-
[B5 ABC] EUROTAX ???
Dla mnie jest cena OK, zastanawiam sie tylko ile wyliczą mi wartość wraku
-
[B5 ABC] EUROTAX ???
WYECENILI MI W INTER RISKU A4 95/96rok 2.6 na mocnym wyposażeniu na 8700
-
[B5 AEB] Obróciłem panewkę w swoim Audi
Pewnie oba na palecie i w przebieg trzeba uwierzyć na słowo Znam te historie. Brzytko mówiąc to na palete to może stawiasz klocka z rana bo silniki mam w aucie a jak nie to i tak jest u mnie możliwość odpalenia po za autem...nie wiesz to sie nei wtracaj
-
[B5 AEB] Obróciłem panewkę w swoim Audi
Mam dwa silniki 1.8T AEB oba ponizej 150tys km
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
dokładnie taki plan jest
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
no pociągnęło słupek dachu, nad głową kierowcy powstały dwie wgniotki
-
[B5 ABC] EUROTAX ???
Jest gdzieś w necie eurotax albo moze ma ktoś dojscie zeby sprawdzic wartosc jaka ma moje auto dla ubezpieczalni?
-
[ALL B6] Swap silnika
nie oplaca sie takiej operacji robic...
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
Auto juz nie bedzie naprawiane bo sie pokrzywiło całe, busik mi wpakował sie w tyłek. co do recaro to po tych były jeszcze czarne a teraz sa normalne kubły[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 11:03_________________________________________________
-
[B5 ABC] Niskie i szerokie A4 2.6 by Rafal
jak to nie widac roznicy :?: roznica jest w h.j i widac ja od razu Ja tam sie nie znam :kox:i nie widze za bardzo. A po drugie jak widać to nie znajdzie sie amator pozyczania w godzinach nocnych, sąsiadowi nie dawno wyciagneli grila od eSki [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 19:06_________________________________________________ Wypadek przypadek. Błotnik lewy tył, klapa, pas tylny, zderzak tył
-
[B5 AEB] Stuki w silniku ;filmik;
Jak kolego zmieniasz juz pompe oleju to wymień panewki...taka rada... Wał na pomiary i nowe panewki i nie bedzie niespodzianek a koszt nie jest kosmiczny bo komplet panewek ACL kosztuje koło 400-500zł
-
[ALL B6] Swap silnika
Jeżeli masz warunki, wiedze i troche $$$ to kup sobie anglika i bedziesz miał pewność że masz wszystkie części potrzebne a reszte pogonisz na graty i nie wyjdzie cie za drogo
-
[B5 AHL] Wyjeździłem benzynę do końca, przerywa silnik
Jak auto stało wytrąciła się woda i może ona poszła na wtryski i one już są kiblowe, a dwa że brud sie przedostał w układ
-
[B5 ABC] Problem z odpalaniem rano
czujnik temperatury silnika ten który szczytuje dane dla komputera sprawdz...najlepiej zacznij od podłączenia pod VAG'a
-
[B5 AHL] Jak ważny jest wiek rozrządu ( nie przebieg) ?
Każdy ma inną zasade...ja tam max 50tyś na rozrządzie robie nie więcej, a nawet często jak mam jakieś auto na handel to rozbieram i patrze co i jak wygląda bo jakoś nie wierze w bajki typu że ktoś 3tys km przed sprzedażą zmienił rozrząd...
312MC
Zbanowany
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta