajce? czy ktoś czmychnął ?

a skąd, rano jadę do pracy i mam niespodziankę na zderzaku :confused4:

jak za rękę nie złapiesz to nic Ci nie pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to słaba historia :( Mi na szczęście lakieru jeszcze odpukać nikt nie zniszczył ale za to dwie opony ktoś przebił jakiś rok temu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak masz coś ładniejszego i bardziej zadbanego to kuje w oczy :wallbash: co zrobić... taka mentalność :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...