Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]


pablo_9

Rekomendowane odpowiedzi

kilka fotek

image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg04_1.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpgDSC_0325.jpg

Te nowe felgi ładniejsze od poprzednich :wink4:

A co to za stickery na szybie? :naughty: +10 do lansu:wink:

Aaa wpadasz w wakacje do Zielonki? :)

aaa takie tam stickery m.in. jeden klubowy :decayed:

póki co nie wiem czy będę w Zielonce ale jak coś to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o który zderzak pytasz ? tył to tam było auto ryśnięte i nie mogę go już ustawić żeby było idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo Paweł.. :D dawno nie widziałem Audiczki, ale prześledziłem wszystkie zmiany.. SZACUN !! :) Wygląda genialnie - klasyczny wygląd, robiona ze smakiem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jest jeszcze kilka planów co można by zrealizować ale zobaczymy co z tego wyjdzie

a co u Ciebie teraz jeździ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie i woskowanie...

20130502_160307.jpg20130502_160401.jpg20130502_160416.jpg20130502_160438.jpg20130502_160514.jpg

20130502_160559.jpg20130502_160615.jpg20130502_160651.jpg20130502_160725.jpg

HDR

C360_2013_05_02_16_08_47_801.jpgC360_2013_05_02_16_09_26_355.jpgC360_2013_05_02_16_09_43_906.jpg

---------- Post dopisany 04-05-2013 at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2013 at 17:35 ----------

Z zewnątrz

Wnętrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi tu lusterka prawego duzego

fajnie pomyslales z tymi filmikami na youtubie, pamietam jak przed niespelna trzema latami kupowalem swoja to ogladalem najpierw wlasnie na youtube jak taka A4 wyglada z zewnatrz jak i wewnatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko eleganckie, tylko pogratulować kawału dobrej roboty :wink:

Zastanawiają mnie dwie rzeczy, jak nazywa się ta chromowana ramka którą miałeś poprzednio na zderzaku? W sensie jak mogę znaleźć ją na Allegro.

A druga sprawa, jak jest z montażem tych osłon od Passata? Podchodzą bez problemu? Dużo kosztuje taki komplet?

A z tym HDR-em trochę przesadziłeś:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o lusterko to powiem szczerze nie zależało mi na dużym, w tym tygodniu wymieniłem właśnie prawe (bo jakiś ciul mi połamał kiedyś) trafiło się w dobrej cenie i w moim kolorze także założyłem takie samo, bardziej zależało by mi na fotochromach zewnętrznych (ale to chyba nieosiągalne w B5 po I lifcie), tak przy okazji zmiany lusterka wymieniłem też nagłośnienie w przednich drzwiach

ramkę z chromem to obklejenie takim chromem na metry :decayed: ale to było dawno i nieprawda

osłony VR5 u mnie podeszły prawie bez większych przeróbek bo tą koło ABS-u musiałem lekko wyrezać miejsce na wąż od chłodnicy a w tej mniejszej kupiłem magnesy małe okrągłe, żeby przy podszybiu przylegała dobrze i to wszystko, cena jeśli dobrze pamiętam to coś koło 150 zł za komplet

dzisiaj po wczorajszym deszczowym dniu będzie poprawka czyszczenia i pod maską trzeba posprzątać :wink:

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

20130504_143623.jpg20130504_143640.jpg20130504_143706.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano wiem że zmieniłeś zderzak, ale ogólnie co sądzisz o tym pomyśle z perspektywy czasu? Ja póki co nie planuję wymieniać zderzaka a ten przedliftowy jest taki "nijaki"... Stąd też pomyślałem o tej ramce bo nawet mi się podoba, taki mały akcent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli o mnie chodzi to iles lat temu oduczylem sie uzywania tego typu rozwiazan, mialem taki chrom na metry wokol szyb to lal sie w lecie klej i ogolnie syf sie zrobil, no i ten maly akcent na srodkowej kratce w zderzaku z tym akurat nic sie nie dzialo ale teraz bym nie przykleil tego na tym zderzaku , ktory mam. Zderzak polift ladniejszy no i halogeny tez dodaja uroku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, racja, z tym że tak jak wspominałem na razie nie planuję wymiany zderzaka, może kiedyś na S4;)

Mam też przy okazji takie pytanie, czy kolor deski rozdzielczej i boczków drzwi ma nieznacznie inny odcień? Zauważyłem ostatnio to u siebie patrząc z perspektywy kierowcy na krawędź schowka, i zarówno plastik jak i dekor ma delikatnie inny odcień na desce rozdzielczej niż na drzwiach, i zastanawiam się czy jest to jednym z efektów trudnej przeszłości tego auta czy to standard...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być, że minimalnie jest inny odcień albo kwestia padania światła na deskę i na drzwi, także raczej standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina światła to raczej nie jest bo pod każdym kątem i również z bliska widać że odcienie są różne. Dobra, dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschowa Pozdrawia

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie lakier wygląda po wosku,tak patrze na blachy...widziałeś pewnie niebieskiego golfa mk4 na prosiakach i czerwonego leona w mieście?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o golfa i leona to o tych o których myślę to znam :wink: właścicieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...