Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok poczytam licznik juz mam razem z transponderem do imo muszę tylko manetki zamówić .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

grzane uszy dzisiaj zamontowane...:hahaha: udało się zdążyć przed mrozami

kupiłem maty i dołożyłem, działają po załączeniu grzania tylnej szyby

Opublikowano

grzane uszy dzisiaj zamontowane...:hahaha: udało się zdążyć przed mrozami

kupiłem maty i dołożyłem, działają po załączeniu grzania tylnej szyby

Fanie Ci świeci w nocy i widzę że też zapodałeś sobie podświetlane kratki po lifcie :kox::good:

pablo_9 z tymi matami to też nie ma dużo roboty :?:

Chyba sobie z tym zrobie :decayed:

Opublikowano

ostro rezasz :good: , pozdro :wink4:

Opublikowano

grzane uszy dzisiaj zamontowane...:hahaha: udało się zdążyć przed mrozami

kupiłem maty i dołożyłem, działają po załączeniu grzania tylnej szyby

Fanie Ci świeci w nocy i widzę że też zapodałeś sobie podświetlane kratki po lifcie :kox::good:

pablo_9 z tymi matami to też nie ma dużo roboty :?:

Chyba sobie z tym zrobie :decayed:

Jest tutorial na forum. kiedys robilem w hondzie takie cos i najgorsze to przelozyc przez drzwi kable bylo a tak proscizna no moze poza wyjeciem szkielka :D bo mi peklo ;) nie wiem jak w audi jest umocowane bo mam ori grzane :P ale tam na tasme chyba jakos szklo jest i wogole polecam opalarke lub suszarke nic na silke bo szkielko sie jeb :P

i wogole ladne audi fajnie modzona ze smakiem;)

fajnie ze masz te lampy dzielone bo sie zastanawiam czy na wiosne ich nie zapodac ? sam kupowales z USA czy skad i ile wyszlo siana na toale szczerze moze byc PW

Zawsze przy sprzedazy mozna ori zalozyc a te opchnac tyle ze zespolone to zespolone ajj zime bede mial na myslenie :)

Opublikowano
  • Autor

grzane uszy dzisiaj zamontowane...:hahaha: udało się zdążyć przed mrozami

kupiłem maty i dołożyłem, działają po załączeniu grzania tylnej szyby

Fanie Ci świeci w nocy i widzę że też zapodałeś sobie podświetlane kratki po lifcie :kox::good:

pablo_9 z tymi matami to też nie ma dużo roboty :?:

Chyba sobie z tym zrobie :decayed:

kratki dają radę a szczególnie wieczorem i w nocy :decayed:

PABLO maty zakładaj trochę pracy jest ale nic strasznego, działaj jeszcze przed zimą :)

w tym temacie jest wszystko: Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji

ostro rezasz :good: , pozdro :wink4:

poprawiam fabrykę :wink4: pozdro

i wogole ladne audi fajnie modzona ze smakiem;)

fajnie ze masz te lampy dzielone bo sie zastanawiam czy na wiosne ich nie zapodac ? sam kupowales z USA czy skad i ile wyszlo siana na toale szczerze moze byc PW

Zawsze przy sprzedazy mozna ori zalozyc a te opchnac tyle ze zespolone to zespolone ajj zime bede mial na myslenie :)

dziex, jeśli chodzi o lampy to są DEPO wzór S4 wersja EU H7+H7, zamówiłem i kupiłem w sklepie motoryzacyjnym w Głogowie (wyniosły mnie lampy + kierunki 620 bez cięcia, gięcia blachy, po prostu plug&play zdjąłem stare przełożyłem silniczki i założyłem nowe :) ) polecam zmianę jak nie chcesz podcinać blachy pod zespolone
Opublikowano

PABLO maty zakładaj trochę pracy jest ale nic strasznego, działaj jeszcze przed zimą :)

Nie ma co jadymy jadymy z modami :kox::naughty:

Opublikowano

I tak BTW jak chcesz sobie zasłaniać tablice to rób to dobrze bo wszystko widać ;p.

Bardzo pocieszne autko :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj taki mały mod, dołożyłem kilka przycisków na kokpit zamiast schowka, którego i tak nie używałem, podświetliłem i jest jak ori :wink4:

SZK3A.jpgQJLzi.jpgQK21i.jpgQKb_S.jpg

P.S.

Zasilanie Grzańce: pin 1 - 12V (+)

pin 6 - masa

Zasilanie ASR-a: pin 1 - 12V (+)

pin 2 - masa

6uMp0.jpg

czerwony [ (+) kolor przewodu w kostce pin 6 (biało-niebieski) podświetlenie możliwość regulacji intensywności podświetlenia z całą dechą] czarny [masa kolor przewodu w kostce pin 8 (brązowy)]

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Dokladnie mam takie same plany na rezanie jak Ty robisz, do tego mam praktycznie takie samo A4 na takich samych felgach :good: Jestes moja inspiracja :decayed: Duzo miales rezania z kierownica? Bo jest zdecydowanie najbrzydszy element przedlifta :confused4:

Opublikowano
  • Autor

:> dzięki za miłe słowa.

Jeśli chodzi o zmianę kierownicy to jest plug&play czyli zdejmujesz starą kierownicę i zakładasz trójramienną (mowa tutaj o tym typie kierownicy trójramiennej na mały wieloklin, który ja mam), polecam taką zmianę. No i pokaż zdjęcia jak mówisz, że masz bliźniacze audi :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
IMG_7989.jpg...
Opublikowano
:good:
Opublikowano

każdy ziom ma na chrom :decayed::good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
IMG_7998.jpg...
Opublikowano

malowane :kox: ??

Opublikowano
  • Autor

nie, ori z polifta w super stanie :naughty:

Opublikowano
:good: zajebioza ja maluje :disgust:
Opublikowano
  • Autor

Ori chromy, tylne szybki pod chrom, środkowe słupki i trójkąty w tylnych drzwiach poliftowe już na aucie...

W tym miejscu podziękowania dla dropsona za porady odnośnie montażu i wycinania szybek no i za to, że on był "inspiracją" montażu chromów (jak zobaczyłem jego auto z chromami :kox:), podziękowania również dla Vandita za temat o montażu oraz za znalezienie chromów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.