Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]


pablo_9

Rekomendowane odpowiedzi

grzane uszy dzisiaj zamontowane...:hahaha: udało się zdążyć przed mrozami

kupiłem maty i dołożyłem, działają po załączeniu grzania tylnej szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzane uszy dzisiaj zamontowane...:hahaha: udało się zdążyć przed mrozami

kupiłem maty i dołożyłem, działają po załączeniu grzania tylnej szyby

Fanie Ci świeci w nocy i widzę że też zapodałeś sobie podświetlane kratki po lifcie :kox::good:

pablo_9 z tymi matami to też nie ma dużo roboty :?:

Chyba sobie z tym zrobie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzane uszy dzisiaj zamontowane...:hahaha: udało się zdążyć przed mrozami

kupiłem maty i dołożyłem, działają po załączeniu grzania tylnej szyby

Fanie Ci świeci w nocy i widzę że też zapodałeś sobie podświetlane kratki po lifcie :kox::good:

pablo_9 z tymi matami to też nie ma dużo roboty :?:

Chyba sobie z tym zrobie :decayed:

Jest tutorial na forum. kiedys robilem w hondzie takie cos i najgorsze to przelozyc przez drzwi kable bylo a tak proscizna no moze poza wyjeciem szkielka :D bo mi peklo ;) nie wiem jak w audi jest umocowane bo mam ori grzane :P ale tam na tasme chyba jakos szklo jest i wogole polecam opalarke lub suszarke nic na silke bo szkielko sie jeb :P

i wogole ladne audi fajnie modzona ze smakiem;)

fajnie ze masz te lampy dzielone bo sie zastanawiam czy na wiosne ich nie zapodac ? sam kupowales z USA czy skad i ile wyszlo siana na toale szczerze moze byc PW

Zawsze przy sprzedazy mozna ori zalozyc a te opchnac tyle ze zespolone to zespolone ajj zime bede mial na myslenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzane uszy dzisiaj zamontowane...:hahaha: udało się zdążyć przed mrozami

kupiłem maty i dołożyłem, działają po załączeniu grzania tylnej szyby

Fanie Ci świeci w nocy i widzę że też zapodałeś sobie podświetlane kratki po lifcie :kox::good:

pablo_9 z tymi matami to też nie ma dużo roboty :?:

Chyba sobie z tym zrobie :decayed:

kratki dają radę a szczególnie wieczorem i w nocy :decayed:

PABLO maty zakładaj trochę pracy jest ale nic strasznego, działaj jeszcze przed zimą :)

w tym temacie jest wszystko: Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji

ostro rezasz :good: , pozdro :wink4:

poprawiam fabrykę :wink4: pozdro

i wogole ladne audi fajnie modzona ze smakiem;)

fajnie ze masz te lampy dzielone bo sie zastanawiam czy na wiosne ich nie zapodac ? sam kupowales z USA czy skad i ile wyszlo siana na toale szczerze moze byc PW

Zawsze przy sprzedazy mozna ori zalozyc a te opchnac tyle ze zespolone to zespolone ajj zime bede mial na myslenie :)

dziex, jeśli chodzi o lampy to są DEPO wzór S4 wersja EU H7+H7, zamówiłem i kupiłem w sklepie motoryzacyjnym w Głogowie (wyniosły mnie lampy + kierunki 620 bez cięcia, gięcia blachy, po prostu plug&play zdjąłem stare przełożyłem silniczki i założyłem nowe :) ) polecam zmianę jak nie chcesz podcinać blachy pod zespolone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO maty zakładaj trochę pracy jest ale nic strasznego, działaj jeszcze przed zimą :)

Nie ma co jadymy jadymy z modami :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj taki mały mod, dołożyłem kilka przycisków na kokpit zamiast schowka, którego i tak nie używałem, podświetliłem i jest jak ori :wink4:

SZK3A.jpgQJLzi.jpgQK21i.jpgQKb_S.jpg

P.S.

Zasilanie Grzańce: pin 1 - 12V (+)

pin 6 - masa

Zasilanie ASR-a: pin 1 - 12V (+)

pin 2 - masa

6uMp0.jpg

czerwony [ (+) kolor przewodu w kostce pin 6 (biało-niebieski) podświetlenie możliwość regulacji intensywności podświetlenia z całą dechą] czarny [masa kolor przewodu w kostce pin 8 (brązowy)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> dzięki za miłe słowa.

Jeśli chodzi o zmianę kierownicy to jest plug&play czyli zdejmujesz starą kierownicę i zakładasz trójramienną (mowa tutaj o tym typie kierownicy trójramiennej na mały wieloklin, który ja mam), polecam taką zmianę. No i pokaż zdjęcia jak mówisz, że masz bliźniacze audi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori chromy, tylne szybki pod chrom, środkowe słupki i trójkąty w tylnych drzwiach poliftowe już na aucie...

W tym miejscu podziękowania dla dropsona za porady odnośnie montażu i wycinania szybek no i za to, że on był "inspiracją" montażu chromów (jak zobaczyłem jego auto z chromami :kox:), podziękowania również dla Vandita za temat o montażu oraz za znalezienie chromów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...