Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. no niedługo, jeszcze klocki (mają być jutro po 10) a zaciski oddałem do piaskowania i malowania.... w czwartek będą
  2. Sa pasujace przeguby 1.8t, inne niz mialem wczesniej. Ale postanowilem odnowic zaciski i malnac je na srebrno. Klockow pewnie tez nie bedzie na dzis
  3. tak ---------- Post added at 18:26 ---------- Previous post was at 18:24 ---------- biblia jesli chcesz sam zmienic licznik na fis http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?6227-ALL-B5-Efekt-wymiany-licznika-na-FIS
  4. można nie robić manetki, żadnych czujników nie trzeba
  5. dokładnie, tylko "na stół"
  6. albo wykręcić albo podłączyć komp Wsad się wgrywa odpowiednim programem (wujek google Ci dobrze to przełoży jeśli jesteś zainteresowany) Kup jakiegokolwiek anglika byle miał pół fisa... (chyba że chcesz mieć pełen fis) , przekładasz swoją tarczę zegarów wgrywasz wsad i po temacie.... (no chyba że chcesz przebieg poprawić to też można, po wgraniu wsadu)
  7. ano mam ale 180km od poznania pasuje?
  8. aju odpowiedział(a) na spanky temat w Lifestyle i Hydepark
    jeśli faktycznie wprowadzą ją w sezonie wakacyjnym przyszłego roku... to powoli zakup ps3 przestaje się opłacać
  9. 1. jaki masz licznik 2. Jakie błędy sypie? 3. WGRAĆ WSAD NA NOWY (INNY) 4. jak wsad nic nie da licznik trzeba zmiennić 5. kupujesz anglika za parę zł, zmieniasz tarcze na swoje, wgrywasz wsad z kmh i jeździsz
  10. no to co napisałeś z resetem jest OK
  11. Ładny zderzak swoją drogą kupując u Ciebie nie wiedziałem że wejdzie mi w kolor i ustawiłem sobie lakiernika ---------- Post added at 10:49 ---------- Previous post was at 10:38 ---------- ps. ale i tak go malowałem
  12. no i reset ma wyłączać fis.... dopiero jak przytrzymasz go długo to zresetuje ustawienia
  13. jak kolega pisze, wyczyść dobrze szyny i przesmaruj je.. jak się nie poprawi to pewnie te ślizgi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.