Treść opublikowana przez linqo
-
[B5] Mój granatowy obdarciuch czyli pierwsza niunia uczniaka, powoli do przodu :)
okaże się w trakcie wakacji, ale planuje coś oszczędniejszego byłem dziś oglądać taką samą tylko że 1.8T z LPG, ale okazało się że bita, a pan nic o tym nie wspominał przez telefon... a 100km leciałem ;/
-
[B5] Mój granatowy obdarciuch czyli pierwsza niunia uczniaka, powoli do przodu :)
Autko sprzedane
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
i jak to twoje 1.6 sprawuje się na tych oponach? nie za bardzo zmulona??
-
[B5] Mój granatowy obdarciuch czyli pierwsza niunia uczniaka, powoli do przodu :)
no przecież pisaliśmy na PW pasuje pasuje, ale jak się dorobie gwintu to wymienie na 205/50
-
[B5] Mój granatowy obdarciuch czyli pierwsza niunia uczniaka, powoli do przodu :)
Witam serdecznie, przyszła i pora na mnie, autko posiadam od września 2012, jest to moje pierwsze wozidło, w przyszłości zamierzam zmienić na coś lepiej wyposażonego, chyba że powoli tutaj będę kase wkładał Mianowicie: 1.8 125KM Z 1996r. ABS 4x el. szyby 2x el. składane lustra 2x airbag klimatronik centralny zamek + domykanie szyb kluczykiem dekory w drewnie (nie w imitacji drewna) Jako że jestem osobą uczącą się i nie pracującą mody idą strasznie opornie Dotychczasowo naprawiłem tylko usterki jakie miała: -szyba pasażera stała na kołku (zerwana linka-kupiona na forum ) -czujnik świateł cofania wymieniony -pompka centralnego, ale znów się zj***ła i takie tam wymiany filtrów, oleju itd. Mody: -na tylnej półce zawitały głośniki Pioneer'a wraz z oryginalnymi maskownicami. -felga na lato 17, 8J z oponkami przó 215/45, tył 235/45 (przód był ten sam bo z nimi kupiłem komplet, ale była potrzeba wymiany, może w nast sezonie będe kupował nowy komplet to możliwe że wpadnie 205/50) -demontaż znaczków na klapie Plany: [bardzo bym chciał ale z kasą chyba mnie nie lubi bo jak tylko mam to szybko się rozchodzi] -gwint albo zawieszenie sportowe 1BE-jak dobrze pamiętam -lampy przód przede wszystkim i może tył POLIFT -malowanie zacisków -malowanie a najlepiej wymiana zderzaków -doprowadzenie lakieru do stanu lepszego niż jest ^^ ( wymiana drzwi prawy tył bo są niezbyt proste, po sarnie , i kilka defektów z którymi już auto kupiłem) -kierownika trójramienna -kubły z łokciem,najlepiej w czarnej skórze i może czarna podsufitka -no i jak prędzej nie zmienię auta to sekwencja z góry sory za brudną furke ale po myciu na drugi dzień już cała zakurzona- takie uroki wiochy i braku garażu Tutaj jakieś fotki:
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
u mnie tarło przy oponach 235/35 przy normalnej zawieszce Ale wymienione wczoraj na 215/45 takie, jak kolega planuje i dużo miejsca jest, także gwincik nie powinien robić przeszków
-
Odległość między ramieniem wahacza a oponą :) Nowe felgi 8j 17h2 et35
dzisiaj jade do wulkanizatora i bedziemy cos wybierac, najprawdopodobniej tylko przód, tył chyba zostaje Przód wymieniony na 215/45. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
-
Odległość między ramieniem wahacza a oponą :) Nowe felgi 8j 17h2 et35
Witam panowie, no więc założyłem dzisiaj felgi 8j 17h2 et35 z gumą 235/45 (z takimi kupiłem) do mojej A4 B5. Zawiecha standard. I mam do was pytanie czy jest jakaś minimalna odleglość jaką się przyjmuję która ma być między ramieniem wahacza a oponą, bo zdaje mi się że tu jest za mało. Albo po rozmiarze, czy to może być. Chodzi głównie o przód bo tył jest spoko
-
[B5 AFN] by BARTEK
riiilaaax koledzy autko odważne będzie będe z niecierpliwością czekać na nowe foty i opisy! POWODZONKA!! i pamiętaj nie zrób z tego jakiegoś BMWE
-
[B5 AHL] Granatowy sedan Xenon, Gwint SS, 17" str.2 ;D
kolego jak moge zapytać ile dałeś za felunek ? bo mam właśnie okazje takie kupić, no i zakładaj na auto bo chce zobaczyć jak bedą wyglądać pozdrawiam i gratuluje fajnego autka
-
[B5 AJM] Regulacja drzwi kierowcy
panowie czy da się dociągnąć drzwi, oprócz regulacji na ramkach?
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
ten zderzak poliftowy uratował przód chłopie )z tamtymi latarkami było komicznie ale pozatym autko fajne, szerokości i bezawaryjności
-
Pompa do spuszczania paliwa
pomysł na nowy interes?
-
Potrzebne LIKE na facebooku..
poszło pany
-
Jaka wódka na wesele ?
Biała dama ) trochę droższa wódeczka ale dobra i butelka pasuje jak na wesele )
-
regulacja ustawienie ramki drzwi
może nie o ramke tu chodzi a o wyrobiony zawiasy?
-
Audi A4 by Kubixi
przecież 3cie światło stopu nie jest obowiązkowe chyba nie? a co do kolorku, to możliwe, ale nie wiadomo, inne światło;p
-
Audi A4 by Kubixi
Znajomy ma mitasubiszi w takim kolorze z przyciemnionymi szybami to mogę zrobić zdjęcie i podrzucić Ale to raczej jak będzie widno :D ---------- Post dopisany 01-02-2013 at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2013 at 23:33 ---------- Oto obiecane fotki
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
o widzę że kolejna bliźniaczka tylko ja bez T ) powodzonka w modzeniu i bezawaryjności!!
-
[ A4 B5 1.6 ] Srebrna Duuuupa
Jak kupiłem maskę to było tak Maska idzie do malowania bo inny odcień Chciałbym żeby było coś wspólnego Spostrzegawczy jesteś dobra dobra przyznaj się że specjalnie oglądałeś się za Q :D ale Ciiii, nikt nie słyszał
-
Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
:kox::kox:
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
identyczny jak mój Tylko ja haka i szybera nie mam powodzenia dla bliźniaczki
-
[ A4 B5 1.6 ] Srebrna Duuuupa
nie zazdroszcze stłuczki, powodzonka w modach a znaczek na grillu ma coś wspólnego z prawdą ?
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
czekamy z niecierpliwością :D:D
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
pany mi zdjęć nie pokazuje! (( a też się chciałem pośmiać... yyy tzn, wyraźić opinię;D