-
[ALL] Czy zamontuję hamulce przód z B6 320mm bez większych problemów do B5 ?
no niedługo, jeszcze klocki (mają być jutro po 10) a zaciski oddałem do piaskowania i malowania.... w czwartek będą
-
[ALL] Czy zamontuję hamulce przód z B6 320mm bez większych problemów do B5 ?
Sa pasujace przeguby 1.8t, inne niz mialem wczesniej. Ale postanowilem odnowic zaciski i malnac je na srebrno. Klockow pewnie tez nie bedzie na dzis
-
Licznik pokazuje nieprawidlowy stan paliwa i temperatury
tak ---------- Post added at 18:26 ---------- Previous post was at 18:24 ---------- biblia jesli chcesz sam zmienic licznik na fis http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?6227-ALL-B5-Efekt-wymiany-licznika-na-FIS
-
Licznik pokazuje nieprawidlowy stan paliwa i temperatury
można nie robić manetki, żadnych czujników nie trzeba
-
Liczniki zwariowały!
dokładnie, tylko "na stół"
-
Licznik pokazuje nieprawidlowy stan paliwa i temperatury
albo wykręcić albo podłączyć komp Wsad się wgrywa odpowiednim programem (wujek google Ci dobrze to przełoży jeśli jesteś zainteresowany) Kup jakiegokolwiek anglika byle miał pół fisa... (chyba że chcesz mieć pełen fis) , przekładasz swoją tarczę zegarów wgrywasz wsad i po temacie.... (no chyba że chcesz przebieg poprawić to też można, po wgraniu wsadu)
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
ano mam ale 180km od poznania pasuje?
-
PS3 vs XBOX360
jeśli faktycznie wprowadzą ją w sezonie wakacyjnym przyszłego roku... to powoli zakup ps3 przestaje się opłacać
-
Licznik pokazuje nieprawidlowy stan paliwa i temperatury
1. jaki masz licznik 2. Jakie błędy sypie? 3. WGRAĆ WSAD NA NOWY (INNY) 4. jak wsad nic nie da licznik trzeba zmiennić 5. kupujesz anglika za parę zł, zmieniasz tarcze na swoje, wgrywasz wsad z kmh i jeździsz
-
[ALL] Czy zamontuję hamulce przód z B6 320mm bez większych problemów do B5 ?
no nie więcej jak 500~600zł
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no to co napisałeś z resetem jest OK- [B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Ładny zderzak swoją drogą kupując u Ciebie nie wiedziałem że wejdzie mi w kolor i ustawiłem sobie lakiernika ---------- Post added at 10:49 ---------- Previous post was at 10:38 ---------- ps. ale i tak go malowałem- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no i reset ma wyłączać fis.... dopiero jak przytrzymasz go długo to zresetuje ustawienia- Fotele elektryczne slabo sie przesuwaja przod-tył
jak kolega pisze, wyczyść dobrze szyny i przesmaruj je.. jak się nie poprawi to pewnie te ślizgi - Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5