Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobre :decayed:

Opublikowano

juz kiedyś obczajałem takie zdjęcia - tylko w lepszej jakości :decayed:

wg. mnie takie fotosy to przyszłość - na allegro, ebay :kox: oraz nk :polew:

Opublikowano

ja pier... alleeeee :kox:

Opublikowano

p.s. od jakiej a4 ty masz te dywany? :blink:

i szkoda, że prawych drzwi nie dopracowano :gwizdanie:

Opublikowano

Furka z klasą! Gratuluję!

Opublikowano
  • Autor

On chciał coś zrobić w stylu nowej TT/r8 :decayed:, masz obiektywik, czy jakimś programem ogarniałeś :naughty:

obiektyw + programy, m.in. PS, kolega ma firmę i zaczął się bawić w panoramy

p.s. od jakiej a4 ty masz te dywany? :blink:

i szkoda, że prawych drzwi nie dopracowano :gwizdanie:

dywaniki A4 B5 kupione na allegro kilka lat temu

Opublikowano

On chciał coś zrobić w stylu nowej TT/r8 :decayed:, masz obiektywik, czy jakimś programem ogarniałeś :naughty:

obiektyw + programy, m.in. PS, kolega ma firmę i zaczął się bawić w panoramy

p.s. od jakiej a4 ty masz te dywany? :blink:

i szkoda, że prawych drzwi nie dopracowano :gwizdanie:

dywaniki A4 B5 kupione na allegro kilka lat temu

No ja też chce właśnie kupić FISHEYE, ale nie firmowy to koszt 1000zł :disgust:, zastanawiam się jeszcze jakby się spisał konwenter :mysli:

Opublikowano

Ale :kox:

Opublikowano

kox z ta panorama :naughty::kox:

Opublikowano

heh, dobre. dużo zabawy żeby takie coś zrobić? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Roboty jest trochę, żeby wszystko obrobić, idealnie może nie wyszło ale jest OK. Trochę prawe drzwi wyszły dziwnie bo światło się zmieniało.

Ogólnie panoramy fajna sprawa. Na tej stronce www.wpanoramie.pl jest jeszcze jedna panorama auta kolegi z pracy trochę lepiej to wygląda no i inne panoramy możecie sobie pooglądać.

Wczoraj zafundowałem A4 kompiel z nabłyszczaniem a dzisiaj zabrałem ją na spacer i to udało mi się ustrzelić :wink4:

...a w powietrzu wisi już kolejny mod :tongue4:

eRrai.jpgeRtFr.jpgeRw9A.jpgeRB8S.jpgeRG89.jpgeRIDi.jpgeRL7r.jpgeRV60.jpgeRXB9.jpgeR_5i.jpgeS1Ar.jpgeSgyi.jpgeSj2r.jpgeSlxA.jpgeSt10.jpgeSy0i.jpgeSC_A.jpgeSFuJ.jpgeSKu0.jpgeSRYr.jpgeSUsA.jpgeSZrS.jpgeT5Wi.jpga1DxS.jpg

eTaVA.jpgeTdpJ.jpgeTkU9.jpgeTsnA.jpgeTuSJ.jpgeTzS0.jpgeTCm9.jpg

Opublikowano

Super :good: ... mmm, całkiem ze smakiem zrobiona. Taka delikatna :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, jeszcze dorzucam kilka zdjęć z wnętrza wieczorową porą, FIS :kox:

g7sd0.jpg g8k59.jpg g9DoS.jpg g9Xm0.jpg p5_20.jpg

Opublikowano

słabo podświetlenie masz chyba włączone :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie na foto tylko tak wyszło :tongue4:

Ad3ni.jpg

:gwizdanie:

AY1h0.jpgAYbfA.jpgAYFbi.jpgAYKaA.jpg

Opublikowano

czeeeeeeerwoono :kox:

Opublikowano

Ale masz spalanie nad tą rzeką :gwizdanie: Ale autko ładnie się prezentuje.

Opublikowano

kolego jak założyłeś fis ?

Opublikowano
  • Autor

musiałbym tutaj niezły wywód napisać, żeby opisać jak to zrobić ale spokojnie jest temat na forum http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10354.0

przeczytałem go 3 razy i powiem Ci że spokojnie samemu można to wykonać, w twoim roczniku też nie powinno być problemów jeśli założysz licznik z roku 95 do 97.

Opublikowano

Potwierdzam, FIS nie taki straszny, wystarczy uważnie przeczytać temat...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.