Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GM

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dziś (niedziela) widziany godzina ok 18;30 zaporą w kierunku Powstańców Warszawy na ramkach klubowych B7 avant pozdrawiam:hi:
  2. :hi:Prawdopodobnie to mnie namierzyłeś data i godzina idealnie trafiona Przepraszam że nie zauważyłem, ale teraz to jeżdżę jak wesoły autobus, miałem na pokładzie obecnych dwóch synów (przy 2-ch takich '' agregatach'' nawet na dziewczyny nie mam kiedy popatrzeć ,a co dopiero mówić o autach klubowych )
  3. hehehehe dsz33 gratulacje nowej furki , z opisu widzę że zacna
  4. dzisiaj 9-ta pod Katedrą ładna CZARNA B6 RZ500....
  5. hehehe ja wiem , ale nie powiem podpowiem ,że znakiem rozpoznawczym może być klapa bagażnika , no i oczywiście 18' ,,,,,,,,,, w sobotę ok 9=ej z minutami na Powstańców W-wy B6 z ramkami klubowymi:wink: pozwoliłem sobie użyć klaksonu:decayed: zauważyłem że kierowca zaczaił pozdrawiam
  6. Dawno Marcina nie było ...............obowiazki rodzinne . .......heheh taaaaaaaaaa, płodziłem przesz ten czas Panowie do niedzieli , a póki co Wesołych Świąt Dla Was i waszych bliskich
  7. :dancing::dance2::banan3::banan3: Będę !!!!
  8. :banan: ....jestem za , w takim przypadku w końcu będę mógł się zjawić
  9. hehehe :grin:zapewne harry19-19 -KAWALER !!! ..... a tak już poważnie ,to fajna sprawa , trzymam kciuki za realizację tego spotkania. Najlepiej od razu rzucić przykładową datę i zrobić wstępną listę chętnych. Będzie jasność tematu, czy są chętni - nie żebym "krakał" ale znając życie (przerabialiśmy niejednokrotnie temat) okaże się, że 2 / 3 osoby będą chętne. Niejedno spotkanie wieczorne :drunk:było realizowane w towarzystwie zazwyczaj w gronie max 4 osób (Ci którzy byli to wiedzą o kim mówię ) Dariusz , tak czy tak cieszy mnie, że są jakieś propozycję dodatkowych spotkań w 100 % trzymam kciuki za realizację tego planu Pozdro
  10. Ja tez Marcin słyszałem ze jest cos w drodze Który Marcin, bo jest ich 3 tutaj GM heheheh ...... a no jest "coś" w drodze , w innym przypadku Grzesiu atakowałbym z Wami BT no ale może za rok
  11. ja będę z Wami tylko :kwasny:duchem
  12. ładna sztuka, aż dziw że nie miałem przyjemności jeszcze widzieć twojego wozu na żywo
  13. kogo my tu mamy ? https://www.facebook.com/photo.php?fbid=728303877185912&set=a.728303690519264.1073741830.421246274558342&type=1&theater
  14. odgrzeje tamat pytanko !! interesuje mnie czy udało Ci się osiągnąć zamierzony cel ? ....nie chce by było głośno tylko lekki dźwięk V6.
  15. благодаря (thanks )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.