-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
dziś (niedziela) widziany godzina ok 18;30 zaporą w kierunku Powstańców Warszawy na ramkach klubowych B7 avant pozdrawiam:hi:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
:hi:Prawdopodobnie to mnie namierzyłeś data i godzina idealnie trafiona Przepraszam że nie zauważyłem, ale teraz to jeżdżę jak wesoły autobus, miałem na pokładzie obecnych dwóch synów (przy 2-ch takich '' agregatach'' nawet na dziewczyny nie mam kiedy popatrzeć ,a co dopiero mówić o autach klubowych )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hehehehe dsz33 gratulacje nowej furki , z opisu widzę że zacna
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
dzisiaj 9-ta pod Katedrą ładna CZARNA B6 RZ500....
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
hehehe ja wiem , ale nie powiem podpowiem ,że znakiem rozpoznawczym może być klapa bagażnika , no i oczywiście 18' ,,,,,,,,,, w sobotę ok 9=ej z minutami na Powstańców W-wy B6 z ramkami klubowymi:wink: pozwoliłem sobie użyć klaksonu:decayed: zauważyłem że kierowca zaczaił pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dawno Marcina nie było ...............obowiazki rodzinne . .......heheh taaaaaaaaaa, płodziłem przesz ten czas Panowie do niedzieli , a póki co Wesołych Świąt Dla Was i waszych bliskich
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:dancing::dance2::banan3::banan3: Będę !!!!
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:banan: ....jestem za , w takim przypadku w końcu będę mógł się zjawić
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hehehe :grin:zapewne harry19-19 -KAWALER !!! ..... a tak już poważnie ,to fajna sprawa , trzymam kciuki za realizację tego spotkania. Najlepiej od razu rzucić przykładową datę i zrobić wstępną listę chętnych. Będzie jasność tematu, czy są chętni - nie żebym "krakał" ale znając życie (przerabialiśmy niejednokrotnie temat) okaże się, że 2 / 3 osoby będą chętne. Niejedno spotkanie wieczorne :drunk:było realizowane w towarzystwie zazwyczaj w gronie max 4 osób (Ci którzy byli to wiedzą o kim mówię ) Dariusz , tak czy tak cieszy mnie, że są jakieś propozycję dodatkowych spotkań w 100 % trzymam kciuki za realizację tego planu Pozdro
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja tez Marcin słyszałem ze jest cos w drodze Który Marcin, bo jest ich 3 tutaj GM heheheh ...... a no jest "coś" w drodze , w innym przypadku Grzesiu atakowałbym z Wami BT no ale może za rok
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja będę z Wami tylko :kwasny:duchem
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
ładna sztuka, aż dziw że nie miałem przyjemności jeszcze widzieć twojego wozu na żywo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kogo my tu mamy ? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=728303877185912&set=a.728303690519264.1073741830.421246274558342&type=1&theater
-
Brzęczenie po zmianie wydechu w A4 B5 2.6
odgrzeje tamat pytanko !! interesuje mnie czy udało Ci się osiągnąć zamierzony cel ? ....nie chce by było głośno tylko lekki dźwięk V6.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
благодаря (thanks )